Национални Туристически Обекти - 2 тема

  • 61 869
  • 736
  •   1
Отговори
  • София
  • Мнения: 2 686
Старата тема: http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=100518.0


СПРАВОЧНИК "100 НАЦИОНАЛНИ ТУРИСТИЧЕСКИ ОБЕКТА"

Последна редакция: вт, 05 окт 2010, 08:10 от Тинтири-Минтири

# 1
  • Варна
  • Мнения: 2 097
Тинтири-Минтири, благодаря за новата тема!   bouquet
При нас следващата планирана дестинация е в посока Жеравна-Котел и района. Никога не съм ходила там.  Дано да стане скоро ... Peace
Трисиан77, вие ходихте ли?

# 2
  • София
  • Мнения: 615
Благодаря за темата.  Hug Пак сме тук!

# 3
  • Мнения: 3 219
Някой беше питал за гробницата в Свещари дали в момента работи-мисля, че не !
А в СПА комплекса  Островче наистина е много хубаво.

# 4
  • 7800
  • Мнения: 243
Да не изпусна и аз нещо...

# 5
  • Мнения: 872
Наскоро съм нямала нови печатчета, но все пак... Hug

# 6
  • Варна
  • Мнения: 522
На Иванов ден бяхме в Мадара. Разходихме се . Времето беше много хубаво.
Вечерта спахме на www.madaraomaya.com
Къщата беше много добре отоплена.
Изкарахме си страхотно.

# 7
  • Мнения: 2 037
Тази седмица бяхме на Рупите, на Роженския манастир, в Мелник. Днес ходихме до Рилския манастир и до гроба на Иван Рилски.
Времето беше страхотно.

Благодаря за новата тема!   bouquet

# 8
  • Мнения: 236
Аз чакам да се затопли времето, че да става за път - целта ми са по-далечни дестинации.  Peace

# 9
  • Мнения: 1 893
Бихме ли ми казали до хижа Вихрен стига ли се с кола? Ако да, как и какъв е пътят при зимни условия?

# 10
  • Мнения: 856
Стига се с кола, като се минава през Банско. Пътя е тесен, със завои. Не знам зимата как е, но предполагам, че се почиства. Все пак района е една от най-популярните зимни детинации.

# 11
  • Мнения: 1 893
Ходили сме до Бъндеришка поляна, пътят беше ок, но единствените табели водеха през гората. За Шилигарника ли трябва да се продължи?

# 12
  • Мнения: 85
Здравейте,имам ограничен достъп до интернет и не мога да видя цените.Някой спал ли е 2009 в Жеравна или Котел да ми каже цени.Благодаря

# 13
  • Мнения: 1 893
В Котел посещаваме редовно Къща за гости "Тара". Цената на стаята е 25-30 лв.

# 14
  • Мнения: 856
Ходили сме до Бъндеришка поляна, пътят беше ок, но единствените табели водеха през гората. За Шилигарника ли трябва да се продължи?
Не знам точно от къде минава пътя, защото мен ме водиха, а и ходенето до хижа Вихрен ми е едно от малкото ходения по Пирин  Embarassed Целта ни беше Байкушевата мура и езерото Окото.
Сега гледам, че хижата се намира на река Бъндерица, така че може би е над Бъндеришка поляна. Дано се вкючи някой по компетентен, че аз повече не мога да помогна  Embarassed

Последна редакция: пн, 18 яну 2010, 22:59 от Mur

Общи условия

Активация на акаунт