АПРИЛ и МАЙ 2004 - 1

  • 4 051
  • 66
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 6 243
Малее, къде я изнамери тая архивна тема.
Ирина ще учи там, дето учи и батко й, а вмомента учи и Мери - едно училище, близо до работата ми и доста близо до нас. Не е най-кварталното, но си е нормално общинско училище. Ние в провинцията нямаме кой знае какви екзотики, между които да избираме  Laughing

Но вече имаме препоръчана учителка и тия дни трябва дасе занеса да оставя документите и заявлението.

# 61
  • Мнения: 473
Лелеее,бях я забравила тази тема.....
Мартин ще учи в кватралното училище, което е на съседната пряка. Там  ходи на предучилищна и съм много доволна. Надявам се да си изберем и препоръчаната ни госпожа.

Хайде момиета, разкажете как сте, какво правите...забравихме се...

# 62
  • Мнения: 1 341
Аз съм с едно огромно чудене за Кети, но ма ще се спра на 36-то училище. То е квартално. Близко е до нас и до работата ми. А и най-важното имам препоръчана мн добра учителка. Мислехме и ние за 73-то, но реших, че трябва на мен да ми е удобно и да не я мисля.
Иначе имаме създадена вече програма от леля й за уроци, матматическа и после Американския  Mr. Green

# 63
  • Мнения: 3 379
Хаха, Жени, две познати майки на дечица колкото нашите също си направиха програмите на децата така - от 1-ви клас яко английски, след 4-ти клас математическа, след 7-ми Американския колеж. Чудно ми е какво ще се случи с децата, ако не им е присърце математиката. Но явно това е модерната комбинация!  Hug

# 64
  • Добрич
  • Мнения: 3 223
Привет!   bouquet
Пепи ще е първи клас в училището до нас. Едно, че ни е страшно близо, второ, че се води и едно от добрите основни училища в града ни. И кака му учи там.
Ние от тази година сме на предучилищна съшо към това училище, така че вече всичко ни е познато.

Като цяло при нас всичко е ОК с изключение на грипа, който кара сега той, преди него кака му, а аз постоянно около тях #Crazy.

Нямам програма за Пепи. От кака му се убедих, че това, което искам аз (.т.е за което се надявам) не се припокрива с нейните желания, че и възможности. Wink Така че каквото сабя покаже.

Радвам се, че възобновихме темичката! Във фейса май не се осъществи контакта.

# 65
  • Мнения: 473
Лелееее, горките деца...става ми хем тъжно,хем смешно....явно е някаква мания да се изтезават децата по този начин. Нашите виждания са, че трябвада има време и за достатъчно добро обучение и за игри и бели с приятели...

# 66
  • Мнения: 1 341
Хаха, Жени, две познати майки на дечица колкото нашите също си направиха програмите на децата така - от 1-ви клас яко английски, след 4-ти клас математическа, след 7-ми Американския колеж. Чудно ми е какво ще се случи с децата, ако не им е присърце математиката. Но явно това е модерната комбинация!  Hug
За радост на леля й много й се отдава математиката. Всички учителки, с които е учила го казват... пък дано е и така занапред

Общи условия

Активация на акаунт