На море в Турция - all inclusive, тема 8

  • 92 477
  • 738
  •   1
Отговори
# 90
  • Мнения: 3 371
Merlinski ,  Hug! Много ти благодаря за информацията , беше ми от полза ! Ние знаем , че хотелът не е на първа линия , но това не е нещо , което ни притеснява особено ! Важното е , другото да е ок ! Много се надявам да е така , като се върнем , живот и здраве , ще споделя и аз впечатления ! Peace

# 91
  • Мнения: 3 386
gospojata ,
другото ще ви хареса - много е ефектен!  Wink
Точно кораб си е, отстрани обграден с водичка /декоративно/, минаваш по мостче, за да "се качиш на палобата' /т.е. да влезеш на рецепция/, има си една голяма котва отпред и... готино и свежо направено!  Peace От нашите пързалки видях и басейните му, идеално ми се стори  Peace Дори на моменти малко съжалих, че не сме избрали него  Mr. Green

Но заради каменистото дъно на Кемер едва ли повече ще идем там.  Tired
Нищо, имаме достатъчно турски курорти за обикаляне - живи и здрави Белек догодина, или Сиде  Flutter
Приятно море - ох, как завиждам на всички, които ще ходяяят  Blush

# 92
  • Мнения: 3 371
 Merlinski  ,  Hug непременно ще кача снимки после ! Peace Ние също го избрахме , заради по- нестандартният му вид - не знам дали ще ни се отдаде случай да плаваме с истинския Куин Елизабет, та поне на този да се "повозим "  Wink Много ти благодаря за хубавите пожелания ! Peace

# 93
  • Мнения: 3 157
Момичете,как се казват подводните скали в Анталия?Туристическа атракция са.Утре вечер летим и като пристигнем ще трябва да резервираме допълнителните екскурзии,тях искам да ги посетим,но не знам как се казват.Помагайте Simple Smile

# 94
  • Мнения: 2 550
ние се върнахме Simple Smile
след зловещия първи ден нещата си дойдоха на мястото и си изкарахме страхотно  Grinning
ей, тия турци много готини мъже, обслужващите момчета бяха...  Crazy
нямам никакви оплаквания от нищо, догодина пак в този хотел ако се навия да ходя в турция
пак да кажа, че най-радвощото  беше, че нямаше братушки и сънародници Simple Smile
храна, обслужване, плаж - всичко 6

# 95
  • Мнения: 520
ей, тия турци много готини мъже, обслужващите момчета бяха...  Crazy

И аз останах със същите впечатления! Blush А къде точно бяхте и в кой хотел?

# 96
  • Мнения: 7 605
И ние се завърнахме  Sad Почивката беше перфектна, много сме доволни от всичко, не ни се тръгваше и не изключваме повтаряне  Wink

# 97
  • Мнения: 345
Ние се завърнахме от Анталия-Мирикъл с невероятни впечатления. Пътувахме с късния полет и пристигнахме там рано към 7 бяхме в хотела, закусихме и след това веднага ни настаниха към 10 бяхме вече на плажа! Огромна плажна ивица - 70 м. и уникално чисто море, без нито едно водорасло и камъче във водата, доста е солена водата, но като излезнеш има душове и няма проблем.
за персонала нямам какво да кажа, перфектни както винаги, стаята е голяма и много просторна, почистват всеки ден, а спалното бельо през ден го сменят, храната в огромни количества, единствено от към плодове нямаше кой знае какъв избор, диня и пъпеши предимно, а на вечеря имаше повече избор на плодове, иначе всякакви меса, без свинско, салати в бузумни количества и т.н. Аниматорите много готини, купон имаше, за децата доста забавления, басейни, пързалки.
На екскурзии не се записахме, доста скъпи ми се сториха, но последния ден се организирахме и отидохме до центъра на Анталия, до пристанището и оттам си взехме лодка да ни разходи, но до водопада Лара Дуден не ни закара. С един таксиметров се пазарихме и той ни заведе да го видим, красив е много, заслужава си да се види.
Последния ден в 12 освободихме стаята, отидох сама на рецепцията и само на мен ми взеха зелената гривна, ддадоха ми бяла, можех да обядвам и до 14 да ползвам инклузива. Но не ми се наложи да се притеснявам, защото ние към 19 се прибрахме от Анталия и в 20.30, беше трансфера до летището. В 23.50 беше полета за София.
Без инциденти, изкарахме с моя мъж една прекрасна почивка. догодина живот и здраве пак, но с малката Simple Smile
http://bibi1976.multiply.com/photos/album/38/ANTALIA_MIRACLE_RESORT_092009

Последна редакция: нд, 27 сеп 2009, 15:51 от bibilota

# 98
  • Мнения: 327
bibilota ,страхотни снимки,разгледох ги с голяма наслада.
Радвам се,че ви е харесал хотела,ние също останах ме очаровани от там.
Ако е живот и здраве догодина съм запланувала Делфина Де Лукс,но ако се размине може пак да се завърнем в Мирикъл.

# 99
  • BG
  • Мнения: 1 900
И ние днес сутринта се завърнахме от Мармарис.Не мога да го опиша с думи.Чудесно,страхотно суер още каквото се сетите.Времето си беше топло,хотела също а ядне на корем всичко.Нямам никакво забележки смалки изключение тук таме.ето снимкиНаистина пътя с автобуса е най-изморителен.

# 100
  • Мнения: 1 182
Ние също вчера се върнахме от Кушадасъ.Страхотно си изкарахме.Бяхме в хотел Вера Санта Мария.Много сме доволни.Снимки ще кача по-късно. Hug

# 101
  • София
  • Мнения: 1 274
Погледнахте ли промоционалните оферти на Тез тур? Мноооого изкушаващи Simple Smile
Избрахме си 7 нощувки за 286 евро на човек в Crystal de luxe resort $ spa - струва ми се чудна оферта, вие как мислите?
Предварително благодаря за мненията ви - нужни са ми!   bouquet

# 102
  • Мнения: 728
ღVivi_anღ, би ли споделила малко повече инфо за хотела и плажа? Например има ли достатъчно шезлонги около басейна и на плажа или трябва рано да се става, за да си запази човек? Шумно ли е в стаите вечер? По снимките видях, че стаята ви е била с изглед към басейна. Ходихте ли на някакви екскурзии? И изобщо сподели каквото се сетиш, ще съм много благодарна  Hug.

# 103
  • BG
  • Мнения: 1 900
Копирам една част от поста си в друга тема.
Mарги,ами хотела беше добър 4 звезди,но не отговарят на тия звездри,както в България-може и да е по-добър.Пътуването е страшно много около 19 часа с почивките.Много е изморително наистина.Имаше доста оплаквания от другите хотели,че камериерките крадяли,което за щастие при нас не беше така.Всеки ден си почистваха стаите.Следващият пъ ще е със самолет.По снимките се вижда,че просто е неописуемо.За името на хотела ,който не знае е Паша Бийч.Плажа не като нашия.Няма пясък,камъни е повечето,но все пак се водят заливи.Водата естрашно чиста,бистра и много много солена -нищо общо с нашата соленост.Имаше няколко големи и два малки басейна.Шезлонгите всяка сутрин хората си оставят хавлии върху тях за да ги капарират.Защото наистина са малко.И ниетака процедирахме.Още докато се събудиш и бягаш долу да си оставиш нещата и когато поискаш се връщаш.Всяка вечер имаше анимация.В нашата стая беше шумно от долу от програмите,защото бяхме от нея страна ,но е до 11.30 12 часа и всичко спира.Екскурзии аз лично не ходих,мъжа ми с по-голямото дете ходиха на острова на Клеопатра-харесало им и  той ходи на гмуркане.Според него от тази по-голяма атракция няма.много е очарован заслужавали си.А също и на Далян е било страхотно,но на Родос не било нещо кой знае какво -с една дума не им е харесалона тези ,които са били там.На Памуккале е било супер.Лошото е че са по цял ден тези екскурзии,и не занеш кое по напред да видиш.В една фабрика за кожени якета ходихме-Много голям избор има и всичко е на пазарлък.Даже си и купихме по едно яке.Ами това е общо взето.

# 104
  • Мнения: 728
ღVivi_anღ , мерси за разказа  Hug. И ние сме с автобус, но поне ще ходим без децата, моите не знам как биха издържали толкова дълго пътуване. Аз обичам да пътувам и надявам се да ни е интересно по пътя, още повече, че по-голямата част е дневен преход. Моля се само за хубаво време и броя дните вече  Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт