Помогнете да избера матрак?

  • 1 351
  • 12
  •   1
Отговори
  • Мнения: 591
Здравейте, мами! Скоро ще слагаме малката ни госпожица на долната част на креватчето и трябва да взимаме матрак Simple Smile В голямо чудене съм- гледам матраци Тед, гледам Happy Dreams, които си имат за матрак за деца до 6 год. , но няма такъв размер....имате ли идея дали може да се направи по поръчка със съответния размер? Много ще се радвам да помогнете в избора ни и да споделите от кои матраци сте доволни   bouquet

# 1
  • Мнения: 591
как така никой.....

# 2
  • Мнения: 7 723
....ми....как да ти споделят от кво са доволни, като все още нямат 6 години? Thinking Grinning

# 3
  • Мнения: 315
моят син спи на Тед,серия Милано Д,много е удобен

# 4
  • София
  • Мнения: 5 656
Латексов матрак  Peace
Откакто попаднахме на тези матраци, не бих ги заменила за нищо друго.
Купен е оттук:
http://www.ekon-bg.com/bg/product-details.php?id=121

И възглавници съответно.

# 5
  • Мнения: 3 157
Виждам,че темата е доста отдавна,но в момента съм пред същата дилема-какъв матрак да избера за детето?
Размера на леглото е 70/160.

# 6
  • Мнения: 2 466
Ами нашето легло е по-голямо от цитираните до тук размери.Ако не греша е 1.90см на 90см.Купихме двулицев "Нани" с пружина преди две години и сме много доволни.

# 7
  • Мнения: 3 157
Именно размера ми е проблем-детските са дълги до 140 см(70/140),а тези за възрастни са 190-200см...Някъде правят ли се по поръчка заради нестандартния размер?

# 8
  • на майната си
  • Мнения: 425
ТЕД със сигурност правят, предполагам и други производители в БГ ще имат такава опция.

# 9
  • Мнения: 24
Тед правят матраци по поръчка и  по индивидуален размер за 10 работни дни на мен ми направиха за детето нестандартен размер в Люлин бл..371

# 10
  • Мнения: 5 178
Ekon също правят по нестандартен размер, внимавайте обаче латексовите искат добро проветрение

# 11
  • с/у ОколоМръсТното
  • Мнения: 19 148
как може да спите на тез латексови матраци? Че и да сте доволни...

# 12
  • Мнения: 5 178
чудесно си спя дори, удобно ми е  - не скърча, изобщо много сме доволни
Що кво трябва да ни стане  ?  Ако е да се потим .. хич не вервай, няма такова нещо. Пък и на всички матраци за да не се усещат пружитните турят дунапрен, който е по потлива материя

Общи условия

Активация на акаунт