АЛИАНС

  • 3 132
  • 13
  •   1
Отговори
  • Мнения: 15
ЗДРАВЕЙТЕ! СИНЪТ МИ Е ПОЧТИ НА 6 ГОД.МИСЛЯ ДА ГО ЗАПИША В АЛИАНСА ПРЕЗ СЕПТЕМВРИ.ОБРЪЩАМ СЕ КЪМ МАЙКИТЕ, ЧИИТО ДЕЦА ПОСЕЩАВАТ ТАЗИ ГОДИНА ПРЕДУЧИЛИЩНИТЕ ГРУПИ ТАМ.МОЛЯ ДА МИ ПРЕПОРЪЧАТЕ ДОБЪР УЧИТЕЛ,ДОВОЛНИ ЛИ СТЕ ОТ ОБУЧЕНИЕТО,КАК ПРОТИЧАТ САМИТЕ ЧАСОВЕ,ВСЯКАКВИ ПОДРОБНОСТИ МЕ ИНТЕРЕСУВАТ. БЛАГОДАРЯ ВИ ПРЕДВАРИТЕЛНО!ПРИЯТНА ВЕЧЕР НА ВСИЧКИ!

# 1
  • Мнения: 15
момичета, никой ли не знае? много ми се иска малкия да започне английски в алианса,но ми трябва актуална информация.Има избор на учители,препоръчайте ми някой от който сте доволни.Благодаря!

# 2
  • София
  • Мнения: 403
Племенничката ми е в предучилищна група при г-жа Маркова. Харесва си госпожата. На нас ни я препоръчаха. Учат доста, гледах, че в предучилищната са им дали учебника за първи клас по който преди време учеше синът ми. Не ми харесва, че ги учат да пишат букви и думи, тя преписва като папагал и после нищо не помни. Преди 5 г. програмата беше по-лека. Но пък в Алианса трябва да се започне от началния курс, защото се учи доста и ако решите да го запишете по-късно на детето ще му е трудно да се запише в група с връстниците си. Госпожите от предучилищната не поемат после първи клас. Честно казано по-важно е коя госпожа ще поеме детето от 1 до 7 клас. Горещо препоръчвам г-жа Пеева, доста е строга, но работи упорито с децата, изисква много и резултатите са много добри.

# 3
  • Мнения: 15
Благодаря много!

# 4
  • Мнения: 834
По колко деца са в предучилищната група, от колко до колко часа са? Каква е таксата?
Мен също ме вълнуват доста въпроси и ще съм благодарна, ако получа отговори от родители, чийто деца са там, а не по телефона от сърдита служителка на Алианс. Wink

# 5
  • Мнения: 763
Бърз запис и от мен! И аз моля за повече информация за предучилищната група. Praynig Praynig Praynig

# 6
  • Мнения: 834
Такааа, ето до какво се добрах аз. Тази година таксата е 750лв/година, платима на 4 вноски, която включва и учебниците. За идната учебна още не се знае Rolling Eyes точната сума, но пак ще има възможност за разсрочване.
Разликата между забавачка и предучилищна е не в броя часове, а в това че в предучилищния курс  учат направо да пишат буквите и цифрите. В забавачката /до 6г/ всичко е под формата на песнички и игра. Посещенията са 3 пъти седмично по 2 часа, като часовете през деня са: 8,30ч; 10,30ч; 13,20ч, 15,30ч.
Т.е. това е езиков курс. Детето може да е навсякъде в предучилищна група, а в Алианс да посещава само курса 3 пъти седмично по 2часа.

За Двореца на децата още не съм проучила, но щом се информирам- ще споделя с вас. Там таксата със сигурност не е такава. Сина ми точно в Двореца научи английския и ако неговата преподавателка е все още там изобщо няма да се двоумя за дъщеря ми. Даже я препоръчвам с 2ръце Peace

Весели Празници засега от мен  bouquet

# 7
  • Мнения: 1 265
моля ако има някои който учи в първи клас да сподели как се казва учебника и на кое издателство е ?
Погледнах само че пишеше Еxcellent /не съм мн. сигурна/1 И май е на longman, но там не го откривам.

# 8
  • Мнения: 425
моля ако има някои който учи в първи клас да сподели как се казва учебника и на кое издателство е ?
Погледнах само че пишеше Еxcellent /не съм мн. сигурна/1 И май е на longman, но там не го откривам.

Учебниците по системата Еxcellent са наистина на издателство Longman, но и на мен ми е чудно, че не ги намирам нито в каталога на българската фирма-представител, нито на американския/британския сайт  Rolling Eyes

# 9
# 10
  • Мнения: 1 265
може ли ако се отиде в издателството на ул.Врабча да се вземе единична бройка на стартера или  1 или трябва да се поръчат повече бройки на тях и каква им е  цената?

# 11
  • Мнения: 239
Дъщеря ми в предучилищната група (не забавачката) беше при г-жа Колебинова. Доволна съм какво успя да научи, при все, че тя беше само на 5г.

# 12
  • Мнения: 331
може ли ако се отиде в издателството на ул.Врабча да се вземе единична бройка на стартера или  1 или трябва да се поръчат повече бройки на тях и каква им е  цената?

На Врабча може да си купиш единични бройки, аз купих от там само учебната тетрадка на Excellent 2.

# 13
  • Мнения: 24
може ли ако се отиде в издателството на ул.Врабча да се вземе единична бройка на стартера или  1 или трябва да се поръчат повече бройки на тях и каква им е  цената?
Миналата година сме го правели- взехме единична бройка от издателството.

Общи условия

Активация на акаунт