В Израел с 3 год. дете

  • 986
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 208
Здравейте, Hug  пускам тази тема с молба да споделите впечатления и препоръки
Брат ми и съпругата му са решили да ходят в Израел през април 2010г. искат да вземат и малкия с тях, той тогава ще бъде на 3 год. Въпроса ми е ще се чувства ли добре детето на всички вътршни екскурзии или трябва да да пропуснат част от обиколките. Въобще ще ни бъдат от полза всичките ви наблюдения  Peace     bouquet

# 1
  • Мнения: 523
Защо се притесняваш:) Април е най-доброто време, разстоянията не са твърде гоелми:) Ако внимават, вода и т.н всичко ще е наред:)
С коя фирма, програмите донякъдесе препокриват, като обиколки, но зависи дали ще са само българска група или ще са в голям рейс и с други турсити.

# 2
  • Мнения: 208
Защо се притесняваш:) Април е най-доброто време, разстоянията не са твърде гоелми:) Ако внимават, вода и т.н всичко ще е наред:)
С коя фирма, програмите донякъдесе препокриват, като обиколки, но зависи дали ще са само българска група или ще са в голям рейс и с други турсити.


Благодаря аз отговора   bouquet ние от тук няма как да разберем дали групата ще е само българска. Защо ако има и други туристи по неприятно ли е ?  newsm78  Както казах и по горе всичко споделено ще ни е от полза  Peace

Общи условия

Активация на акаунт