Анкета за алтернативни продукти за дамска хигиена

  • 5 532
  • 16
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 595
Тъй като е трудно да се изчете всичко по темата и за да се добие първоначален ориентир за ново четящите към коя марка да се насочат, пускам анкета с идеята да се види не само от кои сте доволни, но и от кои не сте и защо Whistling

Ако можете уточнете, ако е друга марка коя   bouquet

Последна редакция: нд, 20 дек 2009, 20:55 от Ivy

# 1
  • Мнения: 93
Аз съм доволна от femmecup! Удобна ми е и не съм имала проблеми с нея до сега (ползвам я от няколко месеца), продава се само в един размер. Не съм ползвала други марки, за да дам каквото и да е мнение за тях! Simple Smile Успех в избора!

# 2
  • Мнения: 6 993
Доволна съм от Лунетте Sunglasses

# 3
  • Мнения: 2 759
                               Първата ми и засега единствена е Муункп, много съм доволна. За А съм, но погрешка си купих В . Нямам проблеми, особено след малко упражнения с яйцата е супер  Peace.

# 4
  • Монреал
  • Мнения: 84
Ползвам LadyCup, мека е, лесно се поставя, лесно се почиства, дупчиците не се запушват, няма по нея нищо релефно.
Но не мога да сравня с друга марка, само тази съм ползвала. Понякога ми пропуска през силните дни.

# 5
  • France
  • Мнения: 8
Моята е Mooncup,ползвам я осем месеца вече.Много й се радвам.Пропуска първите дни.Но все пак тя събира,а не запушва.Така мисля.Обичам си я много.

# 6
# 7
  • Мнения: 61
Здравейте, чак сега видях, че имало анкета! Много добра идея! Simple Smile
Аз използвам Femmecup, но съм използвала и Mooncup. На мен лично повече ми допада femmecup, не заради друго, а просто ми е по-лесно поставянето й в сравнение с моонкъп иначе, не мисля, че има съществени разлики между двете!
Само не знам Феммекъп дали ги има вече в България, защото моята си я взех от Англия.

# 8
  • Мнения: 6 993
Ако може тези, които са доволни от други марки, да споделят кои са другите марки.
Фемкъп има в България, в един от онлайн магазините Simple Smile

# 9
  • Мнения: 2 759
Ако може тези, които са доволни от други марки, да споделят кои са другите марки...
                                  И недоволните да споделят защо, ако може  Crazy.

# 10
  • Мнения: 61
Ако може тези, които са доволни от други марки, да споделят кои са другите марки.
Фемкъп има в България, в един от онлайн магазините Simple Smile
Супер, ще се поровя да видя, че ми е интересно на каква цена я предлагат! Simple Smile

# 11
  • Мнения: 957

доволна съм от LadyCup,супер доволна съм,страхотна е!!  newsm44

# 12
  • Мнения: 11
Аз съм доволна от друга марка. В момента използвам френските Fleurcup, малкия размер.  Grinning

# 13
  • Мнения: 93
Аз съм доволна от друга марка. В момента използвам френските Fleurcup, малкия размер.  Grinning
Не е ли същата като феммекъп, т.е. френското й наименование или аз нещо бъркам!  newsm78

# 14
  • Мнения: 11
Аз съм доволна от друга марка. В момента използвам френските Fleurcup, малкия размер.  Grinning
Не е ли същата като феммекъп, т.е. френското й наименование или аз нещо бъркам!  newsm78

Не, различни марки са - Femmecup се произвежда в UK, а Fleurcup - във Франция. Ето това е сайта на Fleurcup http://fleurcup.com/default-en.html

Общи условия

Активация на акаунт