Отзиви за д-р Ана Николова, медицински център Еквита - Варна

  • 4 126
  • 2
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1
Мили мами,
Интересувам се дали някой има впечатления от д-р Ана Николова, педиатър в мед. център Еквита - Варна. Предстои ми раждане в средата на февруари 2010 и търся личен лекар за бебчо, за предпочитане в близост до дома ми, но и с добра репутация. Благодаря предварително за споделените отзиви.

Цитат
Mili Mami,

Interesuvam se dali niakoi ima vpechatlenia ot D-r Ana Nikolova, pediat'r v med. tzent'r Ekvita - Varna. Predstoi mi rajdane sredata na fevruari 2010 i t'rsia lichen lekar za bebcho, za predpochitane v blizost do doma mi, no i s dobra reputatzia. Blagodaria predvaritelno za spodelenite otzivi.




-----------------------------------------------------------------
Моля, спазвайте тематичното разделение на подфорумите, както и правилата им - пишете на кирилица!

Последна редакция: чт, 07 яну 2010, 20:06 от Mamma

# 1
  • Мнения: 2
Здравейте мами! И аз търся информация за д-р Николова от Еквита. Ние сме на 2 месеца и половина, но хич не сме доволни от сегашната ни педиатърка. Не ни обръща много много внимание, На мен това ми е първо дете и имам нужда от повече обяснения и разяснения. Ако някоя от вас може да ми препоръча друг педиатър! Благодаря предварително!  bouquet

# 2
  • Мнения: 0
 Здравейте мами! За д-р Ана Николова от Еквита Варна, мога да кажа само хубави неща! Детенцето ми е на почти 4 годинки, при нея сме от раждането му и съм очарована. Страхотен специалист, никога не съм имала роблеми, винаги е прилагала ефективно лечение и никога не бърза да изписва силни лекарства- антибиотици. По някога се налага, разбира се, но до последно се опитва да избегне това. За съжаление вече не сме в България и няма как да ползваме услугите и, но винаги ще съм и безкрайно благодарна за професионализма и!!!

Общи условия

Активация на акаунт