90 дневна диета-килцата стопи и фиданка стани-тема №80

  • 27 499
  • 735
  •   1
Отговори
# 690
  • Мнения: 4
Здравейте момичета! Много сте активни, за което се радвам.
Браво на свалените сантиметри.
 
Някой спомена за бульните и искам да ви питам веднага след хранене ли ги пиете или и за тях изчаквате 30 мин.
Хляб може ли в деня за варива?

Аз момичета уж си спазвам редовно режима, само порцийките са ми толко колкото ми трябва на мен трябва, а кантара не ще и не ще.
Понеже утре съм въглехидратна съм си харасала една рецепта болгур със зеленчуци. Някой пробвал вли е, струва ли си и болгура е при въграхидратите нали?

Една фиданка пишеше, че е яла козунак във въглехидратния ден, според въс режимно ри е?
 Hug  Hug  Hug


прочетох за бульоните и.... се обърках. имаше ги някъде, пак прочетох цялата диета в сайта, където си я намерих, но не ги открих. МОЛЯ, КЯКОЙ ДА МИ ПОМОГНЕ, КОГА БЯХА ТИЯ БУЛЬОНИ, ЧЕ АЗ ВСЕ НЕ СЪМ ГИ ПРАВИЛА КАТО ХОРАТА, МАЙ И С ТОПЛА ВОДА НЕ СЪМ ГИ СМЕНИЛА!!! ПРОСТО СЪМ ГИ ИЗКЛ. ОТ САМОТО НАЧАЛО

# 691
  • Мнения: 181
за обяд си направих омлет от 3 яйца със сиренце и лук, салатка със зеле и моркови и портокалче после. До тук около литър и 200г вода. Сега се замислих - може ли на обяд да хапвам и плодче или в белтъчния ден плодовете са само за закуска? Дано не съм прегрешила още от старта ми  Praynig

Плод можеш да хапнеш 4 часа след белтъчен обяд и поне 3 часа след бобов и въглехидратен. Смесила си два белтъка (яйце и сирене), но това не е толкова фатално, много от нас го правим, а и до 2 белтъка може Hug

Не е честно  ooooh! В рецептите още при описанието на диетата го има варианта яйця със сирене и бъркани и варени. Ужас  Cry Следващия път ще съм по-внимателна

# 692
  • Мнения: 7 552
ГАЛЧЕР УЖАСИЯ мерси за отговорите чакам с нетърпение утре....
УЖАСИЯ ама аз и на см не съм мръднала то това е проблема и се притеснявам този втори цикъл изобщо дали ще сваля а имам доста още накъде.Еми то тогава защо да спазвам и трети ако не се отслабва-направо е ужасно демотивираща тая работа
БРаво на свалящителл  bouquet

# 693
  • на малък остров в океана
  • Мнения: 1 498
Пораснала мама, аз пия бульон в белтъчния и бобовия ден. Веднага след ядене - принципът е следния, изяждаш обяда и след това изпиваш бульона. Може да е от кубче, може и ти да си го направиш.
Единици сме тия дет пием бульон, май само аз и Принцесса. newsm78

Ивана33, ще отслабнем, ще видиш. Никакво оотказване. Аз имам още бая да свалям, така че ако сега не стане,посред лято пак съм тук.

# 694
  • Мнения: 0
tsvetljak, аз до колкото знам смесването на два белтъка не е  проблем, така че "3 яйца със сиренце и лук" не са грешка. Поне според мен.

# 695
  • София
  • Мнения: 72
До момента съм на 3 литра вода.Дали пък не прекалявам с водата. От 20.01.2010г до сега -6кг. Супер е нали.

# 696
  • Мнения: 7 552
моят воден е на 02.03.2010  само че втори

# 697
  • Мнения: 7 552
ТАНЧЕ как пое 3 литра бе аз едвам с 1.5 се справям-- супер резултат имаш ако знам че е от 3`те литра почвам и аз

# 698
  • Мнения: 0
tanya24, браво супер резултат smile3501 smile3501

# 699
  • София
  • Мнения: 72
Резултата сигурно е от тегелите който правя по цял ден до 00

# 700
  • България
  • Мнения: 490
Аз май съм най-голямата късметлийка-водния ми се пада на 8 март Joy
[/quot
 Матиа спокоино можеш да си го направиш плодов!
когато бях болна ЕЛИ ми препоръча плодовия да ми е белтъчен и така направих.-тя маи не се е появявала от както си ти сред нас.тя ни съветва,мн е веща в нещата.само да и видиш снимките!
другия вариант е само вечерта да си белтъчна-месце и салатка на празника.е може и алкохол-все пак е твои празник.толкова не е фатално,един ден няма да свалиш нищо.ами то се случва и когато се спазва стрикно диетата. Hug
 Ох, ще падна от смях.Сега се рових в гугъл за разделното че нали му станах фенка и смятам да се храня здравословно и в един форум попаднах на един цитат за разделното хранене на Росен Петров от шоуто на Слави:
 "Защо да се храним разделно, като после го вадим заедно"  rotfImbo rotfImao
Криси как ме разсмя!ами прав си е човека......хахаха
след броени дни и аз минавам на разделното хранене.форума им се движи мн бавно,не като тук...ти на кои автор се спря?там ми препорачаха да се спра само на един,че все има различия между тях и става голяма обърквация.
направих си квадратите.едва изчаках да изтинат и с малката ги нападнахме.всеки ден огладнявам към 16ч,знам че не е правилно да се хапва,но поне е режимно и по малко.
малко ги промених.сложих сместа във формата за кекс и полях с малко мед.в глазурата прибавих и полагащия се шоколад.ммммммм......страхотен вкус  bouquet

# 701
  • Мнения: 1 718
Моят воден е на втори март.Засега сме с Ивана заедно.Други не съм разконспирирала.
Върнах се благополучно, като пред мен имаше 90 човека.За един час минаха.Невероятно, но факт.Поне баща ми ще спре да мрънка.
Днес съм на една маслина и вода 0.5л.
Само ще вечерям зелева салата.Нещо нямам апетит.  bouquet

Браво за хубавите минуси!

# 702
  • Мнения: 0
Момичета, много сме бързи в писането само 4 дни и темата изписана. Ако сваляхме кг. толкова бързо, колкото бързо изписваме тема....   Joy Жани, май ще молим  newsm17 пак за нова тема. smile3525

# 703
  • Мнения: 8
Харизанова и аз и Вили сме с теб на 2.03. Защо така с яденето нали сме на варива?

Та някой ще ми каже ли булгур с зеленчуци за въглехидратния ли е и вкусно ли е?

Последна редакция: чт, 11 фев 2010, 17:02 от eli_gul

# 704
  • Мнения: 1 777
Та някой ще ми каже ли булгур с зеленчуци за въглехидратния ли е и вкусно ли е?
На мен ми е много вкусно!! Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт