Една жена на 40-вход свободен..

  • 23 427
  • 757
  •   1
Отговори
  • тъгата в мен
  • Мнения: 1 042
Който се чувства млад по душа и броя на годините(за сега Wink) няма кой знае какво голямо значение,който има още какво да опитва от живота и който има нужда от виртуална весебла ,споделена с набора-да заповяда Hug
Хубава съботна вечер,кукли!
п.п.
старата темичка,прераснала в отчетна такава. cheers

Последна редакция: сб, 30 яну 2010, 21:06 от сврачето

# 1
  • Варна
  • Мнения: 957
Тук съм. Отдадена на програмата-максимум на Кака Сийка "Екстра 40-60-80", поради бронхит и приемане на антибиотик. Обещавам да е за кратко.

# 2
  • Мнения: 106
добър вечер! да се разпиша в новата тема
приятна съботна вечер, мили дами!  bouquet

# 3
  • Мнения: 1 099
И аз се разписвам - хубава вечер на всички!  bouquet

# 4
  • Мнения: 57
Как сте, девойчета?
Вчера не успях да се разпиша и вие сте напреднали с материала. Като гледам оформя се нашият малък клуб на 40 годишните. Предполагам, авторката на темата няма да ни се разсърди, че така раздухме темата и искрено се надявам да сме я надъхали достатъчно, че вече да тръпне от нетърпение да стане на 40.
Значи за йога си говорите. И аз ходя на йога. Мога да споделя своите впечатления. Аз съм бивша спортна натура. Бивша, защото бях занемарила заниманията си покрай семейството. Но сега заедно с щерката ходим да спортуваме. Готино е, защото си имам най-любимата компания, имаме общи интереси и теми за разговор, а и тя ме видя в друга светлина. Впечатли се колко съм гъвкава.

П.С. Сврачето пуснало нова тема. Браво!  bouquet

П.С 2. Отивам да налея на милото вино и да си кажем наздраве. Наздраве и на вас и хубава съботна вечер. Wine Glass

Последна редакция: нд, 31 яну 2010, 11:44 от ЛъЧиста

# 5
  • Мнения: 3 216
Здравейте, дами!
След седмица ставам на 40...
Тъжна съм, крива съм, нервна съм, плаче ми се... и то точно заради това 40.
Страшно ми е. Защото няма връщане назад, защото младостта ми мина да се боря сама с живота.
Е, дотук се преборих, имам най-важните неща, защо полудявам на тази тема?
Ужасяват ме прокрадващите се и оставащи бели коси.
Ужасява ме схванатото ми тяло сутрин, килограмите, бръчиците (които само аз съм била виждала), дори това, че от ден на ден ставам все по-умерена и търпелива (което всъщност е хубаво)...
Имам чувството, че наистина съм ЕДНА жена на 40.

Дано не хвърлям сянка на оптимистично започнатата тема - имах нужда малко да попиша. Извинявам се...   bouquet



# 6
  • Мнения: 57
Който се чувства млад по душа и броя на годините(за сега Wink) няма кой знае какво голямо значение,който има още какво да опитва от живота и който има нужда от виртуална весебла ,споделена с набора-да заповяда Hug
Хубава съботна вечер,кукли!


Свраче, може ли да сложиш препратка към старата тема, за да прочете cool_witch и да се стегне малко. Хайде, мила, та това са си твоите години. Представи си как след 20 години, когато ще станеш на 60 ще си спомняш с усмивка твоите терзания на 40.

# 7
  • Мнения: 141
Оха, открих Ви!!!!!!!!!!
Хайде, да ни е честита новата темичка.  Simple Smile
cool_witch, Недей задълбочава в тези размисли- полза няма. Ами то все по-зле ще става /много оптимистично звучи Grinning/.
Всеки има своите черни мисли...Мисли, че наближава ТВОЯТ празник , заобикаляй цифрата.
 

# 8
  • Мнения: 613
сврачето - благодаря, за темичката. Идеята за клуб на 40 годишните ми харесва.
cool_witch - цифрата си е просто цифра - 20, 30 , 40, 50 ...... какво значение има. Важното е как се чувства човек. Вярно болежките малко се увеличават, ама то затова момичетата си говорят за каланетика, спорт, йога..... Обездвижването е голям бич. Не че аз правя нещо по въпроса , но.... поне лятото се занимавам в градината, близо до природата , земята, а и работата с мотика си е фитнес. Wink. А и миналата година ходих на юмейхо, по здравословни причини - та ми се отрази супер.Преди години, ама бях преминала 30 , а не както сега наближаваща 45, бях позакъсала със здравето. Оплаквам се на една дружка, а тя понеже ми беше кака ми казва : " Виж, като минеш 40 и като се събудиш, ако нищо не те боли се чудиш жива ли си." Звучеше страшно ама , будя се и понякога нищо не ме боли, на пук на такива приказки.
novinka -  пожелавам ти да си имам дъщеричка щом искаш. Hug Те моите са 3 броя.

# 9
  • София
  • Мнения: 175
сврачето   bouquet за темичката!
Аз тези дни не успявах да се включвам , нещо не мога да си организирам програмата. Tired
Обаче смятам вече в тази тема да съм по-активна.
Момичета , аз съм решила да ходя да плувам в закрития басеин на "Академик" / ако има свободен достъп ,де / ако има желаещи , можем да се организираме.
Намерих телефони и  ще проверя как работи,цени и въобще какво предлагат.После ще дам инфо тук.
Приятна вечер от мен!!!

# 10
  • Мнения: 17 546
Скъпа моя, благодаря ти за темата! Heart Eyes  bouquet

Прибрах се от кино и съм много впечатлена от "Аватар". Много!

Момичета , аз съм решила да ходя да плувам в закрития басеин на "Академик" / ако има свободен достъп ,де / ако има желаещи , можем да се организираме.
Намерих телефони и  ще проверя как работи,цени и въобще какво предлагат.После ще дам инфо тук.
Охоооооо! Crazy Twisted Evil Мъжът ми е треньор по плуване там! Flutter

# 11
  • в резерват
  • Мнения: 3 722
Примък и при отчетните.

  bouquet

# 12
  • ...до морето..
  • Мнения: 74
  Аз пък срам-несрам сега се научих да плувам Embarassed.Преди 10 години ме беше срам да започна курс, но сега не ми пука Joy
За догодина съм запланувала и ски- училище, та ще видим.. Joy
Приятен неделен ден момичета!  bouquet

# 13
  • Мнения: X
Ооо,и други не спят в този час...    Mr. Green
Хуубаво е да си на 40 и...    Blush
Айде,лека нощ и спокойна неделя!    Hug     

# 14
  • Houston, TX
  • Мнения: 15 881
Вие умора нямате май, човек не може да мръдне нчкъде и сте изписали сумати и нещо....
Плувам от дете, но на 34 реших че трябва да се науча да яздя кон. Беше наистина страхотно. Сега чакам само да родя и да се мятам отново. А и от клуба на мъжът ми са ми се заканили да ме качат на водни ски, та и това ме очаква  Mr. Green

Иначе на 25 отказах цигарите, не пия, че ставам много контактна, виж мъжете не смятам да отказвам.

Последна редакция: нд, 31 яну 2010, 19:14 от Titina

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт