Борба с миризливките!

  • 9 315
  • 26
  •   1
Отговори
# 15
  • плевен
  • Мнения: 644
Божеееее аз си мислех че само аз си ги внасям с прането вътре  ooooh! Сега като  е студено не си показвам носа навън и всичко е по сушилника.Това беше спасението от тях.Иначе ги гонех из нас...то да беше една да я убиеш ми те влизаха ужасно много с дрехите  #2gunfire

# 16
  • Мнения: 9 483

Дойде ми сушилнята( да се похваля и тук) Laughing.
Надявам се да не срещаме вече с гадините.

Честито!  bouquet
Ама похвали се до край-снимка дай Laughing
Кажи на каква марка се спря..мн хвалеха една електролукс /ако не бъркам Rolling Eyes/ към 2хил.лв беше..

# 17
  • Мнения: 3 456

Дойде ми сушилнята( да се похваля и тук) Laughing.
Надявам се да не срещаме вече с гадините.

Честито!  bouquet
Ама похвали се до край-снимка дай Laughing
Кажи на каква марка се спря..мн хвалеха една електролукс /ако не бъркам Rolling Eyes/ към 2хил.лв беше..

А-уууу, само хвалене да искаш- веднага. Аз се притеснявам да не оспамвам темата- затова го раздавам по- дискретно с похвалите.
Ето тази е:
http://www.technomarket.bg/product_detail.php?product_id=09033706
Машинката има доста екстри, които не са споменати тук. Клас В е, има програми за вълна, деликатни, синтетика, смесени тъкани, сензор за влажност, приставка за сушене на маратонки(това последното съм сигурна, че никога няма да го ползвам). Много удобно е също, че към всяка програма могат да се правят промени.
Вече я изпробвах- суших чаршафи и както писах и в другата тема съм повече от доволна.

# 18
  • Мнения: 9 483
Със здраве да си я ползвате!  bouquet Кардинално си решила кахъра с миризливките Mr. Green

# 19
  • Мнения: 24
lorka barborka честито за придобивката , дано да се спасиш от гадинките, аз снощи с една в 2ч. отварям очи и я гледам намъдрила се на топло , че като започнаха едни преговори да си плаща наем за топлото , но тя не поиска да плаща и загина геройски в преговорите

# 20
  • Мнения: 3 456
lorka barborka честито за придобивката , дано да се спасиш от гадинките, аз снощи с една в 2ч. отварям очи и я гледам намъдрила се на топло , че като започнаха едни преговори да си плаща наем за топлото , но тя не поиска да плаща и загина геройски в преговорите
Joy
Ох, разсмя ме!
Привлякох вниманието на колегите в офиса.

# 21
  • Мнения: 200
Момичета да ви кажа аз имам някаква фобия от тези миризливки!Само като видя че са излезнали и полудявам!Цяло лято вече мъжа ми простира и събира дрехите от терасата!Карам да ги изтупва и проверява да джобовете  Embarassed Мислех че зимата няма миризливки поне при нас май се скриват ако не е така то тогава милото е обречен и зимата да простира и събира  Laughing



И аз имам такава фобия...еййй направо полудявам като ги видя.....не стъпвам на нерасата,но с прането мъжът ми доста често ги вкарва...

# 22
  • Мнения: 765
Преди нямах такива проблеми, но от едно известно време имам чувството, че ме преследват навсякъде тия гадини и така миришат гадно  ooooh! и така жужът кято летят ...ужас.

# 23
  • Мнения: 24
Какво шумят , те са като хеликоптери

# 24
  • Мнения: 71
изпитвам ужас от тези гадинки и понеже терасата ми все още не е  затворена с дограма се принудих и спрях да простирам там,разпъвам сушилници в къщи и така

# 25
  • Мнения: 120
уоу.. миризливки.. като прочетох първи си помислих, че става дума за обувки или чорапи
Simple Smile
Миризливки на вунещиците ли казвате Wink Хах Simple Smile

# 26
  • Мнения: 3 830
Преди години и тук ги имахме направо с лопатата да ги ринеш, но от известно време почти не виждам.
Сега пък забелязвам големи черни, космати, тежки мухи, които са се сгушили в процепите на дограмата, защото явно усещат, че е топличко. Щом отворя вратата на терасата и веднага влизат в стаята и се започва една гонитба.  Close

Общи условия

Активация на акаунт