Почитатели на Майкъл Джексън 11 - ONE DAY IN YOUR LIFE

  • 25 750
  • 719
  •   1
Отговори
# 1
  • На брега на реката
  • Мнения: 1 540


One day in your life
You'll remember a place
Someone touching your face
You'll come back and you'll look around, you'll . . .

One day in your life
You'll remember the love you found here
You'll remember me somehow
Though you don't need me now
I will stay in your heart
And when things fall apart
You'll remember one day . . .


One day in your life
When you find that you're always waiting
For a love we used to share
Just call my name, and I'll be there


 Two Hearts Two HeartsTwo Hearts Two HeartsTwo Hearts


Някой ден в твоя живот,
Ти ще си спомниш мястото,
Където някой докосна лицето ти.
Ще се върнеш назад,  ще се огледаш около себе си, ще….

Някой ден в твоя живот ,
Ще си спомниш любовта, която намери тук.
Ще си  спомниш за мен, вероятно.
Въпреки, че не се нуждаеш от мен сега,
Аз ще остана завинаги в сърцето ти.
И когато всичко около теб се разпада,
Ще си спомниш някой ден…


Някой ден в твоя живот,
Когато разбереш, че ще си винаги  очакван
От любовта, която  споделихме,
Само ме повикай и аз ще бъда там.







Последна редакция: пн, 14 сеп 2009, 11:27 от kloi

# 2
  • Мнения: 1 533
Първо четох речта на Мадона, нарочно, после я гледах, за да не рева, но не успях, направо ме разби!

Много ми хареса трибюта 2009 MTV VMA MICHAEL JACKSON DANCE TRIBUTE

Хареса ми, че Джанет не говори и се опита да остане незабелязана измежду танцьорите, без да привлича вниманието към себе си; че с поглед изрази и мъката си, и гнева си - към публиката и дори към себе си; каквото и да беше казала, щеше да е по-слабо от мълчаниеto й.

Хареса ми дори, че единият от танцьорите не успя да се наведе на Smooth Criminal. Направо помислих, че е режисирано. Гениално послание - "Ние можем само да го имитираме, ако искате съвършенство, гледайте Майкъл на екрана зад нас!". Но не беше режисирано и затова се получи просто страхотно.

Сега пия кафе и събирам сили да изгледам трейлъра на This is it.  Confused

# 3
  • Мнения: 16
One day in your life ...  Cry Обичам тази песен...

Мадона още не съм я гледала... нито Джанет.. уф...

# 4
  • Мнения: 1 533
Видеото вече го свалиха от ютуб. На сайта на MTV пък излиза съобщение, че не може да се гледа в нашия регион. Нищо де, все някъде ще го качат пак.

# 5
# 6
  • Мнения: 7 197
Снощи Мадона ме разрева яко. Половината нощ изкарах да чакам предаването, другата - да рева и тук-таме да спя. Много силна реч!
Очаквах от Джанет малко повече, не знам, беше кратко сякаш. Или просто след Мадона малко ми се загуби. Но накрая като погледна нагоре - толкова болка имаше на лицето й  Sad

Калин@
и аз забелязах това с танцъора - и веднага се видя контраста с Майкъл на видеото отзад. Наистина стана много добре, няма друг като него няма и да има!

# 7
  • Мнения: 22
     Момичета, записвам се в новата тема.
     Kloi, както винаги- перфектно оформление!   bouquet Знаете ли къде мога да гледам трибюта на Мадона? В тубата го изтървах вече.


   П.П. Коригирам се, намерих речта в предната тема. Moon Walk, честит имен ден!  Hug
  

# 8
  • Мнения: 1 533
...
You'll remember me, somehow
Though you don't need me now
I will stay in your heart
And when things fall apart
You'll remember one day

One day in your life
When you find that you're always longing
For the love we used to share
Just call my name, and I'll be there ....

# 9
  • Мнения: 16
...
You'll remember me, somehow
Though you don't need me now
I will stay in your heart
And when things fall apart
You'll remember one day

One day in your life
When you find that you're always longing
For the love we used to share
Just call my name, and I'll be there ....



 Weary Weary Weary Weary Weary Weary Weary Weary Weary Weary



аз защо не можах да видя Джанет и смуут криминъла? (дето единия от танцьорите не се наклонил)

Последна редакция: пн, 14 сеп 2009, 12:22 от Фльор

# 10
  • Мнения: 77
One day in your life - перфектно и красиво.
Мисля как се случи при мен всичко. Наистина един ден в моя живот в далечната 1987 г отидох на" Лунен пътешественик" с приятелки и така нахлу в живота ми, че вече не излезе -остана и ме дари с най-прекрасните моменти, опознавайки музиката му, аз и предполагам  всички опознахме и човека - Майкъл. Сега е трайно настанен в сърцата ни , в мислите ни , в душите ни и наистина ни прави по- добри. Поне аз така се чивствам. Не искам като в други форуми където влизам хората се карат помежду и , спорят сякаш не ги е събрало едно и също нещо. За Тhis is it май дори думите не са достатъчни. Гледах го няколко пъти като мазохист и не мога да спра да мисля :КАК  СЕ СЛУЧИ ТОВА НА НА ТАЛАНТЛИВИЯ ЧОВЕК НА СВЕТА? Голяма болка....

# 11
  • Мнения: 4 195
Джанет е като повечето от нас - не знае какво да каже, вижте и погледа - милиони думи не биха могли да кажат това, което погледа и казва Cry
Честита ни нова тема, поредната много тъжна...........
аз още мисля за трейлъра - не знам как и от къде ще събера сили да изгелдам филма, наистина не знам.

# 12
  • Мнения: 1 533
MTV VMA 2009 MICHAEL JACKSON TRIBUTE PART(ONLY)

Toва е аматьорско видео, снимано от телевизора. Прекъсва по средата на изпълнението на Джанет, за жалост.

Злополучното навеждане на Smooth Criminal e на 3:15.

# 13
  • Мнения: 2
Момичета, за билетите в София да кажа. По принцип съм съгласна да ги взема аз, защото така и така щях да ходя да се редя за няколко билета Simple Smile Но трябва да знам предварително колко билета точно да взема, да няма ощетени или разминали се после Mr. Green
Има време, но е хубаво като идея да го имаме, за да може няколко дни по рано да сме се преброили и аз да съм наясно какво и колко ще взимам Wink   
Защо ли имам чувството, че ще е голяма битка за билетите? 
Moon Walk, да ти е живо и здраво името  bouquet

# 14
  • Мнения: 22
    
    Току- що изгледах клипчетата / едното е именно изрязаното, снимано от телевизор/. Това с танцьора беше много силен момент.

Общи условия

Активация на акаунт