Коледа вече пристига СЕПТЕМВРИйска мама 2010 своето чудо на тестчето открива

  • 24 985
  • 700
  •   1
Отговори
  • Мнения: 343
Здравейте бъдещи Септемврийки 2010г Hug
Реших да пусна темичката за късмет PraynigОт година правим опити за второ бебче ,бях и за кратко при Септемврийки 09г сега се надявам да  се запиша тук и да остана  до края Praynig Сигурна съм че на коледа стават чудеса  PeaceНадявам се тази темичка да се напълни с много мами и бебчета PeaceСептемврийки 09г  Hug Hug Hug
 

# 1
  • Мнения: 212
Мечтание, миличка, пожелавам ти най-прекрасното и чакано чудо!  Hug
Нека темичката се напълни с мами, които да намерят тук нови (а защо не и стари) приятели!
Успех!

# 2
  • Мнения: 53
Мечтание, имаш голяма прегръдка и много положителни мисли от нас! Hug
Стискам палци скоро чудото да стане!
Хайде, чакам с нетърпение - коя ще открие сезона?  love001

# 3
  • София; Дружбето
  • Мнения: 2 208
Мечтание, ще чакам да се похвалиш  Hug както и новите септемврийки да се разпишат  по-скоро Grinning Хайде, хайде, някъде вече новият набор се е скрил на топло и чака

# 4
  • Мнения: 153
Мечтание прегръщам те Hug Hug Hug Дано скоро се похвалиш Hug
Хайде септемврийки 2010 чакаме ви  Hug

# 5
  • Мнения: 343
СЕПТЕМВРИЙКИ 09 благодаря Ви за пожеланията Hug Знам че трябваше Вие да пуснете   темичката  Embarassed :но се надявам много силно да ми е на късмет   Praynig Знам че сте страхотни и посрещането на новите Септемврийски мами ще е много топло както до сега Hug Много е важна вашата подкрепа и стиснатите ви палци за нас Peace
Хайде чакаме първата Септемврийка 2010 да се похвали и да повлече крак Hug

# 6
  • Мнения: 17
 Мечтание, напълниха ми се очите... ПОЖЕЛАВАМ ти от СЪРЦЕ да бъдеш част от СЕПТЕМВРИ 2010  Praynig Praynig Praynig Hug Hug
 Дано пък късмета е на твоя страна и ти да повлечеш крак в тази темичка  Hug
 Много си мила  Hug

 П.С. С тази темичка си спомних когато за първи път видях онези две чертички, които направиха живота ми ПРЕКРАСЕН   bouquet Няма по-хубаво от това, всеки го заслужава... КЪСМЕТ на всички бъдещи мами и нека БОГ е с вас  Praynig Hug

# 7
  • Мнения: 41
Дано ни е на късмет темата!

# 8
  • Мнения: 142
ох.. вярно, че съм на една бира.. ама се разчуствах и ми иде да ревна Simple Smile
момичета пожелавам ви цялото щастие на земята да си го направите именно този месец (или другия  Blush)  и да му се радвате цял живот  Peace
леле колко бързо мина една година!

# 9
  • Мнения: 343
Дано ни е на късмет темата!
,
ДАНО Praynig

# 10
  • Мнения: 14
Мечтание,пожелавам ти от все сърце в най-скоро време да се похвалиш!!!!   Praynig
 Силна прегръдка и от мен Hug Hug Hug
Айде септемврийчета 2010,чакаме ви с нетърпение! Hug Hug Hug
 Дано ви бъде уютно,весело и приятно в новата ви темичка и само хубави вести! EFP
 

# 11
  • София
  • Мнения: 96
Хайде и аз да ви пожелая да имате най-прекрасния подарък
за Коледа и Нова година!Дано се напълни темичката с положителни резултати! Hug
Ще ви навестявам,ако нямате нищо против!  bouquet

# 12
  • Мнения: 2 908
 Здравейте! Аз няма да се запиша, но ще предявя претенции  да бъда част от темичката,но има още доста време-не ми е минала още дори овулацията. Не успях да се разпиша при августинките-дано тук да успея.Tired

# 13
  • София
  • Мнения: 96
Здравейте! Аз няма да се запиша, но ще предявя претенции  да бъда част от темичката,но има още доста време-не ми е минала още дори овулацията. Не успях да се разпиша при августинките-дано тук да успея.Tired
Пожелавам ти го от цялото си сърце!Аз четох за надеждати при
бъдещите августинки!ето ти нещо за късмет:

# 14
  • Мнения: 343
Тани  HugОгнена стихия Късмет ви желая  PeaceНие оползотворихме двата дни Овулация и сега следва чакането  PraynigНа 25 точно на коледа ще правя тестчето  PraynigАко чудото е станало на моя рожден ден ще трябва да се роди   Praynig

Общи условия

Активация на акаунт