Дързост и красота- 55 ..."Каквото има да става- ще става!"

  • 32 559
  • 739
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 0
Нали почти единодушно решихме Марсиа да прави вече темите?

Моето предложение за заглавие е "Чичо стана зет на мама" - /отнесено към Фийби и чичо ́и Рик/.
penmari, от твоя пост ми хрумна.  bouquet

Харесва ми предложението ти за заглавие. Относно първият въпрос - ти си тук   bouquet

# 736
  • Мнения: 6 529
Зори, писах "вече", а не че съм ГО гледала повърхностно. Може би преди да започнеш да правиш такива кардинални заключение ще си правиш труда поне да прочетеш както трябва.



Мириел, Зори не прави кардинални заключения , тя прави "кардинални заяждания". Не си ли й свикнала вече?  Laughing


За кардиналните "умозаключения" отговарят други  Mr. Green Няма да им вземам хляба я  Joy

# 737
  • Мнения: 0
Зори, писах "вече", а не че съм ГО гледала повърхностно. Може би преди да започнеш да правиш такива кардинални заключение ще си правиш труда поне да прочетеш както трябва.



Мириел, Зори не прави кардинални заключения , тя прави "кардинални заяждания". Не си ли й свикнала вече?  Laughing


За кардиналните "умозаключения" отговарят други  Mr. Green Няма да им вземам хляба я  Joy

е, и твоята не е лесна...  Wink

# 738
  • Мнения: 1 218
Мириел, Зори не прави кардинални заключения , тя прави "кардинални заяждания". Не си ли й свикнала вече?  Laughing

ААААААА,туй е патент на некои другие друзя...
По-скоро ... свикнахте да прехвърляте топката у чуждата градина  Mr. Green


За кардиналните "умозаключения" отговарят други  Mr. Green Няма да им вземам хляба я  Joy

Тъй си е  newsm10  smile3501

Последна редакция: ср, 13 яну 2010, 14:23 от Djindjari

# 739
  • somewhere near the sea
  • Мнения: 3 086
ЗАПОВЯДАЙТЕ В НОВАТА ТЕМА

Общи условия

Активация на акаунт