На море в Турция - all inclusive, тема 8

  • 92 475
  • 738
  •   1
Отговори
# 510
  • София
  • Мнения: 6 559
Марги, не се отказваш лесно, а?  Laughing  Hug

Сега не се отказвам Blush, но като се роди бебето ще ми дойде акъла в главата /вероятно/. Но това няма да ми пречи да продължавам да съм постоянното присъствие в темата, защото наистина харесвам почивките в Турция, какво ти харесвам, направо съм пристрастена към тях и темата ми е мнооооого приятна. Страхотно е да можеш да попишеш с някого за нещата, които ти доставят удоволствие и ти носят прекрасни емоции. Така се зареждам с настроение. Simple Smile Така че няма отърване от мен. Mr. Green

Марги, давай да обработваме мъжовете тогава за септември, аз обаче ще съм без каките. И за 3-те няма да мога да се преборя с него  Mr. Green Mr. Green Mr. Green както са казали - луд умора нЕма. Аз мисля като за начало на моят да му предложа темата  С бебе в Индия. След като я прочете ще си хвърля капата, че аз съм решила да пътуваме само до Турция  Grinning

# 511
  • EU
  • Мнения: 164
Привет Simple Smile
Да се похваля, имаме резервация за ето този хотел http://www.voyagehotel.com/Voyage-Torba/Honeymoon-Couples от 18.09 за 7 нощувки ual  Grinning
ima 10% отстъпка до април. Ще ходим само с мъжа ми  Heart Eyes, децата остават при баба и дядо.
Ако някой е ходил там, но след 2008 вкл. нека да пише какви са му впечатленията.
Направихме резервацията през Травел, могат да резервират почти всичко, не само това което виждате на сайта им. Да не пропусна да кажа че сме с колата, така че ако има други пътували по маршрута Варна-Бодрум или ще пътуват да пишат Simple Smile

# 512
  • Germany
  • Мнения: 7 944
Ние май последно се спираме на този хотел - http://astralholidays.bg/pochivki/program/40/country/7/resort/55 … 99/page/info.html. Според вас цената добра ли е /става въпрос за 1вата седмица на юни, за 2 възрастни и 2 деца, на 5г. и бебе/? Някой дали може да сподели актуално инфо за хотела?

# 513
  • Мнения: 1 710
Moni, аз харесвам този хотел, но не съм почивала там. Все пак съм го проучвала и не съм намирала наистина лоши отзиви. Естествено, от всеки хотел се намира по някой недоволен, но не си спомням да съм чела за съществени недостатъци, които всички описват.
По отношение на цената - в сравнение с миналата година ми се струва по-висока, но това е в реда на нещата. На твое място бих изчакала да видя какви цени ще обявят Тез тур и Он травел и евентуално Алма тур. Почти 100 % съм сигурна, че цената на Тез тур ще е по-добра или най-малкото, отстъпката за ранно записване ще е по-голяма. Но като се замисля, Тез тур обикновено дават по-къс срок за записване за ползване на отстъпка, пък и искат наведнъж да се внесе цялата сума, а Астрал искат само 60%, при това до края на май, което също не е за подценяване. Съветвам те и да проучиш дали за малкото дете ще ти искат летищни такси, защото тези 59 евро не са без значение. Миналата година се оказа, че различните туроператори имат различна политика по въпроса, така че си струва да изчакаш и да провериш как стоят нещата.

# 514
  • Germany
  • Мнения: 7 944
Margarita, много благодаря за съветите!   bouquet
Ще почакам и другите оферти, дано не свършат местата. От Астрал ми искат летищни такси и за бебчо, та ако другаде можем да ги спестим ще е добре. Ние принципно сме готови да платим сега и цялата сума, само да хванем отстъпка, така, че ще чакаме за сега.

# 515
  • София
  • Мнения: 4 751
Момичета, в четвъртък и петък ще има изложение в НДК "Ваканция 2010"! Може да е интересно.

http://www.holidayfair-sofia.

# 516
  • Sofia
  • Мнения: 6 918
Привет Simple Smile
Да се похваля, имаме резервация за ето този хотел http://www.voyagehotel.com/Voyage-Torba/Honeymoon-Couples от 18.09 за 7 нощувки ual  Grinning
ima 10% отстъпка до април. Ще ходим само с мъжа ми  Heart Eyes, децата остават при баба и дядо.
Ако някой е ходил там, но след 2008 вкл. нека да пише какви са му впечатленията.
Направихме резервацията през Травел, могат да резервират почти всичко, не само това което виждате на сайта им. Да не пропусна да кажа че сме с колата, така че ако има други пътували по маршрута Варна-Бодрум или ще пътуват да пишат Simple Smile
ти си ги ползвала само за резервация индивидуална ли,защото виждам ,че сайта не е техен,който си дала ,а на хотела
Колко ти излезе с твой транспорт?

# 517
  • Мнения: 3 423
Ние май последно се спираме на този хотел - http://astralholidays.bg/pochivki/program/40/country/7/resort/55 … 99/page/info.html. Според вас цената добра ли е /става въпрос за 1вата седмица на юни, за 2 възрастни и 2 деца, на 5г. и бебе/? Някой дали може да сподели актуално инфо за хотела?
Почивали сме в Сантай с Астрал, мисля по напред в темата писах подробно. Идеален хотел и перфектно съчетание цена- качество.
Не мисля, че цените са по високи от 2007-ма, когато ние почивахме там.
Астрал са агенцията, с която почиваме от край време. Аз не бих сменила индивидуалния подход , който имат към нас  с друга агенция, дори да предлага малко по ниски оферти.  Мария, представителката им за Анталия ми остави перфектни впечатления, даже ходи да търси подходящ размер памперси за детето ми в тамошни магазини, че в хотела нямаше.
На заминаване, ни преведе през опашките чакащи за да не чакаме с малкия .
Летищни такси и за децата се взимат принципно.
Мони ако искаш снимки от хотела, пиши ми на лични да ти пратя, че вече не публикувам нищо във форума..

# 518
  • EU
  • Мнения: 164
 


Да chocha, точно така. Избирам си хотел и просто пускам запитване до 2,3 агенции. Те правят резервация през чужди оператори, не тезтур, например дертур или ТUI ili др.
Цената за двама е 616 евро стандартна стая, изглед градина, за ual 7 нощувки. тази цена е с 10%отстъпка до края на април, ако бяхме резервирали до 15.02 15% отстъпка. Специално от Он травъл искат парите на 3 части, 30% за резервация, 30% август, другите 40% 10 дена преди отпътуване. Което чудесно ме устройва, не ни натоварва бюджета. Вече втори път ги използвам и съм доволна.

Последна редакция: чт, 25 фев 2010, 14:36 от evi99

# 519
  • Мнения: 527
А някой има ли пресни впечатления от хотел Батихан, Кушадасъ.Аз съм ходила през 2005 и беше страхотно,но нямаше водни пързалки.А някъде четох ,че вече имало .... Понеже сега ще сме с деца и водните пързалки , детската анимация,  атракциите са много важни-все неща на които преди не съм обръщала внимание. Ще съм благодарна ако някой сподели мнение. Иначе съм се спряла и на Ephesia i Ephesia holiday beach.И за тях питането ми е същото- пързалки, детска анимация  newsm78

# 520
  • Мнения: 3 423
Пиша тук за IC Santai отново, защото на лични получих няколко съобщения и да отговоря на всички накуп.
Аз го избрах хотела тогава и по критерий , че ще сме с малко дете , тогава 2007 г.на годинка и 3 месеца.
Сина ми там го заведох на година и 3 месеца. Избрах го именно за това хотела.
Плюсове за това там в Сантай са:
- имаше диетично меню(варени, парени зеленчуци  и без подправки, идеални за малките)
- имаше микровълнова фурна за затопляне на кашичките и пюренцета , които на тази възраст си хапваше.
-имаше фрешове във витамин бара в течение на целия ден, колкото искаш , много разнообразни видове плодове.На закуска имаше само фреш от портокал. Но във витамин бара имаше от диня, круши, манго, ябълки, портокали, моркови ...
За малко дете идеално да пие това .
- има прекрасна територия хотела с много зеленина, с много дървета, които пазят сянка, по територията е адски чисто  и поддържано, има и катерчики, костенурчета за радост на децата  Simple Smile
- външния детски кът е също под дървета, иглолистни, той е така конструиран, че е като вътрешен двор ограден от вътрешния детски кът и така е завет винаги.
-играчките са хубави, на литъл тайкс май бяха
-в детския кът раздаваха кофички, лопатки и прочее пособия за плажа ,ние това не го знаехме и купихме от магазина на хотела  първия ден като пристигнахме, защото не носехме то Бг да не ни пълни багажа
- има детски столчета в ресторанта на добри марки, удобни  и здрави.
- територията е затворена наистина, има строг контрол и това дава сигурност  Peace
- близо е до летището, в Белек е, това за трансфер с деца е голям плюс  Peace
-олл. инклузива е супер, храната е перфектна, ала карт ресторантите постоянно гостуват в основния така че не е нужно да ги посещавате(тогава не бе разрешено с малки деца) но не и нужно, защото реално всеки ден се представяше различна кухня от ала карт ресторанта в огромно изобилие.
- плажа е пясъчен, е на като плажа на остров Фи фи и не и като хубавия плаж на нашето море, но за Турция, пясъчен, те в Белек принципно са пясъчни.
Хотела покриваше и критериите за мъж ми  Wink
- марков неразреден качествен алкохол в Лоби бара, на басейните е разбираемо разреден
- мъж особено държи да има стрелба с лък, обича това, имаше и много други спортни занимания, добри аниматори
Също и моят мерак да има спа център- там беше Лилиум Спа, аз правих там масажи, не помня вече точно какви, но бях доволна.
За по големи деца, моят тогава не се възползва има водни пързалки, детския басейн има част и за по големи деца и за бебоци( моят ползваше бебешката водна пързалка)
Има и детски дискотеки  и прочее, но анимация на български няма , моят син тогава това не го е интересувало, но от 2 годинки , като проговори за мен анимация която той разбира и може да участва пълноценно е предимство и помощ в занимавките му и и заради това предпочетохме бг за море 2008 и 2009г. Сега, като ходи на английска ДГ дано напредне дотолкова , че да не ме ограничава това изискване в избора.

Мисля бях достатъчно подробна, но ако има още въпроси пишете.

# 521
  • Мнения: 2 922
Lo6a mama, детският кът за колко годишни деца е? Навсякъде гледам, че е за 4+, а аз искам за 3+ Laughing

# 522
  • Мнения: 3 423
Принципно от 4 годинки, но е свободен и за по малки с придружител, каквито бяхме ние.
Ето ви и сайта на хотела
 http://www.ichotels.com.tr/santai/eng/index.html

# 523
  • Мнения: 7 605
Lo6a mama, детският кът за колко годишни деца е? Навсякъде гледам, че е за 4+, а аз искам за 3+ Laughing

Много е трудно да намериш хотел с миниклуб 3+. Миналата година бяхме пред тази дилема. Както лоша мама го е описала за Сантай, така процедират навсякъде  Sad
Малкото хотели с детски кът за по-малки деца са:

Club Blue Waters, Side/Sorgun - било рай за децата и много му се чудехме за това лято, стаите са реновирани и отзивите са прекрасни! Там приемат и по-малки деца в миниклуба.

Robinson Club, Club Magic Life, Aldiana - хотелите от тези вериги имат миниклуб 3+

Ela Quality, Belek

Lykia World

# 524
  • София
  • Мнения: 4 294
излезнали са ранните записвания и на тезтур

Общи условия

Активация на акаунт