Клюки(щастлива,тъжна днес)7

  • 9 669
  • 230
  •   1
Отговори
# 225
  • Мнения: 1 507
Да ти кажа, май достатъчно вече ми говори. Време е вербалната комуникация да се смени с друга!

# 226
  • С питане до Цариград, стига се, но с ... отзад!
  • Мнения: 6 406
 Действай тогава! Нападай го смело!  Mr. Green

# 227
  • Мнения: 2 660
Ау, май всички тук сте с гаджета... Изостанала съм с материала  Grinning

Лято, това не се смята. Давай по-подробно. Как изглежда, той харесва ли те, какви ти ги говори, ти кога и как ще нападаш...

# 228
  • Мнения: 1 258
Мацки,новата тема!Заповядайте   bouquet
Клюки(щастлива,тъжна днес) 8

# 229
  • Мнения: 2 011
[
Стелс, на мен ми домъчня за твоя бившия. Представяш ли си колко му е самотно, че да ходи да се хвърля на твоите роднини. Сигурно иска да запази някаква илюзия за дом. Тъжно е, когато 10 месеца си на път и после никой никъде не те чака. Защо се разделихте?
Мадмоазел
Ами той сега се сети , че имам роднини и че са свестни хора - допреди да се разделим всички около мен и най-много родсителите ми  бяха най-големите тъпанари и простаци. Че баща ми бил длъжен да  му дава ( не да си купува глезотии на стари години) , приятелите ми - никой от тях не струвал - мижитурки , аз съм била ужасна дропла дето вече на нищо не прилича. Алкохолът замъгли съзнанието му , възпитан да се държи серт и високомерно забрави че аз и детето сме семейството му и също имаме нужда от грижи и топли думи.
Детето стваше свидетел на скандали и простотии - на обиди ...и "дай ножа да  заколя майка ти! "
За какво ми  е такъв мъж ?  На другия ден ни лук ял , ни лук мирисал ....спореше с мен че си измислям и ако нещо било вярно  то аз 100 кратно съм преувеличила. Факт е , че ноговите родители обвиниха него за нашия развод ( нищо че им е син ) .... имам страхотни отношения с неговите роднини - изключвам обаче баща му  ( не съм му чула гласа от 2006 г  Mr. Green и не се и натискам де.)  Mr. Green
Явно човекът късно разбра какво изгуби по собствена вина! А сега обаче за мен е късно да прощавам , защото вече и не помня компромисите  колко са на брой  newsm78 Имам нов живот - щастлива съм ! За първи път имам истинско семейство!  Flutter Flutter Crazy Crazy Blush

# 230
  • Мнения: 6 441
 Стелс, имаме нова тема   Hug

Общи условия

Активация на акаунт