ДА ВЪРНЕШ ВРЕМЕТО НАЗАД (Annem) - тема 3

  • 44 113
  • 741
  •   1
Отговори
  • Мнения: 11 051
ANNEM


ВСЕКИ ДЕЛНИК ОТ 16.00 ДО 18.55ч.ПО НОВА ТВ
ВСЕКИ ДЕЛНИК ОТ 11.15 ДО 14.00ч.ПО ДИЕМА ФЕМИЛИ




В ГЛАВНИТЕ РОЛИ:

           
Ваахиде Гьордум  Илхан Шешен      Талят Булут         Дуйгу Йетиш



Животът й е труден. Тя крие една тайна. Но трябва да се изправи очи в очи с истината. Разводите прикриват едни истини и разкриват други. Цената се плаща от децата.
Зейнеп и Муса се влюбват безумно и се женят. След три години най-сетне тя забременява. По време на бременността си обаче Зейнеп разбира, че съпругът й й изневерява. Тя не може да му прости и се развежда, без да му каже, че чака дете.
След развода Зейнеп започна нов живот, построявайки си къща на малко парче земя, наследство от баща й. Изкарва прехраната си, продавайки кюфтета на градския пазар.
Муса сменя професията си и започва да се занимава с политика. Живее богато, благодарение на поста, който заема.
Дъщеря им, Гонджа, вече е 18-годишна и учи в добро училище, за което е спечелила стипендия. Тя знае, че баща й е починал преди много години.
Зейнеп прави всичко по силите си, за да осигури по-добър живот на дъщеря си, но независимо от настояванията на брат си Мехмет, тя отказва да потърси каквато и да е помощ от Муса.
Какво ще се случи обаче, когато нищо неподозиращият Муса съвсем случайно разкрие истината?


Режисьор: Фарук Тебер
Сценарист: Гамзе Йозер
Музика: Кърач
Продукция: KANAL D (2007-2009)




Основни музикални теми:
Kıraç-Annem
Kıraç-Sevme
Kıraç-Talihim yok

ЕПИЗОДИТЕ ВЪВ VBOX7
ЕПИЗОДИТЕ В YOUTUBE
ЕПИЗОДИТЕ В LAPACHE
ЕПИЗОДИТЕ В НИТРОБГ
ЕПИЗОДИТЕ В BGSHARE
SOUNDTRACK - DİZİ MÜZİKLERİ



НАЗАД КЪМ TEMA 1, TEMA 2

Последна редакция: нд, 10 яну 2010, 18:55 от diziler

# 1
  • Мнения: 10 240
Нов ден- нова тема!
Добро утро!
newsm10 newsm10 newsm10
Да започнем деня с чаша кафе ,
а за за любителите на чая- чаша силен чай

Последна редакция: нд, 10 яну 2010, 17:30 от rina-rina

# 2
  • Мнения: 10 240
За анкетата гласувах с не- Ибраим няма да с промени и всичко ще с повтори. Но и твърдо трябва да стоят далеч от него. Ако се върне Ибраим може за кратко да е добричък - но докога?

# 3
  • Мнения: 0
Да се запиша и във новата тема както казва Зейнеп човек не се променя ако го направи ще е за кратко

# 4
  • Мнения: 683
Талят Булут в една доста по-различна роля в новият сериал Kasaba с продуцент Tomris Giritlioğlu (Аси)

# 5
  • Мнения: 1
И аз се записвам в новата тема,за която благодаря на Дизилер.
По анкетата - гласувах с НЕ - той наистина не е човек,който ще се промени трайно.

# 6
  • Мнения: 640
Да се запиша и аз в новата тема и да благодаря на diziler за нея.

# 7
  • Мнения: 640
Всеки има право на втори шанс. Какво като Зейнеб е казала. По същата логика ,тя не трябва да
прости на Муса.Той също е изневерявал.

# 8
  • Мнения: 10 240
Добро утро! Нека новата седмица ни носи само хубави емоции с "Аннем"!
   

Кой от двамата мъже ще спечели сърцето на Зейнеп?
Дали Зейнеп ще удържи на дадената на Али дума или Муса ще я накара да преосмисли решението си?

Ще продължат ли ни радват Гонджа и Еймен?


Всеки има право на втори шанс. Какво като Зейнеб е казала. По същата логика ,тя не трябва да
прости на Муса.Той също е изневерявал.

Всеки има право на втори шанс. Тук няма значение какво е казала Зейнеп. Важно е какво ще реши Зехра. Но аз съм убедена, че Ибраим отново ще я нарани. Много е подъл и себичен. Не вярвам да си промени характера. Може да съм много крайна - не го харесвам и това е.

Последна редакция: пн, 11 яну 2010, 16:26 от rina-rina

# 9
  • Мнения: 10 240
И още нещо към предния си пост.
Муса е изневерил веднъж и Зейнеп го напуска - не му дава шанс да и изневери отново. Докато Зехра търпи изневерите на Ибраим много години. И сега когато реши да го напусне той и прави мили очички.
За Ибраим- не е луд който яде два зелника, а който му ги дава. Зехра му е позволявала години наред. Трябваше да го напусне за да може Ибраим да разбере, че иска да е с нея. / И пак си мисля, че я иска сега, но то е до време- не му вярвам и това е./  На Муса по му вярвам.

# 10
  • Мнения: 2
Още един път благодаря diziler  smile3525  за новата тема и за анкетата, в която гласувах с "НЕ" Ибраим никога няма да се промени и Зехра не трябва да направи отново грешната стъпка да му прости.
         На всички приятели от ANNEM пожелавам успешен и слънчев ден. Heart Eyes

# 11
  • Мнения: 10 240
Оказа се, че развода на Муса още не е факт. Явно при превода са ни заблудили.
Май в дъното на интригата преди 16 години пак ще е Ибраим.

# 12
  • Мнения: 640
Съгласете се ,че една жена,която е само готвачка е детегледачка
години наред се изхабява. Зехра се промени. Преди не се поддържаше
и мъжът й е започнал да поглежда настрани и не само,а и да
кръшка. В семейството винаги има двама ,които са виновни.
Различно виновни,но виновни. За мен е така.

# 13
  • Мнения: 10 240
Тая Хулия, дали ще каже на Муса кой се е намесил във връзката им преди 16 години и Зейнеп разбира? Не казвам, че Зейнеп не е трябвало да разбира, а само че Ибраим има намеса в това. И както предлопожих сина и като нищо може да се окаже син на Ибраим. Той нали все налита на жени!
Зехра много се промени. Сега е независима жена и Ибраим трудно го понася.
Не му се нрави и това, че брат му отново търси Зейнеп. Не търси Гонджа, а Зейнеп!!!

# 14
  • Мнения: 10 240
Муса отново даде надежди на Гонджа: "Няма да има повече жени в живота ми. Няма да намеря такава жена като майка ти! Съжалявам, че не съм я ценил в миналото и ще изплащам грешката си в годините занапред."

Общи условия

Активация на акаунт