145 DE: Извадихме чадъри и ушанки по немските паланки

  • 29 479
  • 740
  •   1
Отговори
# 735
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
Татяна, при нурофена го има този страничен ефект - възможно е да се получи също и гадене. Дразни доста стомаха. Ибупрофена също.

# 736
  • Мнения: 7 605
Нурофен е Ибупрофен  Wink Това му е търг. име  Wink

# 737
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
Продават се и двете. В различни опаковки и с различна дозировка на веществото вътре. Това имах предвид.

# 738
  • Мнения: 3 521
Сърфи, дано и Симонка да се оправя вече  Praynig 

 Да ви се връща Laughing Wink . Така е през зимата - аз поне сега съм доволна, че заради свинския грип всичко живо си държи болните деца у дома, а не ги бута дрогирани с парацетамол в детската и дефакто от септември до сега само една кашлица забърса ситното, което си е екстра както и да го погледнеш, особено сравнено с миналата година, когато в месеца поне 9-10 дни беше в къщи... Whistling  Иначе и аз ще я оставя няколко дни да се понаспи и почине в къщи Peace .

Не знам дали измрънках, че поръчката ми при Квеле беше сторнирана от тяхна страна след 10 дневно очакване на пакета - грешка в матрицата, както се очакваше. Галфони. Crazy

# 739
  • в сърцето на един мъж...
  • Мнения: 10 673
Е, Сърфо блазе ви, щото при нас някой си е пратил детето точно със свинския грип на градина и от там се уредихме с тая екстра Close

# 740
  • Мнения: 3 521
Айде слагайте противогрипните маски> нова тема - http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=446448.new#new

Общи условия

Активация на акаунт