АПРИЛ и МАЙ 2004 - 1

  • 4 050
  • 66
  •   1
Отговори
  • Мнения: 3 379
Момичета, пускам една отчетна темичка тук, след като ни затварят форума. Мисля, че е по правилата на този подфорум, така че би трябвало да е ОК за модераторите Simple Smile

Нека изпълним темичката само с добри новини и хубави изживявания в новата година.

# 1
  • София
  • Мнения: 572
Весело посрещане на Новата Година!
Мнооооооооого, ама много здраве ви желая!
Пожелавам ви любящи мъже, пълни портфейли, разбрани шефове, послушни деца.........все едни такива хубави неща!!!

# 2
  • Мнения: 6 243
хоп-троп... примърдвам се на топло

# 3
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
хоп-троп... примърдвам се на топло
И аз. Simple Smile
Уютно ми е тук с вас, дано седянката ни продължи още дълго! Heart Eyes

# 4
  • Мнения: 435
И аз отново съм при вас, другарчета Hug
Желая ви цяла 2010 г. да е изпълнена със здраве, късмет, сбъднати мечти и слънчеви емоции!
Наздраве!

# 5
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Честита Нова Година !!!

# 6
  • Мнения: 435
Честита Нова 2010 година и от нас Hug
Желаем ви сбъдване на късметите от новогодишната баница Heart Eyes
Дария писа късметите (казваше същността и аз й диктувах буква по буква). Нямаше търпение да види, на кого ще се падне най-специалния късмет и е безкрайно щастлива, че на тати се падна "БЕБЕ"

# 7
  • Мнения: 6 243
Момичета, за мой пълен ужас, след един много сериозен проблем с компютъра, са ни затрити снимките от доста години назад. Успяхме да спасим само тези след 2008 год. За това, че трябва да се правят бек-ъпи, знам, моля ви не ми го казвайте. Бях взела мерки да имаме копия на снимките, но нещата се объркаха  Cry

Та имам молба към Зори, Еми и Небесната - ако си пазите снимките от Рибарица, когато правихме среща с нашите едногодишни тогава бебета, ще съм ви благодарна да ми пратите снимки, на които се виждат Ирина и Ивайло.

Аз отивам да се самоизям от яд!

# 8
  • Мнения: 473
ЧЕСТИТА НОВА ГОДИНА МОМИЧЕТА!

ЖЕЛАЯ ВИ МНОГО СПОРНА ГОДИНА, САМО ХУБАВИ НЕЩА ДА ВИ СЕ СЛУЧВАТ!

КАТИИИ, има ли новини?

# 9
  • Мнения: 6 243
урррррррррррааааааааааа, на служебния комп намерих няколко папки със снимки. Включително и тези от Рибарица. И вижте какво открих:

# 10
  • София
  • Мнения: 572
Честита Нова Година и от мен!!!
Нека това да е една прекрасна година!
Аз още съм огромна, но другата седмица се надявам да се включа с новини  Wink !
Мнооооооого мила снимка. Това ревливото Ева ли е  Laughing ? Между другото за пръв път я виждам да реве.

# 11
  • Мнения: 1 341
момичета да почерпя виртуално (без да търся вкусни снимки из нета),
Тони- Бонбони днес става на 1 година

# 12
  • Мнения: 435
Честит първи рожден ден на Тони smile3525 Желаем му щастливо детсво Hug
Katy, стискаме палци в очакване на добри новини  bouquet
Момичета, не зная, какво ми става newsm78 на мен ли, на околните ли, но около себе си виждам, срещам само познати вече с по две дечица или с второ на път. По-скоро ми се ще да се сбъдне късметът на тати Embarassed

# 13
  • Мнения: 473
Жени, Честит Рожден Ден на малкия  bouquet
Честит Имен Ден на празнуващите днес!

# 14
  • Мнения: 435
Честит имен ден на всички Ивчовци от темичката! Наздраве за тяхно здраве!

Общи условия

Активация на акаунт