подсъзнанието може всичко 16

  • 96 598
  • 461
  •   1
Отговори
# 90
  • Universe
  • Мнения: 1 556
Записвам се в новата тема. Надявам се до Нова година да ви изчета Party
Искам да попитам списъкът с 25 желания, който се прави на Новолуние, трябва ли да е съпроводен и с цветна карта с рисунки и лепенки? Защото  първия път, където споменавате за списъка не се казва да се прави и карта по фън шуи.


 welcome В_и_В_и, картата на желанията /прави с картинки/  - http://shkolazhizni.ru/archive/0/n-4844/<br%20/>/   и списъкът с 25 желания /не се прави с картинки/ - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=302894.msg8301174#msg8301174   са две различни техники  Peace

 welcomebobkas,  Hug

Lenny би ли ми казала къде да потърся линковете?


dessy2008, не мога да ги открия Embarassed, дано се включи този, който ги беше дал  Peace

Последна редакция: сб, 26 сеп 2009, 23:47 от lenny_pld

# 91
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120
Здравейте милички  Hug тук съм(и си ви чета) или по-скоро съм тук   Mr. Green

В момента съм в такъв период  Sunglasses където се опитвам да си налагам това "правило"
....... от мен зависи  Wink


ОТ ТЕБ ЗАВИСИ  

ГОВОРИ ЗА ЩАСТИЕ!

Светът е достатъчно тъжен и без твоите неволи.
Пътищата не са само неравни и стръмни.
Вгледай се и виж къде твоят път е бил чист и гладък
и говори за това!
Дай отмора на изтерзания слух на Земята,
наранен от човешката скръб,
недоволство и болка...

ГОВОРИ ЗА ВЯРА!

На света му е къде по-леко
без твоето изречено невежество и съмнение.
Ако вярваш в Бога,
или в човека, или в себе си, кажи го.
Ако не вярваш,
скрий в мълчание своите мисли,
докато дойде вярата...

ГОВОРИ ЗА ЗДРАВЕ!

Непрекъснатото приказване
за неизлечими болести
е ненужно.
Не можеш да зарадваш никого,
когато му говориш за болката.
Кажи, че си добре
и че всичко ти е наред.
Бог ще чуе твоите думи и
ще ги превърне в истина...

Ела Уилър УИЛКОКС



Тези думи  -  здраве , щастие, вяра  .....
осмислят дните и изпълват живота ни  Hug



МиЖке блога ти ме накара да се поровя по руските сайтове и намерих мн.интересни работи за привличане на  Wink пари/благосъстояние  Hug

Портмоне фън шуй  Wink - вълшебно протмоне

Някои интересни "трикове" и важни неща за да имаме такова портмоне  Grinning
То трябва да бъде в благоприятен за нас цвят (т.е. да ни харесва, допада),  да е с императорски размери (така е написано в рус.сайт и незнам точно какво имат предвид под императорски размер  newsm78)

Парите трябва да се подредени в него с лицевата страна , така те постоянно ще се връщат при нас  Wink
Хубаво е когато броим пари да са с лицето нагоре , също като даваме на някой пари пак трябва да са с лицето нагоре  Wink
Може да държим в портмонето огледалце , така парите ще се умножават  Wink
Три китайски монети вързани с червен конец също действат благоприятно за привличането на пари  Wink монетите трябва да са поставени  с йероглифите нагоре  Simple Smile
Не на последно място портмонето трябва да е от естествен матерял и да не скъпим пари когато си го купуваме  Hug а още по-добре е ако ни подарят скъпо портмоне  Whistling

Важно е също как се отнасяме към парите, ако ги обичаме/ценим те с радост ще идват при нас независимо от цвета на протмонето.
Ако сме затворени, страхуваме се да похарчим или изгубим някой лев/стотинка  или се стискаме да си купим скъпа вещ - това означева че в нашето съзнание стои идеята да не загубим скъпоценните парички и се притесняваме  че никога няма да са ни достатъчно . Трябва да внимавеме с подобни мисли  защото, с времето съзнанието се превръща в реалност.Парите ще започнат да стават малко дори ако протмонето е с подходящия цвят , размери и т.н.
Просто трябва да пренастроим съзнанието си и ще сме богати  Hug толкова колкото си пожелаем  Wink



*може малко де е поразкъсано на места като подредба на текста  , но надявам се да ни е от полза това което споделих и преведох  Hug

Последна редакция: нд, 27 сеп 2009, 11:43 от Desss

# 92
  • Мнения: 1 652
добро утро , момичета! Hug

добре дошли на новичкитеbouquet

Десс и аз съм в такъв период Mr. Green, а си бях добре- какво ми стана newsm78.  Опитвам да си казвам, че вселената си знае работата.

Снощи попитах ангелите за отговор на въпрос в съня ми. Сънувах интересен сън, но пълен със символи и не го разбрах. Пак ще попитам /ангелите/, но потърсих във форума тема за сънищата - не намерих. Просто се чудя- дали не знаете как или къде мога да си помогна в тълкуването- освен съновници.  newsm78

А вчера научих, че желанията е добре да се пишат с лявата ръка!

Хубав ден на всички! Hug

# 93
  • Мнения: 10 687
Привет и от мен!!! Денят ще е прекрасен!  Grinning

Десииииии!!!! Толкова се радвам да видя муцунката ти!  newsm10
Липсваше, да знаеш!   bouquet

Това за парите е много интересно. Нещата, които съм писала в блога си за парите са също превод от руски, от книгата "Магия денег". Дано скоро да имам време да пиша още неща  Grinning
За тези императорски размери на портмонето и аз се чудех какво ли ще значат  newsm78
На няколко пъти ги срещнах да се споменават. Чудя се, ако попитаме в темата за фън шуй Шоши дали ще ни отговори?  Blush

Наистина е важно парите в портмонето ни е да са подредени по купюри и по нарастващ номинал.
А, и не било хубаво да се броят пари след залез слънце - това защо, не знам  Crazy

Дарена, сънищата винаги предсказват. Убедила съм се в това. Но не гледай съновниците, там само някои неща са верни, винаги трябва да подхождаме индивидуално към сънищата си.
Ако имаш желание, разкажи съня си, заедно ще поумуваме  Hug

А за писането на желания с лявата ръка и мен ме беше впечатлило. Свързано е с работата на двете мозъчни полукълба  Thinking
Даже бях пробвала, но се оказа голяма мъка  Laughing

# 94
  • Мнения: 10 687
Амитола, снимах си "зеления кварц" .
За съжаление снимките не излязоха много на фокус, десетина направих - все не на фокус  Blush
Камъчето е бледозелено, с по-тъмни и по-светли жилки в него, като точици.


# 95
  • У дома
  • Мнения: 1 741
Ау, как така лява ръка? Това си е чисто мъчение.

Здравейте мили дами, не бах отваряла темата няколко дни и ми домъчня. При мен съвпаденията продължават - от няколко дни моята малка мамунка повтаря - Perfect practice makes perfect и се пояснява not just any practice. В началото ми беше смешно идно 5 годишно да ме поучава, но и признах, че е права. Надничам в нашите теми и хоп - за секунди попадам на същото изречение.

И още нещо от мен. Днес нещо ме тласкаше да се разходим с малката и съвсем случайно, а може би не, попаднах на магазинче с  камъни, за което дори не подозирах и щях да моля позната от другия край на Щатите да ми прати нови камъни и кристали. Запознах се със собственичката, Рейки мастер, водила е и класове по медитация, много приятен и духовен човек. Нещо интересно спомена обаче за Таро картите - според нея са опасни, защото отварят мощтни канали на енергия, които много хора в последствие не могат да затворят. Знам, че сме говорели и за това и реших да споделя.

# 96
  • Мнения: 10 687
За императорските размери се оказа доста писано  Crazy

ТОВА ми се стори най-концентрирано като информация, но ме кара да гледам малко така #Crazy newsm78

Аталанта, мисля си - тези енергийни канали, които се отварят чрез картите Таро, трябва ли по принцип да са затворени?  Thinking

# 97
  • Мнения: 554
Krascho7, добре дошла  Grinning

lina, не е задължително желанията да се изпълняват веднага. Трябва си технологично време за материализация. Ако не се сбъднат, си има и други основания за това - и винаги за наше добро.

Atalanta, "който го е страх от мечки, да не ходи в гората", т.е. всеки си преценява възможностите с какво да се занимава.  Не мисля, че са опасни Таро. Всичко е вътре в нас. Една рускиня преди време ме плашеше, че руните били опасни (с цел да ме откаже ли, не знам). Казах й, че една скандинавска азбука не може да е опасна - все едно да се плашим от българската. Всичко е символи и енергия, но за който има усет. Страхът е лош съветник  Hug

Мнението ми относно желанията.... всички имаме някакви желания и все искаме, искаме.... А какво сме готови да дадем от себе си за неговото изпълнение?! Имаме ли карта на съкровищата, или не, трябва стъпка от наша страна, предприемане на действие. Иначе ще стане: "Господи, прати ми пари? Отговор: "Ами поне да си беше пуснал фиш, как да ти ги пратя". Та не зацикляйте толкова на техниките и подробностите. Всичко е в главата ни.  Grinning

# 98
  • Мнения: 2 028
миш, имам същото камъче - авантюрин  Peace

# 99
  • Мнения: 52
eldivine благодаря ти за отговора.Предполагах,че изисква време.И наистина е имало основание и то за добро.Ако се беше изпълнило,нямаше да съм до сина си в ситуация в която изпадна вчера след обед и в която моята подкрепа му беше повече от необходима.Сега четейки отговора ти осъзнавам за пореден път,че няма нищо случайно.Трябвало е да бъда до детето си и не ми се мисли за възможните усложнения,ако ме нимаше.Затова сега плачейки благодаря на Вселената!!!

# 100
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

А, и не било хубаво да се броят пари след залез слънце - това защо, не знам  Crazy


Аз пък от майка(рускиня) ми знам че не е хубаво да се изхвърля боклука след залез слънце било на безпаричие  Rolling Eyes  та и досега си следвам това "правило" като традиция ми е  Grinning


Още за дома на парите  Mr. Green

За портмонето има много интересни обичаи. Например , ако ви се е присънило че вашето портмоне е пълно с нови банкноти и други цености , то съдбата ви предрича  щастлив живот с много взаимна любов.

Фотографии на любими и близки хора в портмонето не трябва де се държат имат лошо предзнаменование което води до безпаричие.

Какво знаем за портмонетата и как да ги напълним?

Има редица малки хитрости за да привлечем парите в нашето портмоне . Прост метод е да поставите люспа от риба , колкото по-голяма е тя толкова по-добре.,банкнота от 1 долар, сплитък от три китайски монети ..... Wink

...И още един способ който може да предизвика недоумение , но затова пък ще ви накара да се усмихнете   Laughing
Опитайте да заредите вашето портмоне със зарядното устройство от мобилния телефон  newsm47 Ще попитате как ? Отговарям ви : просто взимате зарядното и пъхате единия край в портмонето а другия в контакта ииии зарежтате  Hug Резултат не се чака дълго   Wink

Ако този метод ви е накарал да се усмихнете  Grinning значи всичко е надобре и  действайте. Flowers Four Leaf Clover


п.п. в момента мойто го зареждам  Mr. Green Hug

Последна редакция: нд, 27 сеп 2009, 11:45 от Desss

# 101
  • Мнения: 125
От няколко дни ми се въртят едни мисли и реших да ги споделя.По време на новолунието направих карта на 25-те желания и посях пари и очаквам разбира се да се върнат тези пари пак при мен ,но в по-голям размер LaughingДа ,но от тогава все попадам на хора ,които просят пари.Дори преди няколко дни и на входната врата един сакат мъж позвъни да му дам пари за операция ,която му предстои.Но аз раздразнена ,че звъни точно по обед ,когато се мъча да приспя малката ,му отказах .После като се размислих ,си казвам дали Вселената не е искала да дам нещо ,за да получа,защото за няколко дни точно с такива хора се сблъсквам.
Desss,редактирам си поста,защото след като публикувах своя ,видях твоя.Наистина се разсмях ,но най-интересното е ,че в този момент мъжа ми чисти риба и му споменах за метода с люспата и той веднага ми каза да му донеса портфейла Joy

Последна редакция: нд, 27 сеп 2009, 11:12 от juliet

# 102
  • София
  • Мнения: 1 078
Aз не давам на просяци. Не вярвам на тези хора, които парадират с беднотията и немотията си, като в повечето от сличаите са измамници или мързеливци.
Всеки път обаче, когато взимам аванс и заплата, тоест два пъти в месеца, превеждам по 30-50 лв. за най-различни каузи. Също така пращам и СМС-и, когато попадна я във форума, я на друго място на номер за подпомагане. Това е много малък жест, но всеки от нас е в състояние да го направи. Така че не се терзай, а наистина помогни, ако искаш да получиш!  Hug Това наистина е вселенски закон.  Peace

# 103
  • Tам през Атлантическия океан
  • Мнения: 7 120

ТОВА ми се стори най-концентрирано като информация, но ме кара да гледам малко така #Crazy newsm78
#Crazy Thinking дамммм

Четох, четох ...и май най-подходящо би било портмоне в което копюрите да не са прегънати или пък поне като се сгъва да е на две части  Wink

леле през цялото време съм писала думата портмоне грешно  Embarassed

# 104
  • Мнения: 10 687
Олеле, ама как в  протмонето     tooth ще носим рибешка люспа?   hahaha Този ритуал ще го прескоча  Joy
Виж със зарядното може и да пробвам. Деси, развесели ме  Laughing

ray, значи мислиш, че е авантюрин камъкът  Thinking
Явно продавачката е била некомпетентна.

Просяците и на мен не са ми приятни и се опитвам да ги заобикалям отдалече като ги забележа.
Винаги ми се е струвало, че около тях витае някаква много кофти енергия  Confused
Един просяк в частност ми е адски неприятен - онова влачещо се същество по Витошка, предполагам се сещате...

Общи условия

Активация на акаунт