Wizz air - как да платя?

  • 56 256
  • 732
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 1 354
дано не трябва,че половинката не му се реди на тези опашки и само се притесняваме за това.мерси  Hug

# 721
  • Мнения: 558
...чудя се още от сега дали да резервиам на връщане една такса-багаж(но май трябва да имам доп.куфар)
багажа го слагат автоматично за двете посоки, така че ако искаш багаж само при връщането, трябва да резервираш по отделно полетите в дадена посока.

# 722
  • Мнения: 119
Aко се провали полета може да изгориш с хотелите независимо дали си ги резервирала през сайта на Wizz или друг сайт.
Много от хотелите искат само данните на кредитната ти карта и имаш, право да отмениш резервацията до 24-72 часа предварително без да плащаш каквото и да било.
При други ти чарджат веднага 10 % от сумата за нощувките и ако се откажеш до 24-72 часа преди първата нощувка губиш само тези 10%.


За багажа е така ,  като са ти писали. Ако искаш багаж само в едната посока трябва да резервираш поотделно отиване и връщане.
Щом сте двама бих те посъветвала да сложиш  чекиран багаж  за един човек в двете посоки. Винаги не достига място за нещо в ръчния  Laughing

# 723
  • Мнения: 1 354
сега видях,че при резервацията и пред имената не съм отметнала и седи: MS (Мисис) за мен и за мъжа ми. Дали ще е пробелем  Rolling Eyes

# 724
  • Мнения: 166
Последният път бях издокарала мъжо като Mrs (не му казах Mr. Green). Нямаше проблем на летището.

# 725
  • Мнения: 19 494
Искам да направя резервация за един полет за 18-ти един еднопосочен и един двупосочен билет. Обаче май ще трябва в различни резервации да го направя това. Въпросът ми е - ние искаме да пътуваме заедно, какво се случва, ако при втората резервация няма места? Може ли първата да се отмени и да изберем друга дата?

# 726
  • Мнения: 1 558
Искам да направя резервация за един полет за 18-ти един еднопосочен и един двупосочен билет. Обаче май ще трябва в различни резервации да го направя това. Въпросът ми е - ние искаме да пътуваме заедно, какво се случва, ако при втората резервация няма места? Може ли първата да се отмени и да изберем друга дата?

Ами защо не резервираш 2 билета еднопосочно в едната посока и 1 билет /пак еднопосочно/ в обратната посока

А по въпроса за отмяна на резервации - ако избереш да плащаш по банков път, резервацията ти се пази 24 часа, ако не платиш в този период - автоматично губиш направената резервация.

# 727
  • Мнения: 19 494
А, това е идея, не се бях сетила... Embarassed. Благодаря! А за плащането - ще плащам с кредитна карда, защото малко ми е сложно положението и май около 10-11 септември ще ги купувам билетите, т.е. няма да има 2 седмици от покупката до полета, та по банков път не става. Както и да е - благодаря за идеята!

# 728
  • Мнения: 308
Един- два  малко смотани въпроса - бордните карти трябва ли да са разпечатани цветно , или може и черно-бели? И нали само едно копие от файла от 2 стр. , който ти представлява бордната карта е достатъчно?

# 729
  • Мнения: 19 494
На първия въпрос - определено черно-бялата разпечатка е достатъчна. А по въпроса дали само едно копие е достатъчно, трябва някой по-вещ да се включи, защото когато пътувахме преди 3 седмици от агенцията бяха разпечатали всички бордни карти. Но на обикновен принтер и нямаше никакви проблеми!

# 730
  • Мнения: 2 483
И нали само едно копие от файла от 2 стр. , който ти представлява бордната карта е достатъчно?
Абсолютно само едно копие за полет за пътник. И без това едната страница е airline copy, а другата - passenger copy.

# 731
  • Мнения: 1 354
и аз да се включа с банален въпрос: тези разпечатки са налични 7 дни преди полета,така ли? в такъв случай трябва от тук да си разпечатам и за връщане?
и къде да ги търся- в сайта на мой профил ли?

# 732
  • Мнения: 914
и аз да се включа с банален въпрос: тези разпечатки са налични 7 дни преди полета,така ли? в такъв случай трябва от тук да си разпечатам и за връщане?
и къде да ги търся- в сайта на мой профил ли?
Влизаш на твоя профил и отиваш на Уеб чек-ин, попълваш данните и разпечатваш картите.

Общи условия

Активация на акаунт