Вашите обеци

  • 95 270
  • 731
  •   1
Отговори
  • Мнения: 261
Не намерих такава тема , но едва ли съм единствената , която много обича обеци и и доставя удоволствие да ги разглежда.
Затова мисля че би било интересно да пускаме снимки на своите обеци. Покажете ни любимите си от тях , или дори цялата колекция Wink Heart Eyes
Ето аз съм първа , това са ми почти всички , без няколко които рядко нося:



# 1
  • Мнения: 89
и аз много харесвам обици показвам ви най-новите ми 

# 2
# 3
  • Мнения: 216
palechka-много са ти готини всичките-утре ще кача и аз моите-сега не ми се занимава Grinning

# 4
  • Мнения: 121
Ето една част от моите обици:

http://www.prikachi.com/files/1220519S.jpg

# 5
  • Мнения: 434
palechka89,Venisss,имате готини обици. Simple Smile  Когато имам време и аз ще снимам моите. Peace

# 6
  • Мнения: 743
Обеците са единствените накити, които нося. Имам предимно дълги, тъй като се харесвам най-много с такива. Ще снимам и ще покажа и аз.

# 7
  • Мнения: 5
Страхотни са:)) , харесвам всички бижута на Miss Sixty  Crazy Crazy Crazy
Все още нямам обички от тях, но имам часовник и едно колиенце за врата.
Обици имам многоооо многоо , ще снимам да покажа  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 64
Ехаааааааааааа palechka89  моите поздравления за темата.   bouquet От есента насам съм се яко зарибила на тема обички. Нищо, че имам дълга коса... те пак си се виждат :о)) Та напоследък съм си закупувала доста видове. Повече гледам да са дървени или черни. Довечера ще Ви ги снимам и ще Ви ги покажа.
Принципно доста търсих дървени и се оказа, че има на малките магазинчета около ЦУМ. Там доста красиви си намерих.
4470

Последна редакция: ср, 16 дек 2009, 11:25 от wenzdy

# 9
  • Мнения: 142
и аз много харесвам обици показвам ви най-новите ми 

попадение в 10ката  Crazy да разбирам ли, че сега ги има в магазините на Miss Sixty и за София ли се отнася  Blush

# 10
  • Мнения: 89
специално моите обеци са поръчани от сайта Simple Smile

# 11
  • Мнения: 142
 Cry все пак ще погледна и в магазините, че с поръчването от сайтове съм скарана леко  Whistling

# 12
  • Мнения: 89
ами и аз бях и все още не смея да поръчвам от чужди сайтове ( този специално си е българки и изпитан лично от мен ), а толкова ми се иска да се усъвършенствам- по евтини са и си разглеждаш на спокойствие Simple Smile Simple Smile

# 13
  • Мнения: 142
ами и аз бях и все още не смея да поръчвам от чужди сайтове ( този специално си е българки и изпитан лично от мен ), а толкова ми се иска да се усъвършенствам- по евтини са и си разглеждаш на спокойствие Simple Smile Simple Smile
мммм, може ли линк да поразгледам Simple Smile

# 14

Общи условия

Активация на акаунт