ВЕСЕЛИ ПРАЗНИЦИ

  • 2 023
  • 17
  •   1
Отговори
  • някъде там и аз незнам
  • Мнения: 45
Мили мами знам че не му е тук мястото на това пожелание,но все пак ще си позволя да го напиша.Вие го заслужавате.Нека Коледната звезда  да огрява вашия път в живота. Бъдете добри,  обичайте се повече и имайте силата да сътворявате по едно малко чудо всеки ден-една усмивка,едно добро дело, един топъл жест.Нека  здравето и късмета бъдат ваши спътници, а сърцето и умът ваши съветници.И не забравяйте да оставите едно отворено прозорче в сърцата си   за  хората, които ви обичат!                                  ВЕСЕЛА КОЛЕДА и ЩАСТЛИВА НОВА ГОДИНА

# 1
  • Мнения: 508
Благодаря за прекрасното пожелание! И ти бъди много здрава и щастлива, и твоите пожелания да се сбъднат и за теб! Hug

# 2
  • Мнения: 817
Да се възползвам и аз от темата ...

Искам да пожелая весели и вълшебни празници на всички прекрасни мами тук!Всяка една от вас е накарала поне едно детенце да се усмихне тази година и да изтрие сълзите от личицето си! И сте дарили спокойствие на някоя отрудена майка!
Бъдете все така добри и Господ да благослови вас и вашите семейства!


# 3
# 4
  • Мнения: 144
Присъединявам се към пожеланията!Весела коледа на всички майки и техните дечица.Бъдете все така добри и помагайте на хората в беда.Нека в коледната нощ се сбъднат всичките ви желания.

# 5
  • на правилното място, в точното време
  • Мнения: 2 731
Уютна и изпълнена с топлина нека бъде тази Рождествена вечер, мили момичета, с добри сърца!   newsm51

# 6
  • Мнения: 2 584
Когато в Коледната вечер
снегът примамливо блести,
когато свещите трептят,
а виното искри, искри,
в таз нощ излез навън,
небето звездно погледни
и пожелания за много щастие
от нас Вие с радост приемете.


# 7
  • Мнения: 278
Весели празници на всички вас,бъдете живи и здрави,много щастливи,обичани...  bouquet

# 8
  • Стара Загора
  • Мнения: 103
Весела Коледа на вас и вашите семейства. С пожелание за много здраве, щастие и сбъднати мечти.  

# 9
  • пловдив
  • Мнения: 2 364
ЩАСТЛИВА И КРАСИВА КОЛЕДА НА ВСИЧКИ!



КОЛЕДНА МОЛИТВА
Олга Попова

Боже, що си в небесата,
чуй ми, моля те, молбата:
прати, Боже, на земята
на небесний мир благата.
     
Нека бъдем вече всички
бодри, весели кат птички,
да сме здрави, да сме сити
и доволни, и честити.
     
Боже, що си в небесата,
чуй ми, моля те, молбата:
та на Твоя, Боже, ден
всеки да е най-блажен!

# 10
  • Мнения: 817
antom, Страхотно стихче!   bouquet

# 11
  • Мнения: 860
Весека Коледа - щастие, любов и късмет нека следват Ви навред и виетлемската звезда нека Ви засипе с чудеса, с радост, здраве и пари, нека Господ Ви дари!

# 12
  • София
  • Мнения: 34
  Пожелавам ЗДРАВЕ на всички,защото е безценно,ЩАСТИЕ-защото не можем без него и много ДЕТСКИ УСМИВКИ,защото осмислят дните ни!Весели празници!!!

# 13
  • Мнения: 448
ВЕСЕЛА КОЛЕДА!НЕКА ГОСПОД БЪДЕ В СЪРЦАТА И ДОМОВЕТЕ ВИ!И ПОНЕЖЕ ТОВА Е РОЖДЕННИЯ ДЕН НА ИСУС...ЧЕСТИТ РОЖДЕН ДЕН,МИЛИ ИСУСЕ,БЛАГОДАРИМ ТИ,ЧЕ БДИШ НАД НАС И МОЛЯ ТЕ,ВЛЕЗ В СЪРЦАТА И ДОМОВЕТЕ НИ И НАПРАВИ НИ ПО-ДОБРИ! Hug

# 14
  • Мнения: 38
  ЧЕСТИТО РОЖДЕСТВО ХРИСТОВО!С ТЕЗИ СЪРЦА СТЕ БЛАГОСЛОВЕНИ ОТ БОГ!БЪДЕТЕ МНОГО ЩАСТЛИВИ И ОБИЧАНИ!
 

 http://www.vbox7.com/play:bd4b50ce&al=1&vid=
 
 
 

 
 

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт