Интимен въпрос

  • 21 869
  • 114
  •   1
Отговори
  • Мнения: 5
Здравейте,

редовна читателка съм на форумите на БГ мама, но чак днес се регистрирах. Имам нуждата от мъжко мнение ( анкета по-скоро) и се надявам , че тук ще прочета градивни такива.
Въпроса ми е следният- колко от вас искат от жените си да обличат това-онова като загрявка в сексуалната игра? Имам предвид, не само бельо, което знаем , че вас ви пали, но и различни видове костюми? С половинката сме заедно от 3 години  и винаги сме имали пълноценен сексуален живот, бих казала на моменти доста бурен, но забелязвам, че напоследък е доста по-напорист да се обличам като ученичка,медицинска сестра и тн. На моменти ми писва от целият този маскарад, та се замислих за две неща: 1.колко ли жени го правят?  2. мъжът искайки повече визуална стимулация, компенсира ли това, че собствената му жена му е омръзнала?

С две думи- как е при вас?

# 1
  • Мнения: 17
1.колко ли жени го правят?  2. мъжът искайки повече визуална стимулация, компенсира ли това, че собствената му жена му е омръзнала?

С две думи- как е при вас?

Интересно, ами да аз рядко искам да се облича в такива моменти Simple Smile, понеже постоянно си е облечена.Само при  специални случаи и то нещо по-секси само, не се нуждая толкова.
На някои им е нужно повече за да се възбудят и всеки има някакви, не изпълнени мечти(фантазии) и така си ги изживява.
А колкото до това с омръзването има капка истина за мен лично.Едно е да ядеш просто домат и краставица друго е нарязани и направени на салата с украса . Simple Smile  Има и по добри сравнения, моето не е от най добрите.  Embarassed Колко жени го правят , мисля много.
За повечето мъже е важно да е по-често не как, така нямат време за мечти и сексуални фантазии newsm78

# 2
  • Мнения: 924
Никога не съм се маскирала  Joy Joy Joy
Мисля, че не е до омръзване а до сексуални фантазии  Peace

# 3
  • Мнения: 615
Здравейте,

редовна читателка съм на форумите на БГ мама, но чак днес се регистрирах. Имам нуждата от мъжко мнение ( анкета по-скоро) и се надявам , че тук ще прочета градивни такива.
Въпроса ми е следният- колко от вас искат от жените си да обличат това-онова като загрявка в сексуалната игра? Имам предвид, не само бельо, което знаем , че вас ви пали, но и различни видове костюми? С половинката сме заедно от 3 години  и винаги сме имали пълноценен сексуален живот, бих казала на моменти доста бурен, но забелязвам, че напоследък е доста по-напорист да се обличам като ученичка,медицинска сестра и тн. На моменти ми писва от целият този маскарад, та се замислих за две неща: 1.колко ли жени го правят?  2. мъжът искайки повече визуална стимулация, компенсира ли това, че собствената му жена му е омръзнала?
С две думи- как е при вас?

Аз не бих искал никога подобно нещо, по вероятно е, да се засмея, отколкото.........  Joy
Но хора всякакви, щом му харесва на човека защо не? Има много по извратени неща, това не трябва да те притиснява  Peace

# 4
  • Мнения: 17

Но хора всякакви, щом му харесва на човека защо не? Има много по извратени неща, това не трябва да те притеснява  Peace
Определено, да има и по извратени неща и според мен не трябва да те притеснява само да не стане по задълбочено.

# 5
  • Мнения: 1 296
Въпрос - а течният шоколад сещате се на кое място минава ли за вид маскировка при жената Thinking

# 6
  • Мнения: 615
Въпрос - а течният шоколад сещате се на кое място минава ли за вид маскировка при жената Thinking

Ако обича шоколад, ще мине  Joy Не съм пробвал, ама си мисля че ще стане голямо мазало  newsm78

# 7
  • Мнения: 6 956
Течният шоколад е по-скоро ела вълчо изяж ме, а не маскировка.

# 8
  • Мнения: 592
Имах познат - тежководолаз!  Crazy

# 9
  • Мнения: 0
Радвай се ,че иска с теб точно да прави такива "щуротийки" ... мен лично би ме накарало да се чувствам желана и бих обличала всеки път всякакви такива закачливи дрешки .... отпусни се ,чувствай се секси и да знаеш,че половинката ти ще е на седмото небе от кеф .... от 3 години сте заедно и може би той е почувствал някакъв застой в сексуалните отношения и е намерил начин да го съживи... пак ще повторя ... радвай се,че го прави с теб и иска теб ,а не се е втурнал да търси това извън вашата връзка .... няма по-хубаво нещо от това да се чувстваш желана от скъпия ... не се "оплаквай" а тичай да облечеш нещо закачливо и то доброволно и изненадай с ентусиазъм половинката си  thumbsup

# 10
  • Мнения: 202
Хубаво де, за маскирането добре, това е разнообразие на любовната игра. А вие татковци какво мислите за аналния секс, в смисъл, какво е усещането за мъжа (за жената знам Laughing). че да не пускам друга тема тука да буня духовете Sunglasses

# 11
  • Мнения: 4 138
карате, варате, сурате, пак до дупарата го докарахте Joy

маце, като една жена на серизона възраст и с богат опит, ще ти дам един съвет.
секусалните желания и фантазии е най-добре да се изживяват вкъщи. постарай се да започне да ти харесва и на теб, а не да ти писва от маскаради. намери доброто в това, научи се и ти да му се наслаждаваш и върви заедно с мъжа ти.
много мъже тръгват да кръшкат, защото жена им не споделя сексуалните им желания и фантазии. само заради това, а не поради липса на обич.
така че, ако не искаш някоя кака да го удоволетворява, направи го ти. но не насила, а защото го обичаш.
сексът е и игра, играйте си. колкото повече негови сексуални фантазии изпълняваш, толкова по-зависим от себе си го правиш.
а тези, повярвай ми, все още са невинни Mr. Green

# 12
  • Мнения: 202
matakosmata, е абсолютно права. Така трябва да се държиш в интимни моменти, че да не ми и помисля за друга. Доказвай всеки път , че ръководството по фелацио ит.н. си го писала ти и успеха е сигурен.

# 13
  • Мнения: 1 296
в този аспект на размисъл баба казваше - трябва да си домакиня в кухнята и курва в леглота на мъжа си. Тъй като в кухнята не влизам освен да вклю4а кафемашината и миялната - познаите на какво наблягам? Naughty

# 14
  • Мнения: 592
Хубаво де, за маскирането добре, това е разнообразие на любовната игра. А вие татковци какво мислите за аналния секс, в смисъл, какво е усещането за мъжа (за жената знам Laughing). че да не пускам друга тема тука да буня духовете Sunglasses
ти си мислиш че ще ги разбуниш - говориш като задръстена или 17 г. пикла.

Общи условия

Активация на акаунт