Хайде мами от Бургас, да помогнем и през 2010 Година - 21

  • 29 826
  • 740
  •   1
Отговори
# 60
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
За довечера сега какво стана  Thinking .... така като гледам на линия може да бъдем  Thinking /този път не ми беше много до смс по телефона, така че сигурно има поне няколко момичета, които не са в час за мероприятието  Blush/:
- lucyl30
- madlena ?
- goguna
- попи
- Ками*
- Ане
- sna
Със сигурност има поне няколко пропуснати  Rolling Eyes, освен да пратя и по някой смс .... и окончателно да видим до 2-3 часа ще се заформи ли нещо за довечера  Thinking .... то не пречи и да сме в камерен състав в крайна сметка  Mr. Green

Последна редакция: чт, 08 окт 2009, 15:50 от lucyl30

# 61
  • Мнения: 2 577
е, аз ще дойда
чудя се сама ли или с детето и двата варианта са ми удобни

след малко и на ПУ ще звънна  Peace

# 62
  • Мнения: 527
За щастие се намери детегледачка Party. Ако не изникне нещо спешно-там съм. Praynig

# 63
  • Мнения: 1 294
Благодаря за смс-а на Люската, но аз няма да мога да дойда.

# 64
  • Мнения: 521
Довечера няма да мога,ще имам гости,ама и да нямах,няма кой да гледа малкия, а ми идва далеч с количката,пък съм без кола...абе дълга и широка  ooooh! .Весело изкарване и моля да ме извините че в последно време хич ме няма.
п.п.Люси мерси за смс-а  Hug Оздравяхте ли?

# 65
  • Мнения: 1 267
аз ще дойда със стефан.
нали срещу вегата е пицарията?

# 66
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Да Ани срещу Вегата, аз съм под въпрос баткото ми е болен и не съм решила още как точно ще стане и двамата да ги оставя, но не ме зачерквайте от списъка още Peace

# 67
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Тогава за довечера остава - 19 ч., пицария ДЖЪРСИ /до нов БСУ/  Peace Колкото-толкова  Wink .... другият път повечко  Hug
Резервация би било хубаво да направим  Thinking .... някой път натам ще има ли  newsm78

На болничките, бързичко да се оправяте  Hug .... На тези, които ще имат гости .... приятно изкупонясване  Sunglasses

Засега се очертава да съм без малчо, пък да видим  Wink

# 68
  • Мнения: 1 267
aз ще дойда към 18.30.
Мадлен, поне за час ела,
естествено не на всяка цена,
важното е всичко да е наред с децата.

# 69
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Ето и отчета от днешната сбирка  Wink Бяхме в състава, изброен по-горе  Hug
и Накратко  Mr. Green

Коледен Благотворителен Базар и тази година в Бургас ще има  Peace, отново под шапката на ДБМ  Peace /МЕРЕЛИН е в течение на нещата и ще се включи по-късно  Peace/
Надарените: ПУ - гр.Бургас, ДДМУИ - с.Искра, СУПЦ С.Бата ..... КСУДС - Бургас /няма как  Confused/ .... може би ако сте съгласни бихме включили и новото Защитено жилище  newsm78 /сега ми хрумна .... може би трябва да се обсъди с тях  Thinking .... те  имат нужда от доста неща  Hug
Датите: 19ти и 20ти Декември /уикенда преди Коледа  Grinning
Място: 1. Подаваме Молба до Общината за "постоянното" ни място, на пл.Тройката пред Трията /по възможност още утре  Peace/, НО 2. всъщност се "борим" за място в МОЛ-а /тези дни окончателно ще се види как точно ще процедираме  Thinking ..... Ползите от 2рия избор са безспорни  Peace, дано само се получи  Praynig
Часове: 1. Пред Трията - от 10:00 до 18:00 ч. /горе-долу докато е светло  Rolling Eyes и не супер студено  Confused/;     2. Мола /10:00 - 20:00 ч. - докато е основния поток от хората  Peace


Във връзка с базара:
- се търсят "работливи пчелички"  Mr. Green, има вече момичета, които няма да имат възможност да се включат с творения, но имат готовност да се включат в закупуването на материали за други, които творят /а имат нужда  Peace ..... Така че бързо да си признавате кой и как се включва  Peace
- имаме нужда от повечко помощник-продавачи по време на 2та дни  Peace /така че бързо си признавайте кой се включва и за кога точно  Hug

След 10тина дни се уговорихме да наминем /който може/ през Ками* да видим какво има останало от миналия базар и какво става за продажба  Peace .... Тепърва трябва да се прослушат и институциите дали могат с нещичко и те да помогнат  Thinking


  bouquet на anita_bs за включването в Училищната Акция, нещата ги е оставила в Марса  :peacе:


Щях да забравя, всички имате поздрави от sisa_g и alabalax  Hug

# 70
  • Мнения: 970
Вчера оставих телефона на зарядното,само Вивателката взех ,та като се прибрах прочетох съобщението на Люси  Hugза което  благодаря.Не беше много късно може би щях да ви хвана на втората ракия,но и комшиите ме дебнат и хоп-троп у дома започва  се едно стягане на салатки,мезенца и ракийка.... ooooh!Много съжалявам че неможах да дойда а можеше Sad-малкият звяр го нямаше,а аз и това използвам омитквам навсякъде Crazy
За базара -Незнам как ще помогна ,но ще се включа със сигурност Hug Hug Hug

# 71
  • Мнения: 521
Ако някой има път към Бата да свирне предварително ако имат нужда от дрехи,че са 4 чувала (предимно мъжки).
За базара още не знам как ще се включа.За продавачка по принцип мога,но ще кажа като резервирам свекито да гледа малкия.
Като се уточните за сбирката в камито свиркайте по от рано,че трябва да резервирам по предварителна заявка  Laughing

# 72
  • Мнения: 738
Момичета, затресла ме е Коледната треска да майсторя-докато не ми е минал мерака кажете от къде да се сдобия с няколко листа от това твърдото фолио, различни цветове търся, но е едноцветно ще свърши перфектна работа!


                   П.П.Ако някой има време-нека напуска малко малко линкове с идеи, че да имам работа да действам!Каквото мислите за няколко бутилки украсени, но и пълни!Шампанско де!!!! Crazy Crazy CrazyВсе пак сувенирните магазини не им правят проблеми, че продават Гроздова ракийка в различни комплектчета!!! Crossing Arms Tired

# 73
  • Бургас
  • Мнения: 1 762
Говорихме с Люси утре да отидем да Защитеното жилище да им занесем някой неща, който иска е добре дошъл Hug. Първо към 10.30 ще отидем на Метро и после ще отисем аз съм с кола Люси също

# 74
  • По света и У нас
  • Мнения: 1 409
Да се отчета - вчера входирах Молбата в Общината /така че връщане назад нЯма  Mr. Green .... междувременно на някой ако му трябва подаръче в Лалето всичко е намалено на 50% /за съжаление с изключение на опаковките, панделките, картичките и другите украсявки  Wink
По този повод на Школата по стъклопис, които и друг път са ни помагали с разни тяхни произведения, им подсигурих 10 бр. изделия за рисуване  Peace

Общи условия

Активация на акаунт