МЕЛОДИЯТА НА СЪРЦЕТО - 44: насладихме й се и ще я запомним

  • 21 503
  • 745
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 267
 Joy ще падна с вас
зависи как ще е подредбата-може и да не са еднаква големина  Peace ,но пък началото трябва да е равностойно  Peace
Бланка,на мен пък хич не ми дреме,важен е края  bowuu

# 736
  • Мнения: 1 064
Ами аз ги виждам един до друг, затова казвам да има симетрия. Ако имаш друго виждане, ОК. Не знам с какво друго разполагаш. Може би в средата постер на филма и от двете му страни гифовете...

Лошото е, че всички официални постери крият края на филма и затова Джеми е в далечината, а двойката са Ламия и Кенан.

Вече сме на 50 стр. Какво ще правим? По-рано ли ще пуснем новата тема или ще чакаме 20.00, пък тази да рискуваме да я заключат...

# 737
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
падаждите немножка!нагласих го сега ще го изстрелям в пространството,на кака сладурчето

# 738
  • Мнения: 267
Може да се пусне нова тема с това ,което имаме и после да се редактира  Peace не е проблем

# 739
  • Мнения: 1 064
Харесва ми как е направен Кенювият гиф, само е бедничък в сюжетно отношение. Но поне отговаря на истината - страда човекът!
Сид, къде изчезна? Дай акъл и ти!

# 740
  • Мнения: 267
На мен ми се ще гиф,които се сменя-Ламия с Кеню ,а после с Джемил  Peace
Казвайте кое как да е подредено
кое да е отгоре,кое после и с кое да се завърши

# 741
  • В най-романтичното място,което можете да си представите.
  • Мнения: 2
Сид, къде изчезна? Дай акъл и ти!
Тук съм,но не мога да ви помогна.
Гери,ако искаш направи нова тема ще редактираш постепенно,да не ни заключат.

# 742
  • ... ъраунд, инсайд, снизу...
  • Мнения: 864
то при него това е сюжета и сестра му,аз обаче гиф с афифе не правя.тоя е перфектен.за колажа ще стане за  следващите дни,щото в момента детето пише домашни и аз пак съм в полуклек до компа.обещавам да направя нещо хубаво,нао искам да си подбера снимките,оразмеря и разни други работи,може и лакуно-просташки хумор да вкарам. Hug Hug Hug Hug

ма ква е лудница,а? hahaha hahaha hahaha

# 743
  • Мнения: 267
Ако искате да пусна темата и да караме по заместване-казвате кой гоф на кое място да е  Peace

# 744
# 745
  • Мнения: 1 064
Гери, може би е по-добре да пуснеш темата, за да видим как стои и тогава да го мислим... Да кажат и другите кое къде да е.

Според мен - да следваме развитието на историята - отляво Кеню, вдясно - Джем.
Над тях - официалния сайт, както си го правеше досега.
Отдолу - снимките от кухнята на филма и сватбената - както си е сега. Там да са и линковете към темите, саундтрака, тракерите...
След това - сектор "домашен бит и техника" - снимките на Джемилкьой и нашите умотворения - стихове, песни и плач...
А, и най-важното - надписа за третия сезон. Аз го харесвам, откакто го сложи Късметчето, запитванията по въпроса спряха. Може само да се напише по-лаконично. Да е като лозунг, ако ме разбирате.

А , досега писах, ти свърши работата, нищо за всеки случай публикувам.

Общи условия

Активация на акаунт