Боя за коса - blond 11 (Клуб на блондинките)

  • 66 504
  • 744
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 750
 CrazyОправих го!
Айде мацки,хубав ден! Heart Eyes
И мерси много за мненията.Уважавам всяко едно! Hug

# 736
  • Мнения: 3
Eti123, честито миличка.
GodaiVa, и на ръцете и на краката ще стискам.  Laughing
И аз да се похваля тогава, взех си изпита по - курмуване,
и вече съм пълноправен шофъор.   Grinning  Grinning

ЕЕее...хайде,честито и на теб Venisss   bouquet
Ами сега остава да полеем  това и вече всичко ще е наред Grinning
П.С.Чудя се дали да ни се вкарам едни по тъмни кичури в косата newsm78
Говорих с една позната фризьорка,която ми каза,че в много от случаите,когато косата е обезцветявана и решиш да промениш цвета,то става,но много бързо се отмива/пада самата боя и отново си същия цвят.Незнам дали имам смисъл да я пипам цялата коса,така ще се изтощи повече-май е по добре да си правя само корените,така по дължините няма да я пипам..незнам,в голяма чуденка съм. Rolling Eyes

При обезцветяването люспичките на косъма се отварят прекалено много и това е причината да не задържат боя като цяло.
Много често дори и най- тъмната боя не може да се задържи, и в последствие след отмиването остава само леко меден оттенък който дефектира цвета.
Така, че трябва да си помислиш внимателно )

# 737
  • Мнения: 3
Здравейте,
Sassie ,пусни снимки ,да видим какъв точно цвят се е получило Hug
Аз да ви се похваля,днес беше второто ми дипломиране ,ето снимчици и от мен:
http://media.snimka.bg/5630/017514442-big.jpg
http://media.snimka.bg/5630/017514438-big.jpg

Simple Smile Готинка

# 738
  • Мнения: 3
Маската на Орзен е за боядисана коса,нали така трябвало...  Rolling Eyes

Между другото онзи ден ходих при фризьорката да ми "обере" връхчетата и като и споменах за неуспешните ми опити с обезцветяването тя каза,че надолу не хващало,щото не трябвало да се мажа както пише в упътването(от корените към дължината),а обратно - първо дължината,после корените.  Shocked   Аз се радвам,че уеднаквих цвета,но някой чувал ли е подобно нещо?  newsm78

Addri ,тази боя на Крамер откъде я взимаш? Аз рових в Гугъл за нея,ама нищо не намерих  Embarassed
Имаш ли снимки с този цвят на Гарние?

Вярно е Simple Smile в зависимост какъв ефект искаш да постигнеш и какво има за изравняване.
Правилото е валидно - от най- тъмните части към най- светлите . с

# 739
  • Мнения: 3
Moмичета,къде в София мога да си купя Alfaparf? newsm78

В магазинчето на Алабин:)

# 740
  • Мнения: 3
Аз също си купих бирената маска на Орзен,но мнението ми е,че не е нищо особено.  Crossing Arms
След толкова хвалби каква ли не си я представях,ама домашната маска,която си правя с мляко и мед прави косата ми далеч по-мекичка   Whistling
Всяка коса има различни нужди и това,че да речем на 5 момичета от форума им са съвпаднали и следователно маската им се е отразила добре,не означава,че при всички ще е така.
Масово момичета не успяват да разберат от какво точно им се нуждае косата.Казват "изтощена ми е " ,а тя е дехидратирана,да речем.
Имам приятелка,която постоянно ме пита какво използвам за косата си и купува всичко що и кажа.И как да и обясня,че това,че има 10 руси кичура на главата ,не и прави косата суха  ooooh!
Ето тука има момичета ,които се включват и казват,че не са обезцветявали косата си,или ,че им е натурално руса и следователно нямат нужда от толкова силни маски.
Масово се хвалеше Абсолют рипеър на Лореал,аз като си я купих единствено се пукнах от яд,че съм дала почти 30 лв. за нищо.Еми явно косата ми не е била толкова изтощена,защото тогава,когато я използвах бях на 3-4 цялостни руси боядисвания.
Та с "мнението ми е,че не е нищо особено " единствено можеш да откажеш други момичета да намерят своята маска.По-добре кажи "тази маска не е за моя тип коса"
Peace

Съгласна Simple Smile

# 741
  • Мнения: 3 414
11:30 часа е... а аз си мисля,че аз съм тази дето спи до късно Mr. Green
Ало...спящите....аз питам тука едни неща и пак ще питам Laughing
Днес ще си вземам боичка,та да питам този Блондор на чиста коса слага ли се newsm78Защото аз се къпя всяка сутрин(имам предвид че и косата мия всеки ден Rolling Eyes)Трябва ли да се прежаля два дни да не я мия или няма нужда Thinking
Вие как процедирате?
Абе по добре се умърси малко Laughing

# 742
  • Мнения: 750
11:30 часа е... а аз си мисля,че аз съм тази дето спи до късно Mr. Green
Ало...спящите....аз питам тука едни неща и пак ще питам Laughing
Днес ще си вземам боичка,та да питам този Блондор на чиста коса слага ли се newsm78Защото аз се къпя всяка сутрин(имам предвид че и косата мия всеки ден Rolling Eyes)Трябва ли да се прежаля два дни да не я мия или няма нужда Thinking
Вие как процедирате?
Абе по добре се умърси малко Laughing
Добре шефе,тъй ще направя Mr. Green
Ще се позавръ тук-там на по мръсни места,че да сЪ умарся по-бързо Laughing

# 743
  • Мнения: 3 414
11:30 часа е... а аз си мисля,че аз съм тази дето спи до късно Mr. Green
Ало...спящите....аз питам тука едни неща и пак ще питам Laughing
Днес ще си вземам боичка,та да питам този Блондор на чиста коса слага ли се newsm78Защото аз се къпя всяка сутрин(имам предвид че и косата мия всеки ден Rolling Eyes)Трябва ли да се прежаля два дни да не я мия или няма нужда Thinking
Вие как процедирате?
Абе по добре се умърси малко Laughing
Добре шефе,тъй ще направя Mr. Green
Ще се позавръ тук-там на по мръсни места,че да сЪ умарся по-бързо Laughing

hahaha Joy Joy Joy Joy

# 744

Общи условия

Активация на акаунт