"Отчаяни съпруги" - сезон 6, тема 2

  • 42 962
  • 757
  •   1
Отговори
# 750
  • Мнения: 2 353
  В края на сезона доста се засилиха. Липсваше ми, че никой не реагира на бомбата.

# 751
  • Мнения: 77
сега се сетих: в къщата на Иди живее ли някой?  май станаха 2 свободни къщи....аааа и на Катрин също....  newsm78
и .... хмммм какво стана с къщата на Майк, когато той се премести при Сюзън?  newsm78

ох, аз сега се обърках съвсем....  newsm78 #Crazy #Crazy

Последна редакция: вт, 18 май 2010, 00:50 от Viktoria®

# 752
  • Мнения: 19 302
Да, и аз се зачудих защо Пол не отиде в собствената си къща. Освен да е продадена след като той влезе в затвора.
Според мен с размененото дете ще включат и ново семейство.
А Пол така ззвучеше, сякаш искад а си отмъщава за нещо.
Дали ще върнат онази бабка, която си нарани ръката и заради която вкараха Пол в затвора.
Нали нейната сестра беше дала Зак на Пол и Мери АЛис. Някой помни ли каква беше точно историята?

# 753
  • Мнения: 3 988
Майк живя първо в къщата на Катрин (сезон 1 до 3). После в къщата на Мери-Алис и Пол Йънг. После Болънови живяха там. И Пол не отива там, защото Болън не са я обявили за продан или под наем. Та те бягат... Стегнете се малко.

В къщата на съседката на Йънгови - Марта Хубер и сестра й Фекиша Тилман - от средата на сезон 5 живее Андрю с гаджето си.

В къщата на Иди живеят някакви си Lance and Stephanie (сезон 6).

Къщата на Катрин е на практика заета, защото Катрин и Робин са на пътешествие, не са "напуснали" официално.

Ето подробности кой къде: http://en.wikipedia.org/wiki/Wisteria_Lane#Residents

Дали ще върнат онази бабка, която си нарани ръката и заради която вкараха Пол в затвора.
Нали нейната сестра беше дала Зак на Пол и Мери АЛис. Някой помни ли каква беше точно историята?

Фелиша Тилман (сестра на Марта Хубер, съседка на Йънг, която Пол уби, няма как да се върне Wink) го е дала на Йънг. Зак е син на Майк и Деидре. Подробности на линковете.
http://en.wikipedia.org/wiki/Zach_Young#Felicia_Tilman
http://en.wikipedia.org/wiki/Zach_Young#Zach_Young
И между другото "бабката" беше едва на 50 години като игра в сериала.  Peace

Последна редакция: вт, 18 май 2010, 04:26 от Кюбит

# 754
  • Мнения: 19 302
Мерси, за подробното инфо Grinning

Мисълта ми беше дали ще върнат Марта Хубер. Тя замина някъде и е жива.

А вярно, че семейство Болен купиха къщата. Нали Анджи пита къде е уловката и защо е толкова евтина.

Надявам се Катрин и Робин да си останат на пътешествието. Не ме кефят изобщо Naughty

# 755
  • Мнения: 5 060
А инфо около седми сезон да имате? Кога ще започват да го излъчват/ качват?

# 756
  • Мнения: 77
Kюбит, много благодаря за инфото и интересните линкове!   bouquet  Гледам, че тази тема си я пуснала ти - защо не пуснеш "Отчаяни съпруги" - в очакване на сезон 7.

Хем тази стана 50 страници, хем на чисто да коментираме предстоящия сезон.

Ако нямаш възможност, аз мога да оформя една тема довечера(защото сега съм на работа Mr. Green)

Последна редакция: вт, 18 май 2010, 10:43 от Viktoria®

# 757

Общи условия

Активация на акаунт