Жената Лъв - 14-та част!

  • 17 743
  • 740
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 6 210


“Има добродушен вид - помисли си тя. Но въпреки това
ноктите му бяха доста дълги, а зъбите - множко, и тя почувства,
че с него човек трябва да се отнася почтително”
Луис Карол



Имаме си ние един девиз: "За мен върхът, за другите... останалото"

ЗОДИЯ - ЛЪВ /23.07-22.08/
ДЕВИЗ - "Аз съм" или "Аз искам"
ПЛАНЕТА - Слънце
СТИХИЯ - огън
КАЧЕСТВО - активност
ПРИНЦИП - неподвижен
МЕТАЛ - злато
ЦВЕТОВЕ - ЖЪЛТ, ОРАНЖЕВ, ЧЕРВЕН
Управлява 5-ти дом

ИЗВЕСТНИ ЛИЧНОСТИ - Александър Македонски, Наполеон І, Мусолини, Фидел Кастро, Бил Клинтън, Дженифър Лопез, Мадона, Шон Пен, Мартина Вачкова, Стефан Цанев, Робърт Де Ниро, Алфред Хичкок и др


Почетен член на групата:
Даничка-баничка, малката Чочка
Grinning

Събрали сме се тук 81 ЛЪВици, горди мами, съпруги и госпожици...


Сантиментални, щедри, капризни и добри, това сме ние по рождени дни:





Жу

sisi_8227
brittany


TessaMon
♥ KorNeliq ♥


Джуличка
Madam Stasita
M_Nik
Diana
passion
ReaNora


AIR
olimpia
сладката мими
galq_j82
Даничка- Лъвичка в памперс


margo**


Persia
kemi
.♥.Прасковката.♥.
stefka.k
чочо-сан 1


Mira1919







hayasy
Niya_Petrova


tediko
marvele


МамиБлю


Лилянчо
Дю
Witchy
 

addrianna
diana78
Cherveiche


didiana
Tssvety
Синеоч
Mилена/Ени


паца-маца
wee.jess


Мина
лилянчето


nuclearbaby
нади_миши
vili_d


Naomi
benighted
T@LI


Izida
OOGAN
Хриска


ДАН
Lord of the Dark
Cattt
Sassie


Янче-то
Simma
malachika


Kamence
barabana
Гергина
chocha
.:Little Miss:.


polin_a
eva_merry
jabata_dil
kikoimery


Бенджи 2710


darusha5K
Sienna
tini-mini
правда_z



Дариии


Чили


Вени***


Anni
Тарталета
lulumba


Зукини
мистерия
Didonski


monda
cikoni



Старите ни теми:
1;2;3;4;5;6;7; 8;9;10;11;12
; 13


Полезни връзки:
ЛЪВ 23.07-22.08
Жената ЛЪВ
Мъжът ЛЪВ
Детето ЛЪВ
Дневен и седмичен хороскоп
Месечен хороскоп
Годишен хороскоп
Личен хороскоп
Зодия ЛЪВ и интересни хороскопи
Брачен хороскоп за зодия ЛЪВ
Брачен хороскоп: Съвместимостта на Жената ЛЪВ с всички знаци
ЛИНДА ГУДМАН за зодия ЛЪВ
Здравен хороскоп
Медицински хороскоп
Психо-сексуален хороскоп
Изчисляване на Асцедента


.... и никой да не отваря подаръците до 25-ти декември, ей!




Специални благодарности към всички момичета, които са пускали и ще пускат веселите ни теми, както и към тези, които пишем, споделяме и се забавляваме  тук Wink  Hug




За да не товарим темата излишно, ето начин, по който можем да намалим снимките, ако са много големи: [ img width=600]  [/img ]   след първото имг сложете един интервал и напишете width=400) Peace!

Последна редакция: вт, 29 дек 2009, 22:38 от Вени***

# 1
  • Мнения: 3 902
Вени, предвидлива както винаги.   bouquet

Хора, колко сме много. 81 бройки. Аз много доволен, че дошъл в тая тема. Hug

Вени, на първа страница наред с останалото коледно оформление да сложим и някоя снимчица от коледните сладки на Полин. Там онова с надписаното Рудолфче.  Embarassed  eat

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 11:00 от stefka.k

# 2
  • Мнения: 699
Венииииииии, браво мила,   bouquet

Чочи, от сега ни угояваш, само преглъщам тия дни, то не бяха кексове, сладки, ужас. Недей така тепърва ядене ни чака след 3 дни.

# 3
  • София
  • Мнения: 6 210
Аз много доволен, че дошъл в тая тема. Hug
И аз се чувствам така тук! Много сте ми мили всички  Hug!

Чочи, от виртуалните ти манджи мога да ям до насита, без да получа тежест в стомаха  Mr. Green! Аз не съм пощалива, но не завиждам на тези, на които им се прияжда, като видят нещо подобно  Laughing.

Жу, при Гала говорят за карвинга, пускай ТВ-то  Party!

# 4
  • Мнения: 3 902
Хаяси, и аз това казвам. Наистина тепърва предстои голямото преяждане. Аз да ви кажа колкото и да се опитваш да се пазиш, дори хич да не ти се яде, то другите като почнат "Опитай това, опитай онова. Да ти сложа само едничко?" и става пак освинване.

На мен ми се ядат такива коледни сладки като онова еленче на Полин и червените сладки дето ей ся Чочи постна преди малко. Демек коледни сладки с мляко.
 

# 5
  • Мнения: 5 001
Цоп и аз тук..... Hug Hug Hug
Много ми е хубаво при вас  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes

# 6
  • София
  • Мнения: 6 210
Много ми е хубаво при вас  Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes Heart Eyes
Мастерче, ти си нашия талисман, заедно с малката лъвка на Чочи  Hug! Ако ни избЕгаш, ще те намерим и пак ще те върнем в правия път  Mr. Green!

Мацки, мъжът ми заминава командировка на Боровец, а аз си оставам тука! Не е честно, пък  Crossing Arms!

# 7
  • Мнения: 3 902
А м, дааа за къде без Мастерче? Мастерче, нали няма кажеш на дюканки дето ги наплюх? Embarassed Joy Ми ти си пък най-търпеливата от всички там.

Да ви кажа всяка една тема преди, в която съм писала (като изключим носталгичната, в която пиша и сега понякога) ме е отегчавала. Само насам си идвам без лоши чуства. Наминавам си, да ви видя. И ми е много забавно да научавам по някоя и друга особеност за хората тук. По някой навик и така.

# 8
  • Мнения: 250
Радвам се,че ви харесват виртуалните ми почерпки  Laughing
А къде е Теса?

# 9
  • Мнения: 3 902
Абе и аз току се сещам за нея. Наистина много време вече я няма.  Thinking

Чочинка, много ти е весел и коледен подписа

# 10
  • Мнения: 5 001
Ако ни избЕгаш, ще те намерим и пак ще те върнем в правия път  Mr. Green!

НапраУ мЪ зхапвате за вратЪ и обратно в прайда,а?  Joy Joy Joy Joy Joy Joy

А м, дааа за къде без Мастерче? Мастерче, нали няма кажеш на дюканки дето ги наплюх? Embarassed Joy Ми ти си пък най-търпеливата от всички там.

А,няма страшно! На никого нищо не казвам аз....Как беше лафа..."Без бой не казвам,пък със бой-ХИЧ"  Joy Joy Joy

А за търпението...Ми нали съм преподавател..за къде съм без търпение Mr. Green Mr. Green Mr. Green

# 11
  • Мнения: 737
Леле, леле докато играх с  децата на" Не се сърди човече" щях да ви изгубя бре  Laughing

# 12
  • Мнения: 1 849
Ама сте приказливи...  Simple Smile Много ми е драго, че ви има, тук някакси си почивам и разтоварвам  Hug Хубаво е, да има къде човек да си сподели, да получи подкрепа и да си оправи настроението! Пък сме си и на една вълна...
За вилата - да кажа, че там сме лятото, сега водата е спряна и зимата няма как да се отоплява. На времето, когато баба и дядо бяха там, но в старата къща - съм изкарвала най-веселите и щури ваканции, на чист въздух.

Поли, невероятни хлябове си сътворила (сладките често ги виждаме), май сте основно на домашен? Peace Кои ти допадат най-много? И аз имам машина, но не я използвам много Blush въпреки, че 2 пъти седмично правя хляб, основно със сода или бакпулвер, че по-бързо стават.

Последна редакция: пн, 21 дек 2009, 11:58 от M_Nik

# 13
  • Мнения: 250
За всички,които са се наобядвали,ето ви нещичко за десертче:

Последна редакция: сб, 02 яну 2010, 14:23 от чочо-сан 1

# 14
  • Мнения: 2 274
  Браво, Вени   bouquet! Айде в новата тема все хубави неща да си споделяме  Peace!
  Ние вчера бяхме с баткото на състезание по Таекуон-до. Залата беше ужасно студена. както бях облечена, краката ми бяха ледени, а горките деца бяха само по кимона и кецове, които събуваха, за да играят боси  Rolling Eyes. Днес всички сме супер сополиви  Rolling Eyes.
  Ейййййййй, Боил до сега не поглеждаше компа, ама като седнах взе да крещи да ставам  Rolling Eyes. Айде, до по-късно!

Общи условия

Активация на акаунт