На море в Турция - all inclusive, тема 8

  • 92 478
  • 738
  •   1
Отговори
# 570
  • София
  • Мнения: 4 751
Ние избрахме Кушадасъ, защото държахме да има какво да видим.. море, басейни, хотели навсякъде има. Не сме съвсем тип, който да не мърда от хотела. Искаме да видим Памуккале много, Ефес,.. Grinning Обясниха ми, че като странични места, които можем да посетим, най-добре е Кушадасъ... пък ще видим Rolling Eyes

# 571
  • Мнения: 617
Момичета, помагайте!
Решила съм тази година да посетим Турция.обаяе колкото повече чета, толкова повече се обърквам.Досега съм впечатлена от Аквафентъзи в Кушадасъ...и то не щото аз ще летя по пързалките, ами дечора има условия за пързалки.Ако имате предложения, моля споделяйте.Мисля да е Кушадасъ, защото ще сме със собствен транспорт, а тя е най-близо.Момчетата са на 11 и 9г.Много ми се искаше и бебка да вземем, но като че ли ме е страх на толкова дълъг път.
И още нещо - някой ползвал ли е Алфа тур и доволен ли е от тази агенция.
Почивката мисля да е началото на Август или юни.Добре ли е не е ли - не знам.
Ще чакам да помагате! Hug

# 572
  • Мнения: 1 243
 Благодаря ви много за отговорите Hug
В такъв случай се преориентирам към първоначалното ми колебание Сиде или Алания  newsm78 Да си  имам проблемите както се казва  Laughing Но съм замис;лила да почиваме с детето и мъжа, а ако и майка и татко се съгласят да дойдат с нас ще е идеално. Трябва да се оредставя подобаващо с отганизацията. А в края на лятото ще почивам с дружките, истествено в Кемер  Mr. Green. Не знам има ли някой друг толкова верен почитател на това Анталийско градче като мен  Laughing Но така ми легна на сързето, с невероятната атмосфера, нощен живот, страхотното море и живописната планина , че си мечтая за там непрекъснато  Heart Eyes
Може ли някой да препоръча изпитани хотели в Сиде или Алания. За сега съм се спряла на Кризантем 4* в Алания, но него си харесах само от снимки. Вашите мнениея ще за безценни за мен  Hug

monnnn
  Три пъти съм почивала в Турция и все с Алфа тур  Peace Защо обаче не се сещам да имат хотели в Кушадасъ  newsm78

# 573
  • Мнения: 7 605
Цвете, по немските сайтове много хвалят
Club Blue Waters
Kumköy Beach Resort
не знам обаче дали ги предлагат в БГ. И хотелите на веригата Хане.

# 574
  • Мнения: 1 710
И аз харесвам Club Blue Waters, ама като цена идва повече от Royal Wings, който е абсолютния ми фаворит.
Tatjana, ти какви наблюдения имаш, харесван ли е Royal Wings от немските туристи или аз си въобразявам нещо? Струва ми се, че си заслужава. Не знам защо ми е влязъл така в сърцето... може би защото за сега е по-скоро непостижима цел, отколкото реална възможност.

# 575
  • Мнения: 62
Хайде сега и аз да се похваля - току що резервирахме и ние с последния влак така да се каже мечтаната екскурзия! Crazy

Резервирах Карпе Дием Кларос Резорт, Йоздере до Кушадасъ от 01.10 чрез Ориент 99 - те бяха най-добри като цени.
Миналата година бяхме там и много ми хареса! Hug
Коплекса е 90 декара и има всичко, кеото си поискаш! Така че честно казано, дали Кушадасъ е хубав курорт или не - зависи от изискванията и при това разнообразие в комплекса за мен не е от значение.

Важни за нас са екскурзийте и красивите места като Ефес, които могат да се посетят от Кушадасъ.

Таз година ще ходим най-вероятно със собствен транспорт, тъй като на малката, която миналата година октомври като ходихме беше на година и половина, не и понесе много с автобуса. Преходът е нощен и по принцип ОК, но автобусът спираше на всеки 2-3 часа, тя се събужда и се беше изнервила страшно много baby_neutral
Затова мисля, че с колата хем за нея ще е по-удобно, хем ще можем да отскочим и до Троя по пътя, а и ще пристигнем по-бързо отколкото с автобус.
За нас тримата от агенцията ни казаха, че ще ни приспаднат 240 лв и мисля, че толкова ще ни излезе и със собсвен транспорт, само дето ще ни е по-удобно!

Извинявайте за подробния пост, но много се радвам - дойде някак си неочаквано!
Вчера влезнах във форума, уж да гледам за Египет, че ще ходим по Великден там и като видях Вашите коментари и че програмите са излезли, направо резервирахме бързо-бързо Sunglasses

Относно времето - била съм март в Сиде - времето беше страхотно, декември съм била в Кемер - също беше добре към 18-20 градуса, но не ставаше за плаж и 2 пъти края ха септември - началото на октомври в Кушадасъ - това е според мен най-хубавото и подходящо време за почивка в този курорт.

Хайде - успех и на Вас при избора!  bouquet

# 576
  • Пловдив
  • Мнения: 1 593
И ние както писах сме там djaja  от 18.06  Дано да сме уцелили за първи път ще бъда в Кушадасъ.

# 577
  • sf
  • Мнения: 10 149
Днес бяхме на изложението в НДК. Събрахме много брошури и сувенири, беше забавно.  Mr. Green

# 578
  • Мнения: 1 186
привет на всички в една от любимите ми теми Hug
дойде време пак за почивка и резрвация  Mr. Green
но имам сериозна дилема  Peace
че ще ходим на почивка в турция - ще ходим. двама сме без деца. не сме фенове на пет звездните хотели и след цяла вечер ровене в тез тур не мога да преценя какво решение да вземем
7 дневна почивка в 4 звезден или 10 дневна в 3 плюс  newsm78
става въпрос за анталия
моля за вашите мнения и препоръки, тъй като повече впечатления ще са в помощ определено. също така ще съм ви благодарна за предложения на хотели-търсим нещо сностно и прилично.
благодаря предварително. Hug
търсим спокойна почивка, ние повече се разхождаме и това са единствените ни дни заедно където искаме да си починем подобаващо. не сме фенове на алкохола и за това не ни е нужен ултра ол инклузив, по цял ден сме на плажа-аз де  Mr. Green, моя определено си почина по кафенцата с компа в ръка и филмчета-от сега си сваля  Mr. Green
въпросът е да се махнем от тук и да се разведрим.   Simple Smile

Последна редакция: нд, 28 фев 2010, 10:40 от *слонче*

# 579
  • Мнения: 327
Къде в сайта на Тез тур има 10 дневни програми???
Аз ли нещо не ги намирам или може да се комбинира ,полет в събота  и връщане на следващата седмица в сряда?
Марги, аз също от две години все се глася за Роял Вингс ,но нещо вече се отказах от там.
Рейтинга му в холанския форум е по слаб от Делфината не ,че има отлаквания но.....
А и мин.год имах възможност да го видя,мисля ,че не си струва цената.


# 580
  • Мнения: 936
Къде в сайта на Тез тур има 10 дневни програми???
Аз ли нещо не ги намирам или може да се комбинира ,полет в събота  и връщане на следващата седмица в сряда?

На страницата с ценовите пакети има цени за 6, за 7, за 10 и за 11 нощувки. Една под друга са таблиците.
Може да не се предлагат за всички хотели...

# 581
  • Мнения: 327
Къде в сайта на Тез тур има 10 дневни програми???
Аз ли нещо не ги намирам или може да се комбинира ,полет в събота  и връщане на следващата седмица в сряда?

На страницата с ценовите пакети има цени за 6, за 7, за 10 и за 11 нощувки. Една под друга са таблиците.
Може да не се предлагат за всички хотели...

Мерси  bouquet
Сега ще погледна,защото на нас 7 нощувки ни идват малко.Смятахме да платим 10 и да пътуваме с колата.
Ще направя калколацията и ще видим newsm78


За хотела който ни интересува няма,има само за 7 Whistling

# 582
  • Мнения: 306
Момичета, помагайте!
Решила съм тази година да посетим Турция.обаяе колкото повече чета, толкова повече се обърквам.Досега съм впечатлена от Аквафентъзи в Кушадасъ...и то не щото аз ще летя по пързалките, ами дечора има условия за пързалки.Ако имате предложения, моля споделяйте.Мисля да е Кушадасъ, защото ще сме със собствен транспорт, а тя е най-близо.Момчетата са на 11 и 9г.Много ми се искаше и бебка да вземем, но като че ли ме е страх на толкова дълъг път.
И още нещо - някой ползвал ли е Алфа тур и доволен ли е от тази агенция.
Почивката мисля да е началото на Август или юни.Добре ли е не е ли - не знам.
Ще чакам да помагате! Hug
Ние ползвахме услугите на алфатур 2 годии за Турция. Не мога да се оплача от нищо, всичко е много добре организирано и коректно! За следващите години ползваш 4 % отстъпка.

# 583
  • Мнения: 1 902
Ние миналата година ходихме в Турция с Алфа тур и останахме доволни.Организацията е на ниво.

# 584
  • Мнения: 62
mdonkova, желая Ви страхотна почивка и да си прекарате невероятно!  grinning039
Ще чакам после като се завърнете юни месец, да пишеш, как Ви е харесало и как сте си изкарали! cheers

Общи условия

Активация на акаунт