Links: забавни снимки, идиотски клипчета и други простотийки - 5

  • 27 202
  • 587
  •   1
Отговори
# 1
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Една загадка
Кажете на тая картинка  12 или 13 , мъже има
newsm78
           
                 

Последна редакция: ср, 11 юни 2008, 14:45 от zi4e

# 2
  • Мнения: 1 701
Ми аз и в двата варианта виждам по една жена, ако на тази карикатура може да се каже, че това е жена ...
Не знам!

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 614
wish -колко мяжи им на картината 12 или 13  newsm78 Задала бях въпроса неправилно.Извинявай. Embarassed Embarassed
Това е загадка бъзик. Peace

# 4
  • в баира
  • Мнения: 861
Колкото и да гледам, не мога да разбера защо се променя бройката им.  newsm78

# 5
# 6
  • Мнения: 854
Едит - видях, просто си объркала поста си.  Peace

# 7
  • Мнения: 1 540
Снощи пробвахме номера с пукането на пуканки с мобилни телефони - тцъ, не стана  Confused А така се надявах! Някой от вас пробвал ли е успешно?

# 8
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Какъв аватар ви подхожда.Тест...

http://aeterna.ru/test.php?link=tests:42707

# 9
Снощи пробвахме номера с пукането на пуканки с мобилни телефони - тцъ, не стана  Confused А така се надявах! Някой от вас пробвал ли е успешно?


В Добрич също е направен този опит със пуканки от кочан но пак е неуспешен. сега предстои опита да бъде повторен, но със пуканки от пакет за микровълнова печка. Приемат се залози дали ще бъде успешен

# 10
  • Мнения: 167

за мен излезе много вярно - показа ми подобни на моя  Grinning Laughing Laughing

# 11
  • Мнения: 721
Една загадка
Кажете на тая картинка  12 или 13 , мъже има
newsm78
 

и кой е верният отговор?

# 12
  • Мнения: 1 540
Снощи пробвахме номера с пукането на пуканки с мобилни телефони - тцъ, не стана  Confused А така се надявах! Някой от вас пробвал ли е успешно?


В Добрич също е направен този опит със пуканки от кочан но пак е неуспешен. сега предстои опита да бъде повторен, но със пуканки от пакет за микровълнова печка. Приемат се залози дали ще бъде успешен

Ние точно с такива пробвахме, такива имахме под ръка.  Confused

Неуспехът може би означава, че мобилните ни телефони излъчват много малко вредни вълни  Grinning

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 614
Една загадка
Кажете на тая картинка  12 или 13 , мъже има
newsm78
 

и кой е верният отговор?

Отговора е че има и 12 и 13 мъже.Вижте как се местят единия път има 12 другия 13 мъже. Peace

А за аватарите и на мен ми излезна  подобен на моя.

# 14
  • Мнения: 71
15 лога, които трябва да видите. Сега!!!


Последна редакция: пт, 13 юни 2008, 13:28 от Mike Patton

Общи условия

Активация на акаунт