Предстои ми ИН-ВИТРО/ИКСИ, да поговорим - 28

  • 30 690
  • 790
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 616
И аз ако мога да задам два въпроса:
1. Колко време се лежи в клиниката след пункция?
2. И колко време след трансфер? Процедурата при трансфер предполагам, че е подобна на тази при инсеминация, или...?

# 526
  • Русе
  • Мнения: 904
ТУТИ при ваденето на яйцеклетките се слага упойка а самия трансфер на оплодените ембриони е без упойка

# 527
  • Русе
  • Мнения: 904
sunflowerами лежи се около час-два след пункция но пак зависи как се чувстваш след упойката, а след трансфер се лежи около час

# 528
  • София
  • Мнения: 6 232
sunflower,след пункция се лежи около два часа-през това време те наблюдават, мерят ти кръвното, в Щерев ти дават да изядеш една вафла, да изпиеш чаша водата и,когато се убедят,че си добре, те пускат.
след трансфер пак се събира лежане около два часа,но без такива "екстри" Simple Smile

# 529
  • Мнения: 1 418
А болезнен ли е трансфера? Embarassed
Знам,че е тъп въпроса,но ми предстои и ме е страх...
А забравих да питам...

# 530
  • Русе
  • Мнения: 904
не е болезнен бъди спокойна Hug

# 531
  • Мнения: 1 418
Супер!Тогава стискайте палци!Казаха ми,че
2 седмици е периодът в който се разбира дали
ще стане или не?

# 532
  • Русе
  • Мнения: 904
да около 14 дни

# 533
  • Мнения: 1 418
Оооооооооооох,дано да стане!...Ще се побъркам
да знаете!Доктора каза,че всичко е въпрос на
късмет.

# 534
  • Русе
  • Мнения: 904
точно така е тути ако всичко друго е направено добре си  е само късмет.Пожелавам ти да успееш

# 535
  • Русе
  • Мнения: 904
момичета появиха ми се някакви болки ниско долу като при МЦ и ми се струва но не съм сигурна че имам малко и бледо кафеникаво зацапване дали е знак че не съм успяла newsm78 newsm78

# 536
  • София
  • Мнения: 16 213
Ехо, тъмно жълто ли е? Ако да, значи ти се струва. Ако те боли, веднага лапваш Но-шпато. Ако ти идва, Но-шпато няма да го спре, ама поне няма да те боли.

# 537
  • Русе
  • Мнения: 904
да много е бледо все едно е от утрогестана дето го слагам вагинално но ми се струва че леко жълтее
май от нерви за утре се побърках и взе да ми се привижда #Crazy #Crazy #Crazy Laughing

# 538
  • София
  • Мнения: 16 213
Ама и аз не те разбирам...днес няма кой да те закара до лабораторията ли?

# 539
  • Русе
  • Мнения: 904
има но доктора каза утре

Общи условия

Активация на акаунт