Топ 10 на измъчените подаръци

  • 10 692
  • 135
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 161
Забелязвате,че всеки ден по 5-6 пъти се пускат теми от сорта:ама сега какво да подаря.И се започва едно лудо предлагане,обаче общо взето темите се въртят все около едни и същи неща.За сватби,за годежи,за рождени дни и за освещавания,за съпрузи и гаджета-все едно и също.Аз предлагам да направим една класация на най-измъчваните подаръци,на тези,набедени за оригинални,а всъщност вече толкова банални.
Аз започвам с иконите,дигиталните рамки,спа процедурите и вечерите на свещи и листенца от рози.Също така номинирам и моето вечно предложение лсд телевизорът.

# 1
  • Мнения: 4 841
Добавям веднага:
- Картина.
И веднага уточнявам защо. Никога и на никого не бих подарила, защото картина се избира с... едни по-особени сетива, пък и всеки има собствено виждане за интериора си у дома... Най-фрапантния случай, на който съм пряк свидетел, е от сватбата на братовчед ми. Получиха 8 (словом: осем!) картини, които варираха от Великотърновски стари къщи до модернистично размазани цветни петна  Crazy , без да пропускаме спокойно море с лодка някъде на хоризонта. Това при условие, че семейството ще живее в гарсониера под наем  Crazy На момчето му беше много съвестно, че не може да си ги окачи, след като се моли почти на колене на цялата фамилия да му ги приютим, накрая ги опакова надлежно и прибра в... мазето.

# 2
  • Мнения: 24 467
Имаше една тема за нежеланите от нас подаръци наскоро.
Аз никак не обичам сувенирите и всякакви други прахосъбирачници. Друго- валчери за пазаруване в магазин.

# 3
  • Мнения: 3 827
икона е моето предложение .

# 4
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Сервизи, тостери и ютии - една от причините да не искам голяма бяла сватба!

# 5
  • Мнения: 2 474
Хубава тема! Peace
Моето предложение е златни накити за кръщане и раждане.Например за кръщането на детето получихме гривнички,които никога няма да му сложа.
Другото е подарък за домакинството на рожден ден.Не всеки би се зарадвал на такъв подарък.

# 6
  • Мнения: 544
Аз никак не обичам сувенирите и всякакви други прахосъбирачници. Друго- валчери за пазаруване в магазин.

И аз не обичам сувенири и "прахосъбирачници",  предпочитам валчер.  Wink
А най-ме дразни готово подаръче с козметика.  Close Говори за пълно безразличие и отбиване на номер. Парфюм също рядко може да се хареса на получателя, освен ако предварително не е сигурно, че му е фен.

# 7
  • Мнения: 4 459
Много скъпи са ви ''баналните'' подаръци.Моите предложения:
-дезодоранти,парфюми,козметика
-календари ,тефтери,албуми
-чехли  Embarassedмного често ги подарявам
-пижами,кърпи,халати
А ето и нещо оригинално,за хора с чувство за хумор.Та бяхме на гости у приятели и имаше томбола.Теглиш листче и получаваш символичен,но с комичен подтекст подарък.Мъжа изтегли червни прашки а вместо етикет на конец бе закачена сушена слива,а на мен се падна руло тоалетна хартия.

# 8
  • Мнения: 17 410
Белият плик за тук ли е Simple Smile
Както виждате, всичко е банално вече. Защо да отбивам номер с картина, като може и комплектче козметика от супермаркета. Валчер какво е- някакъв нов модел подаръци ли?

# 9
  • Мнения: 364
Моят личен топ 10

1. Животно
2. Декорации всякакъв тип
3. Ароматизирани свещи
4. Домакински уреди
5. Дрехи, чанти
6. Парфюм
7. Саксии, вази и всякакви домакински принадлежности
8. Библии, икони, кръстове и производни
9. Накити с неизвестен произход
10. Козметика

Както писах в друга тема, не връщам подаръци и се  *радвам* на всички такива. Факт е обаче, че на някои се радвам повече, а на други- изобщо. И не ме е срам!

# 10
  • Мнения: 2 161

И аз не обичам сувенири и "прахосъбирачници",  предпочитам валчер.  Wink

А какво е валчер?

# 11
  • Мнения: 13 512

И аз не обичам сувенири и "прахосъбирачници",  предпочитам валчер.  Wink

А какво е валчер?
ваучер най-вероятно:-)
или гифт кард на български Wink

# 12
  • Мнения: 4 781

И аз не обичам сувенири и "прахосъбирачници",  предпочитам валчер.  Wink

А какво е валчер?

Малко мъжко валяче? Simple Smile

# 13
  • Мнения: 22 499
Кофти подарък са разните там сувенири....рядко има нещо наистина стойностно и красиво.
Бельо....изключително лоша идея.
Парфюм, освен ако не е избиран с получателя му

за сватба
икона, картина, ютия, прахосмукачка и др. от сорта

# 14
  • София
  • Мнения: 62 595
На мен вече всякакво пазаруване на подаръци ми е писнало и е живо мъчение. Всичко е клише, защото клишета продават по магазините. Лошото е, че дори за най-близките хора в един момент става задължение да се избират подаръци за определени поводи. Ами, точно тогава ми е трудно да се сетя какво да е! А най-желаните подаръци обикновено са доста скъпи и не е само въпрос на добра воля, а най вече на пари. Много често се оказва, че повече си правим подаръци без повод и за официалните  вече нищо не остава.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт