Дамски клуб "Диамант"

  • 22 273
  • 386
  •   1
Отговори
  • Мнения: 517
Здравейте, момичета!
Поради високият интерес към всички богати (духовно и материално) мъже, реших да пусна тази тема.
Да споделяме всички трепети, комични (и не толкова) ситуации, дестинации, модни постижения и т.н.
Т.е., има ли канони в богатството, и как да разпознаем безпогрешно милиардера?
Ще става дума и за култура, любов, пеперуди в стомаха, охлюви, суши и т.н.

Всички дами са добре дошли Hug

Допълвам- ще обсъждаме и успяли жени, които ни респектират със стил. Без значение дали са богати благодарение на мъжете си. Naughty

Последна редакция: чт, 12 ное 2009, 16:14 от Smartie

# 1
  • Мнения: 1 788
Докато бях студентка имах близка приятелка, която си падаше точно "златотърсачка" и според нея задължителното при разпознаването на един богат мъж беше - да има скъп часовник и добре поддържани и скъпи обувки...
На въпросът ми: "Ами ако не носи часовник?", получавах редовно отговорът: "Не може да не носи"  Joy Joy

# 2
  • Мнения: 517
 Joy И обезателно трябва да е шФейцарски Whistling

# 3
  • Мнения: 1 152
така е, ама такива ментета има, че лесно може да се полъже с "господин за един ден"  Laughing

една моя приятелка пък я бяха запознали с едно момче в една дискотека, казали и че много бил богат, черпил я, тя се занимавала с него цяла вечер в дискотеката, а после се оказало че става дума за друг  Joy язък

# 4
  • Мнения: 2 401
На въпросът ми: "Ами ако не носи часовник?", получавах редовно отговорът: "Не може да не носи"  Joy Joy

Права е била мацката, кво се хилиш.

# 5
  • Мнения: 1 152
Имам един познат, голям фен е на часовници, носи един Реймонд Уел, който струва 3000лв. но изоооообщо не е богат, понякога няма пари за кафе  Laughing внимавайте да не се объркате  Wink...ааа и обувките му са маркови, носи му ги сестра му от Щатите.

# 6
  • Мнения: 2 132
Докато бях студентка имах близка приятелка, която си падаше точно "златотърсачка" и според нея задължителното при разпознаването на един богат мъж беше - да има скъп часовник и добре поддържани и скъпи обувки...
На въпросът ми: "Ами ако не носи часовник?", получавах редовно отговорът: "Не може да не носи"  Joy Joy
Вярно е.Аз не нося часовник, ама моя не та не.Не го сваля от ръката си.
Лошото е, че не нося и диаманти, както и злато.Обичам среброто, кво да прайш!Така спестявам бая пари  за екскурзии и почивки!

# 7
  • Мнения: 517
Минзи, милиардерите за къде ще бързат? Не им трябва часовник, права си. Grinning

Фран, носи платина. Flutter

Гагче, права си. И аз имам роднина, който е облечен винаги в Бос и Армани, има мезонет, Ауди, обаче всичко е от тати. Thinking

# 8
  • Мнения: 411
Това с обувките-да.

Ама пак зависи и ква категория богат ше го търсим...или той нас Mr. Green
Умен и богат( и красив),и верен..или прост,но богат,обаче пак красив...нещо такози Sunglasses

# 9
  • Мнения: 35 967
хъх, аз пък реших, че се събираме ние златните жени тук, а то темата - пак за мъже  Laughing

# 10
  • Мнения: 1 152
 Joy те тия дето чак не им трябва часовник, обикновено са в такава възраст, че по-добре да се въртят около болницата, че знаеш ли кога...  Laughing (черен хумор, извинете)

мъжете също знаят, че часовника, колана, обувките им са аксесоари с които могат да покажат статус, така че не вярвам някой богаташ за хващане, да не се е подсигурил с такива, пък дори и да не го интересува точно колко е часа  Wink

# 11
  • Мнения: 517
Бубанка, че кой освен златните жени ще е срещал диамантените мъже Laughing
Време е и Пепеляшка да се включи.

# 12
  • Мнения: 2 132
По принцип не обичам показността!Съвсем сериозно!На това учим и дъщеря ни Peace

# 13
  • Мнения: 1 152
ааа, ами тя платината си личи ако я издадеш, иначе си е като сребро  Laughing никой няма да разбере

# 14
  • Мнения: 517
Аз също не я обичам, Фран. Но съм от арменско потекло и бижутата са ми слабост Blush

Общи условия

Активация на акаунт