На море в Турция - all inclusive, тема 8

  • 92 476
  • 738
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 345
Момичета, пиша ви от хотел Miracle Resort, който наистина се оказа хотел ЧУДО !!!
Пристигнахме тази сутрин, времето е уникално, жега е, 36 градуса, хотела е прекрасен, чист, градина огромна, плаж мноого голям и с широка ивица, храната е просто фантастична, сега ни остава само да се наслаждаваме  Simple Smile
Следва продължение...... Simple Smile

# 76
  • Варна
  • Мнения: 315
bibilota, супер. Изгарям от нетърпение да дойде и нашата почивка, и ние сме в него хотел. Тръпна да прочета и продължението.
  grinning039

# 77
  • Мнения: 2 122
аз за съжаление не съм доволна от хотела и огранизираната почивка в Адакуле, ще пиша когато имам време забележки, но просто съжалявам, че подложих двете си деца на такова пътуване, за нещо което бих получила и в България

# 78
  • Бургас
  • Мнения: 620
На мен този Adakule винаги  ми е изглеждал  като затвор

# 79
  • Мнения: 515
На мен този Adakule винаги  ми е изглеждал  като затвор

И на мен , не ми харесва и няма тераси  Crossing Arms

# 80
  • Мнения: 2 550
здравейте и от Бодрум
аз нещо не съм очарована - морето е хубаво и чисто, но 2 метра от брега няма дъно, не става за деца
трябва да се стои на басейн  Tired
хотелът ни е хубав и няма руснаци, както и българи - ние сме единствените
храната и тн е шест, но все пак нещо ми липсва  Simple Smile
едва ли ще повторя
за да ни мине по-динамично времето ще се записваме по екскурзии, вече набелязахме няколко
приятна почивка на всички останали  Simple Smile

времето е супер, дано дълго да се задържи така Simple Smile

# 81
  • Мнения: 520
Margy,благодаря ти за подробното представяне на хотелите!  bouquet Сега съм още по-голяма почитателка на DELPHIN DIVA PREMIERE!


От Делфин Палас нямам никакви впечатления, но твърдят, че е най-добрият от четирите хотела. Мен обаче нещо не може да ме грабне. Цената му е доста висока – най-скъпият от четирите хотела. Стаите са просторни и малко помпозно обзаведени, според моя вкус и вероятно е подходящ за претенциозни клиенти.

И на мен не ми допада интериора.

# 82
  • София
  • Мнения: 7 990
Привет и от мен. Завърнах се след 2-седмичния си престой в Бодрум и се чувствам като нова стотинка. Simple Smile
Хотелчето беше проверено и добро, препоръчвам го - Wow Bodrum Resort. Догодина бих се завърнала отново там за 3-то лято. Simple Smile

# 83
  • Мнения: 345
Mомичета, отново ви пиша от хотела, специално за тези, на които им предстои почивка в Мирикъл Ризорт, искам да ви кажа, че наистина това място е кътче от рая и просто се чувстваш на седмото небе. Една чудесна новина за тези, които имат лаптоп, може да се ползва и в стате, но се свързваш с нета от Титаник и разбира се ако стаята ви гледа към този хотел, от другата страна е Кервансарай, но от там не става. Иначе в Мирикъл има  безплатен нет само долу в лобито, в стаите се плаща. Аз вчера го открих това и сега от стаята пиша и ми е много гот:)
Снощи посетихме и рибния ресторант, очаровани сме!!!
Хайде, че настана време за кафе и плаж  Simple Smile
http://bibi1976.multiply.com/photos/album/38

# 84
  • Мнения: 520
bibilota,изглежда много хубаво!Ще се радвам да качиш снимки на стаята и на вътрешните помещения на хотела! Laughing Чакаме подробен разказ след завръщането ви от там.Приятно прекарване!

# 85
  • Мнения: 3 386
bibilota ,
ееех, върна ме назад две години, когато ние плувахме в басейна на този хотел  Joy Изкарахме си страхотно. А от снимките се вижда колко сте щастливи и вие там!  Hug

# 86
  • Мнения: 1 902
Ние миналата седмица се върнахме от Мармарис-бяхме тукhttp://www.hotelgreennature.com/ и осанахме много доволни.
Храна,обслужване всичко на ниво.Единствения недостатък е че е далечко от плажа,но към хотела има микробуси които те водят и те връщат.Нашата дъщеря не можахме да я отлепим от водните пързалки и плажа го посетихме само веднъж.

# 87
  • Мнения: 3 371
Момичета ,   bouquet надявам се да ме извините , че така нахлувам в темичката ви ! Peace
В неделя летим за Кемер , за първи път ще почиваме в Турция и всяка информация ми е от полза ! Изчетох повечето постове , но инфо за хотела , в който ще отседнем  , не открих! Много моля , ако някой има впечатления от петзвездния "Куин Елизабет ..." , нека да сподели ! Офертата ни е ултра олинклузив , това , което виждам на снимките ми харесва много , но ще съм благодарна , ако има и преки впечатления ! Предварително ви благодаря ! Hug

# 88
  • Мнения: 3 695
bibilota много хубави снимки  Peace

# 89
  • Мнения: 3 386
gospojata ,
не знам дали си успяла да прочетеш за моите преживелици това лято в Кемер  Whistling
Както и да е, директно на въпроса - Куин Елизабет е доста ефектен на външен вид, но ние не почивахме в него - накратко, трябваше да почиваме в Льо Шато /те са един срещу друг/, но се оказа, че били дублирали стаи и ни предложиха /туроператорите/ престой в Куин-а или в Киликия. Избрахме Киликия, защото е на първа линия - точно пред Куин Елизабет е. Та впечатленията ми са мнооого общи. Хотелът изглежда доста атрактивен като строителство. Ето реална снимка:
http://merlinski.snimka.bg/sea/kilikya-palace-kemer-turkey.391625.13050998
Намира се на втора линия, изглед "море" няма. Собствения му плаж е през пътя. Има мост, който мислех, че свършва на пясъка директно, но не - просто те превежда през пътя. Плажът е каменист, т.е. във водата пясъкът не е ситен, а има камъни и цели скалички  Mr. Green
Пожелавам ви приятна и ползотворна почивка, защото мисля, че това ще са единствените недостатъци  Peace

Общи условия

Активация на акаунт