НЕЗАБРАВИМА (Unutulmaz) - турски сериал по НОВА

  • 165 673
  • 753
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 011
UNUTULMAZ

ВСЯКА СРЯДА ПО atv ОТ 20ч.
ОТ 11 ЯНУАРИ ПО НОВА ТВ



С участието на: Серхан Яваш, Йозлем Йълмаз, Синем Йозтуфан, Буура Гюлсой,
Фикрет Хакан, Дениз Гьокчер, Алийе Узунтаан, Хакан Ванлъ и др.




Музика: Kıraç
Режисьор: Аhmet Bayram
Продуцент: Ersoy Güler
Сценаристи: Haldun Ünsal, İhsan Aydın, Müjdan Kayserli
Продукция: ATV 2009




Официален сайт на сериала
Сайт на сериала в портала на ATV
Подробно резюме на епизодите
Епизодите наживо по ATV всяkа сряда




Музикални теми:
Kıraç - Turnalar
Kıraç - Acı çekmek özgürlükse
Kıraç - Unutulmaz
Kıraç - Ayrılık
Halil Kurt - Ben seninle


   
Харун                 Еда                         Мелда                      Толга                     Севал

   
 Феяз                      Саадет                      Тюркян                    Джемил                Ферда

   
 Бурак                 Ъшъл                   Бату                        Керем                   Билял
 


Две сестри, влюбени в един и същи мъж. Коя ли от тях ще избере Харун?
Двама мъже, влюбени в едно и също момиче. Кого ли ще избере Еда?
Дали спазването на морала и семейните ценности ще попречи на любовта?
Дали материалното благополучие е гарант за щастието на двама души?
гледайте "Незабравима" от 11 януари по Нова ТВ и Диема Фемили

Последна редакция: чт, 31 дек 2009, 15:16 от diziler

# 1
  • Мнения: 54
Знае ли се на мястото на кое ще го дават? Защото в момента гледам само един сериал - Ветровете на любовта, който ми е суперлюбим, но виждам, че тук няма интерес и ме е страх да ни ме го спрат.

# 2
  • Мнения: 11 011
от 17.30 или 20.00ч. Не е решено още
Защо трябва да е на мястото на нещо?

Последна редакция: чт, 31 дек 2009, 01:37 от diziler

# 3
  • Мнения: 8 717
Може ли малко инфо за съдържанието, моля?! Линкът за подробно резюме не ми върши работа, защото не съм регистрирана и ми казва, че регистрацията е деактивирана.

# 4
  • Мнения: 11 011
пробвай да се регистрираш, защото има подробен опис на първите десетина серии. Тази вечер даваха 26-ти епизод по ATV.
Аз го гледам от първия епизод през лятото, всяка сряда.
С две думи въпросния "пич" Харун върти любов с две момичета, без да знае, че са сестри. Когато това става ясно.. нещата стават доста сложни за всички. И двете сестри страдат. Мелда е официално сгодената са Харун, а Еда само страда по него, защото е влюбена. Още в първата серия правеха джиджи-биджи, без тя да знае, че той ще се жени, а той без да знае, че Еда е сестра на Мелда. Отделно Толга си харесва Еда и иска да се омъжи за нея. Покрай роднините на двете сестри стават още интересни неща, всеки си има история... те си имат брат (Керем-пубер, пълен шматко) и още една сестра (Ферда-с две деца, пребивана от мъжа си, избягала от него, върнала се при баща си, после пак при мъжа си и пак млатена... и т.н). Отделно и семейството на Харун са едни образи...
Като уточнявам, че семейството на Еда, Мелда, Ферда, Керем (сестрите и братчето) са бедни хора. (Толга, който е влюбен в Еда, също. Той има и болна майка, грижи се за нея)
А Харун и родата му са баровци. Те също си имат доста тайни от миналото. Става бая оплетено по едно време.
Интересно си е сериалчето, а като добавим, че и Кърач го е озвучил....    newsm10 newsm44

Последна редакция: чт, 31 дек 2009, 12:52 от diziler

# 5
  • Мнения: 54
Да, diziler, сложи някакво резюме, ако имаш такава възможност. По снимките ми се струва добре, харесва ми, че са в топли цветове и по.цветничко Simple Smile

А относно защо на мястото на нещо, ами защото така спряха и други нетурски сериали изведнъж например - Страсти на леда и един друг немски имаше, ама това не е за тази тема Simple Smile


П.п. Мерси за резюмето.

# 6
  • Мнения: 11 011
целта им беше да сложат в пиков час сериал на гърба на "Листопад".
Отделно ... на 11 или 12 януари свършва "Гордата Аси". А пък са обещали "Ангел хранител" да пускат следобед.
"Семеен сарай" са го обещали за Диема Фемили... да видим

# 7
  • Мнения: 8 717
diziler, благодаря за инфото! Пробвах да се регистрирам, но както вече писах, като се опитам да вляза в "Регистрация", ми излиза съобщение: "Грешка! Съжалявам, регистрирането във форума е деактивирано!" Така, че и занапред ще    разчитам на инфо от теб, за което благодаря предварително!

# 8
  • Мнения: 64
Регистрацията трябва да се активира от мейла.

# 9
  • на морето
  • Мнения: 103
                          

Здравейте момичета !

Ще приемете ли едни искрени и сърдечни поздравления от Геджеманките ( предполагам, ще се съгласят с мене останалите пациентки на гедже -клиниката ) да кажа едно :

Наздраве от наш'та маса за ваш'та маса !
С пожелание за щастливи празници и още по-щастливи делници!
 И най -вече  много здраве ! .... С всичко друго ще се справим , нали !

          ВЕСЕЛО ПОСРЕЩАНЕ НА      ГОДИНА!!!          

# 10
  • Мнения: 11 011
Благодарим, Gece-woman-ки   bouquet
и на вас МУТЛУ ЙЪЛЛАР както се казва... и всичко най-готинко през новата година

# 11
  • Гърция
  • Мнения: 1
Честита нова 2010 година на всички Hug

За анкетата гласувах - Нито един от двамата, но ще се аргументирам, когато всички се запознаят с героите Peace

# 12
  • София
  • Мнения: 5 334
Гласувах за Харун. Просто не мога да си представя Еда с друг, а Харун с друга. bowuu

# 13
  • Мнения: 11 011
Тоя Харун е отвратителен, ама... няма значение. Лика прилика си е с тази Мелда, да си я взима.
А Толга е толкова добро момче... какво ли не изстрада... нека се вземат с Еда,  не мисля, че тя е материалистка и едва ли си търси състоятелен мъж. Но въпроса е, че не се е влюбила

# 14
  • Мнения: 11 011
трябва на се обзалагаме предварително... от 17.30 или от 20.00ч ще го пуснат НОВА.
От една страна.. ГОРДАТА АСИ свършва същия ден, а от друга страна, още през декември Нова казваха, че ще пуснат турски сериал в пиков час, едновременно с ПЕРЛА И ЛИСТОПАД.

Когато и да го пуснат обаче, едно е сигурно. Ще го пуснат и точно след един месец ще го спрат.
Защото за един месец ще опукат 20-22 серии, а в Турция (където дават по една серия от лятото насам) са минали едва 26 епизода. Тоест, купили са първи сезон. И после ще чакаме в Турция да мине втори, за да се излъчи и тук.
Та вместо да продължат спрения вече СЕМЕЕН САРАЙ, те пускат нещо друго, което пак да спрат в края на февруари, за да стартират БИГ БРАДЪР ФЕМИЛИ (пак от 20ч). Ето им логиката.

Общи условия

Активация на акаунт