"Отчаяни съпруги" - сезон 6

  • 47 737
  • 720
  •   1
Отговори
# 1
  • Мнения: 276
Май съм първа!
И мен Хуанита на моменти ме дразни, много разглезена е, все на нейната да става   :xarms
Относно нападателя на Джули - и аз мисля, че е Анджи.

# 2
  • Мнения: 369
За нападателя нямам  си и на идея кой може да бъде , все ми се струва че който и да е бил не сме го виждали скоро в сериала , или някак си няма връзка с новото семейство знам ли  newsm78.
И мен Сюзан ме дразни вече с нейните изпълнения а пък това с детектива от гимназията ми се стори доста тъпо и изтрито.
Забелязах че доста персонажи от филма ги няма дали не са напуснали и само да се споменават от време на време?

# 3
  • Мнения: 85
Като цяло сезона до момента ми се струва слаб, в сравнение с предишните. Това обаче не може да промени факта, че ми е любим и го гледам с най - голямо удоволствие.

# 4
  • На погрешната планета
  • Мнения: 2 762
Мен Хуанита не ме дразни, и моето дете е такова на моменти Embarassed, а не сме богаташи, не я глезим постоянно, но тя явно си е с такъв характер newsm78.

# 5
  • Мнения: 2 229
Като цяло сезона до момента ми се струва слаб, в сравнение с предишните. Това обаче не може да промени факта, че ми е любим и го гледам с най - голямо удоволствие.

На мен ми се струва същия като предния и по-предния Simple Smile

Най-страхотните бяха първите 3 разбира се, но това е нормално, всеки сериал се изтърква...Тогава така съм се хилила със сълзи на всяка минта, сега я се засмея на някой момент, я не Simple Smile

Между другото, не знам дали сте обсъждали, но много се дразня като започнат КОРЕННО да применят някои персонажи - Орсън беше толкова готин в началото (е, знам, че повечето от вас не го харесваха), но не беше тотално куку, сега са го направили плужек.  Sick Както и Катрин - откачена лелка. Tired

Аз за 2 дена изглдах 7те нови епизода между другото, а уж щях да си ги пазя, сега трябва да чакам с вас по цяла седмицааааа. Blush

# 6
  • Мнения: 84
Най ме кефи Габи и не ми е скучно, с нетърпение очаквам всеки епизод.

# 7
  • Мнения: 118
И аз да се запиша в новата темичка  bouquet. На мен Хуанита ми допада(но не и да е мое дете, нямам такива нерви, като Габи), а някой може ли да ми каже къде изчезна другата им дъщеря newsm78 Peace

# 8
  • Мнения: 914
Да не кажа силна дума, но Хуанита ми е направо противна на моменти. Сюзън и мен вече почва да ме дразни, а отначалото ми беше сладка. Между другото всичките героини са ми така - хем ги харесвам, хем на моменти ме дразнят. А какво стана с Джон - мислех, че ще има някакво развитие.

# 9
  • Варна
  • Мнения: 294
и аз да се запиша Simple Smile
В началото Анджи не можех да я приема в този серила (асоциацията беше изцяло за друг сериал  Mr. Green ), но сега след няколото серии, според мен в нейния образ са вкарали много от чертите на  Иди - пряма, "вулгарна", нахакана, довежда нещата до край и въпреки всичко е  добра (поне за сега). Поради това ми се струва, че не тя е нападателя на Джули, ако беше тя и целта да удуши Джули, то тя щеше да го направи или ако искаше да натопи някой, пак щеше да измислила някакво решение.
Според мен някой обърка Джули с някой друг?  Иначе имаше прекалено дълго време да се справи с нея ..., а ако не са я объркали, то тя продължава да е в опасност ..

п.п. Честно, ако трябва да вярвам коя версия е по вярна за връзката между Джули и Ник, със сигурност няма да е на тази фурнаджийска лопата Ник. Аман от такива мъже оплаквачки и невинни ангели ... Mr. Green

# 10
# 11
  • Мнения: 4 393
Най-накрая изгледах последния еризод. Нямам си на идея кой може да е удушвача на Джули, но и честно казано, дори не ме и интересува особено. Аз никак не я харесвам, някак много бледа ми е и незапомняща се, затова съм склонна да си мисля, че е някаква грешка...че на кого му пука достатъчно за Джули, че да я души  Joy Пък и аферата с Ник би трябвало да е била доста кратка /ако не ме лъже паметта тя от скоро започна да живее отново при майка си, нали/. Така че не ми се връзва Ник да я души.
На мен много неща ми липсват в сериала - на първо място няма как новата съпруга да замести Иди, просто няма как. Липсват ми персонажите на Андрю и гей-двойката /малко колорит да се вкара, все пак/, липсва ми присъствието на г-жа Маклъски /сега само в един епизод я дадоха за повече, около изгората й/, липсват ми дори и интригите на по-младото поколение /визирам Даниел и племенника на Иди, могат да вкарат малко свежа кръв/...и още много сигурно, но не съм се замисляла задълбочено, това на прима виста. Все пак, има още серии до края на сезона, да се надяваме да са по-забавни и интересни. Все пак, съм си голяма фенка на сериалчето.

# 12
  • Мнения: 2 353
  Какво й е на Хуанита, обикновено дете.

# 13
  • Мнения: 29
Влизам да почета и какво да видя-нова тема.  Hug  в предната се спомена Том.Вече не мога да го гледам много ми е противен вечно неоправдан,вечно с неговите прищявки се съобразява семейството му да не изреждам всичко дето ме дразни,че доста ще изпиша пък и ще пропусна нещо.
 За Анджи си мисля,че се опитват сценаристите да ни накарат да си мислим,че тя е нападателя,но ми се струва,че накрая много ще се изненадаме и ще е човек който не сме подозирали(но в никакъв случай Орсън едва ли е той)
 За Сюзън наистина това със съученичката беше изтъркано и малко тъпо с Катрин да се обединят така да се каже.
 Снощи гледах по ТВ стар епизод от сериала не съм сигурна кой сезон точно(Карлос и Габи са в развод и тя и Линет отиват на почивка и Габи дето се срещна с Джон и прекара вечерта с него,а се оказа,че е сгоден) и си помислих,че предните сезони бяха толкова хубави и интригуващи.Вече не е толкова интересен откакто Катрин дойде в сериала с нейните проблеми(мисля,че това беше 4 сезон)от тогава вече нищо не е същото  Mr. Green   но пак си го гледам и няма да ми омръзне.
 И за Ана ми е интересно каква ще е развръзката нали в края на предния сезон баба и мисля,че беше говореше с още някой не помня кой и се питаха дали ще им кажат(на Карлос и Габи) и се чудя какво.
ох малко дългичко стана,  Blush но днес заминавам и до понеделник няма да мога да влизам в нета и да проверяван какво става така че до понеделник от мен.

# 14
  • Мнения: 2 229
  Какво й е на Хуанита, обикновено дете.

Ами дебела е - прекалено.
Не ми е противна, но не е нормално..

Общи условия

Активация на акаунт