® E-bay - тема 45

  • 37 198
  • 763
  •   1
Отговори
# 750
  • виртуално
  • Мнения: 2 873
Какво значи unpadded за сутиен? Embarassed
без подплънки

# 751
  • Мнения: 7
Kölsches Mädel Благодаря за точния превод   bouquet Май нищо не съм разбрала аз  Blush

# 752
  • Мнения: 4 435

Т.е. да приема ли че не е с твърда чашка, а мека?

# 753
  • Шумен
  • Мнения: 67
Момичета, помагайте, видя едно яке в една друга тема и много ми хареса.
http://vgf.hit.bg/1325961k.jpg

Някой да е виждал такова в eBay? newsm78 Нещо нищо не намирам. Tired

# 754
  • Мнения: 4 435
Мисля, че е свършило вече, но питай все пак Тиа на лични, тя винаги помага, така че ако го има, ще ти даде линк.

# 755
  • Шумен
  • Мнения: 67
Мисля, че е свършило вече, но питай все пак Тиа на лични, тя винаги помага, така че ако го има, ще ти даде линк.

Мда, AvvA*in*Love, май е свършило, защото и аз не го намирам. Питах Тиа, веднага ми отговори момичето, но не помни на коя марка е.
  bouquet

# 756
  • Мнения: 1 462
Здравейте
Някой може ли да ми каже каква може да е причината да не ми позволява да изпращам запитвания към продавачите  newsm78
Изпратих 5 стига толкова  Sad

# 757
  • Home is where the heart is...
  • Мнения: 60
Здравейте
Някой може ли да ми каже каква може да е причината да не ми позволява да изпращам запитвания към продавачите  newsm78
Изпратих 5 стига толкова  Sad

Имаше нещо общо с фидбека - ако е 0 или по-малко от 10, имаш право на ограничен брой въпроси и май трябва да изчакаш 24 часа за да изпратиш ново запитване...  Thinking  Нещо такова беше.

# 758
  • Мнения: 1 889

Т.е. да приема ли че не е с твърда чашка, а мека?

Точно така ! С мека чашка е!

Арвен,  Елде ти го е обяснила много точно !

# 759
  • Мнения: 1 462
Не е това проблема. Имам 180 оценки и не ми е за първи път. За това се чудя на някой друг случвало ли му се е?

# 760
  • Шумен
  • Мнения: 67
Здравейте
Някой може ли да ми каже каква може да е причината да не ми позволява да изпращам запитвания към продавачите  newsm78
Изпратих 5 стига толкова  Sad

Какво съобщение ти дава  newsm78?

# 761
  • Мнения: 4 435

Т.е. да приема ли че не е с твърда чашка, а мека?

Точно така ! С мека чашка е!



Мерси, слънце.  bouquet

# 762
  • Мнения: 2 765
 Момичета, може ли едно въпросче- преди десетина дни пуснах диспут за неполучена пратка. Продавача веднага ми пусна мейл, че ще refund парите (предполагам, че е бил автоматичен отговор защото го получих 5 мин след като пуснах диспута) , но парите ми все още ги няма. Да пиша ли съобщение в Пейпал, че още ми няма парите или направо да чакам и да ескалирам диспута ?
 Благодаря   bouquet

# 763

Общи условия

Активация на акаунт