Да изкараме любимите си снимки от www.photobox.co.uk - 3

  • 31 822
  • 746
  •   1
Отговори
  • Мнения: 46
www.photobox.co.uk

Много интересен сайт за изкарване на снимки и други фото услуги. Доставката до БГ за снимки е 1.99 лири . Освен снимки, от сайта са изкарвани и тетрадки със снимка отпред. Всички са доволни от качеството на снимките. Могат да се поръчват в различни размери , мат или гланц, със или без бяла рамка.

До 30 минути след поръчка, може да се влезе и да се направят промени !

Поръчката се доставя на пощата. Пратките са обикновени и не се записват никъде в пощата ! По принцип трябва да ги пускат в пощенските кутии, но ако до седмица поръчката ви не дойде , търсете я в пощенския клон!

При първоначална регистрация без покана получавате 40 броя безплатни снимки, а ако се регистрирате от покана получавате 50 броя безплатни снимки!

При първоначалната регистрация от покана получаваш 50бр безплатно,за това,че си се регистрирал.След като изпратиш покана на някого и той се регистрира и поръча,получаваш кредит от 50бр безплатно.Ако са се регистрирали и поръчали двама от поканените от теб хора,получаваш 2 по 50бр.Можеш да поръчаш не повече от 99бр с доставка 1,99лири.Дори да имаш повече кредити,ако сложиш повече от 99бр се вдига таксата за доставка.

Промоцията за 50 бр безплатни снимки важи в срок един месец от регистрацията. Съответно канещия получава бонуса си за едни месец от датата на поръчката на поканения. А след като сте получили покана няма срок за регистрация. Така че, ако няма да поръчвате веднага, просто се регвате по-късно, когато ще поръчвате.

След като направите поръчката, първо получавате потвърдителен мейл, а след него се полчава втори мейл в който ви уведомяват, че поръчката пътува към Вас !


Веднага след като се регистрираш можеш да каниш. Имаш един месец да се възползваш от офертата!

Как се праща покана : my account - my referred friends - (под този надпис се пише мейла който искате да поканите, като предитова изтривате надписа вътре) Please separate each address with a comma or line break - send . Може да се пращат покани на няколко човека едновременно , но трябва да се поставя запетая и интервал след нея, преди следващия мейл !

Ако не се виждат папките със снимките от компютъра е нужно да инсталирате появилата се жълта лента в горния край на прозореца!

При попълване на адреса, ако полетата не са активни се натиска Enter your address manually , написано е с малки сиви букви !
За да няма проблем с пощенския код , първо изберете държавата , после въвеждайте кода, в противен случай може да ви поиска да е 5 цифрен пощенския код. Тогава сложете интервал или 0 пред кода !

При въвеждане на номера на картата цифрите се изписват без интервали!

Плащането става с Пейпал, дебитни или кредитни карти. Маестро карти не важат! За сега с една карта е плащано на повече от един акаунт !

Цената за доставка от 1.49 лири ( за Англия ) се променя на 1.99 лири при последната стъпка от поръчката, след като е въведена държавата !

Размерите за безплатни снимки са 6 на 4 и 6 на 4,5 инча. Ако се надвиши бройката от 50 безплатни, всяка следваща е 0.09 лири.

6х4 инча отговаря на нашите 10х15 см , 7х5 инча отговаря на нашите 13х18 см , 8х10 инча - 20х25 см ! 1 инч = 2.54 см

За кодове може да погледнете ТУК

Подробни указания как да направите поръчката си ТУК Благодарение на микки   bouquet  bouquet


Който иска покана да пише на който си избере от темата Peace


Предишни теми - 0 , 1, 2

# 1
  • София
  • Мнения: 1 476
DeCuTa, мерси за темичката   bouquet  bouquet  bouquet

Аз се глася пак да пускам поръчка, че кредитите ми изтичат края на Януари, да не се налага пак да им пиша за ъдължаване....време е да ги използвам....после започваме да трупаме лири  Laughing

# 2
  • Мнения: 820
Съгласна с Гери Колева.  Peace
Аз в понеделник пуснах първата с и поръчка, дали до петък ще пристигне или да я чакам другата седмица? И само известие ли ще получа за малък пакет или ще ми я донеса? Питам да видя при вас как е, въпреки че в различните градове е различно newsm78

При мен първият път ми я донесе, но после само известия и отивам в клона да си взема пакетите. Бях я предупредила - за всеки случай, че да не се загуби нещо. В Русе съм.

# 3
  • Мнения: 46
Аз в нашата поща изрично съм казала че ще идвам да си ги вземем сама. По сигурно е, защото иначе не се знай къде могат да отидат  Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 2 296
Десита,благодаря за темата!   bouquet
Аз чакам от 31.12. Това ми беше последния кредит с 50-те снимки.
Сега ще видим как ще се процедира по новите правила,още не съм пробвала. Embarassed

# 5
  • Мнения: 2 081
другата тема ще я заключат ли?

# 6
  • Мнения: 685
Изписахме поредната тема - бравос!
Аз още събирам снимки за да пусна последните кредити, а пък после ще видим какво ще става с тези 2 лири, ако поконя някого.
Пак си мрънкотя за фотокнигите никой ли не е получил поне от кредити вече  Rolling Eyes

На Десита благодарско за темата и най-вече за откриването на сайта!   bouquet

# 7
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Благодаря на авторката за темата и за това,колко добре е обяснено в първия пост !
Скоро мисля да поръчам Peace

# 8
  • София
  • Мнения: 2 296
другата тема ще я заключат ли?
Тя вече е заключена.

Редно е да се уважава трудът на хората,особено на тези,които са се наели да пускат подобни теми,да следят ,синтезират и поднасят готовата информация наготово!  Аз така разбирам нещата,а и от морална гледна точка,предполагам,че ще се съгласите с мен... Rolling Eyes

Още веднъж-   bouquet  за DeCuTa !

# 9
  • Мнения: 2 447
Такаа,и моята първа поръчка вече е на път... Grinning Сега се надявам и с пощите всичко да е наред и да си ги получа...
Въпроса ми е обаче,понеже моята карта е МАЕСТРО само кредитни ли стават?Или има и дебитни и ако да ще ми кажете ли какви по-точно са,че да си изкарам и аз такава карта... Embarassed

# 10
  • Мнения: 2 081
Такаа,и моята първа поръчка вече е на път... Grinning Сега се надявам и с пощите всичко да е наред и да си ги получа...
Въпроса ми е обаче,понеже моята карта е МАЕСТРО само кредитни ли стават?Или има и дебитни и ако да ще ми кажете ли какви по-точно са,че да си изкарам и аз такава карта... Embarassed

Аз плащам с дебитна,но съм я регистрирала в Пей пал
Виза електрон е

# 11
  • Мнения: 2 447
Това международни дебитни ли се водят??

# 12
  • Мнения: 555
Хоп и аз.
Рhotobox са много коректни - пуснах си поръчката на 22.12 и още на следващият ден пътуваше, но нашите (загубени) пощи  ... Получих известието последният им работен ден за годината и бърза да се класирам преди края на работният ден  (някъде към 2-3ч. следобед) и горката служителка пакетчето и беше под носа , но ми каза , че нямам такова, да проверя на 2-ри януари , но и тогава нямало шанс да ми го намерят - Е на втори още с влизането дежурната служителка без да ме пита си ми го даде само дето трябваше да  празнува Нова година в пощите , а не в къщи!
 Hug

# 13
  • Мнения: 820
Получих мейли, че поръчките ми са тръгнали вече. Някой питаше по-рано... на 5.01. поръчах.

# 14
  • Мнения: 5 297
Пуснах първата поръчка   Grinning.

Общи условия

Активация на акаунт