каква закуска за 9 месечно бебе

  • 8 943
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 141
Какво давате за закуска на 9-10 месечните си бебета. Моя юнак отказва АМ, кисело мляко и попара. Направо не знам какво да му давам за закуска.

# 1
  • Мнения: 577
Мляко (АМ) с грис, Мляко с ориз, пасиран плод с АМ+бисквита,юфка,кус кус. Мляко с корнфлекс царевичен натурален.

# 2
  • Мнения: 1 001
Пробвала ли си да му даваш каша?  Simple Smile

# 3
  • Мнения: 46
Нашата педиатърка ни каза ,да и давам каша ,ако не иска да яде попара ,защото тя в началото не искаше да яде попарата

# 4
  • Мнения: 141
Ами аз опитах с попара преди повече от месец, но той я опита само и се отказа, преди няколко дни пробвах отново, но пак не пожела да яде от нея. А за кашите кои имате в предид, тези от рода на Слънчо или готовите на Хип и Ганчев, че той и на тези на Слънчо се мръщи.

# 5
  • Мнения: 350
Добавям овесени ядки с плод или сирене(има доста рецепти),има готови и на Ганчев.

# 6
  • Мнения: 305
Вземи на Милупа, на Хумана, на Хип! Все някоя ще хареса!
Иначе можеш да предложиш млечен крем с АМ и плодово пюре, АМ с грис, АМ с бисквитка Плазмон в него!

# 7
  • Мнения: 1 001
Вземи на Милупа, на Хумана, на Хип! Все някоя ще хареса!

Подкрепям.  Peace

# 8
  • Мнения: 2 521
Ами аз опитах с попара преди повече от месец, но той я опита само и се отказа, преди няколко дни пробвах отново, но пак не пожела да яде от нея. А за кашите кои имате в предид, тези от рода на Слънчо или готовите на Хип и Ганчев, че той и на тези на Слънчо се мръщи.
За кашите те съветвам да опиташ от кутиите.Моето най-много харесваше на Фризокрем.На Хип и на Хумана не ги хареса.Всяко дете е различно.
Попарата аз я правех със сварени овесени ядки вместо със сухар.Това все още ни е редовната и предпочитана закуска.

# 9
  • Мнения: 62
Бисквитки за бебета на Hipp смесени с АМ. Как правиш попарата? Аз слагам сухар, бисквитки на Хипп (защото са по-сладички и да не слагам захар), сиренце (обезсолено във вода), масло и топла вода, може и чайче.

# 10
  • Мнения: 1 062
1. овесени ядки с масло и сирене или с мляко и плод.
2. елда също сладък или солен вариант.
3. грис с масло и сирене или с мляко и плод.
4. ръжени и пшенични ядки също в два варианта.
5. качамак с масло и сирене.
6. извара с плодове също съм давала за закуска сутрин или следобед.
7. кус кус с масло и сирене.
8. юфка


# 11
  • Мнения: 9 973
мляко с бисквити,каша,кус-кус

# 12
  • Пловдив
  • Мнения: 2 163
Мляко с бисквити, кус кус , каша .

# 13
  • В подножието на планината
  • Мнения: 813
  Аз давах каша смесена с пасирани плодове .

Общи условия

Активация на акаунт