СЕПТЕМВРИЙСКОТО човече се усмихва от екрана вече :) !

  • 27 612
  • 713
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 2 222
Добро утро от мен  Simple Smile

vany666, не мисля, че някоя от нас има потенциал да прецени околоплодните води по снимка. Поне аз със сигурност не мога, а и ти също. Това си е нещо, което само лекарите виждат. Не се притеснявай излишно, защото няма за какво, ако имаше нещо обезпокоително, щяха да ти кажат.

Ivelina_Sh, честита нова работа, дано не те уморяват много там  Simple Smile

# 706
  • Мнения: 7
Добро утро мами,
Аз съм се записала на ЖК в една частна клиника където пакета включва всичко (ФМ,БХС,кръвни и т.н.) освен това всеки път като отидеш и те гледат на видеозон.Сигурно е защото цената е 670 лв., но пък си заслужава мисля Thinking. В понеделника когато бяхме с мъжа ми на ФМ малко се разочаровахме,защото мина много бързо тъй като доктора ми бързаше много,но следващия пит ще му кажа ако е така.Колкото до иманата моя иска да е момче и да го кръстим на баща му ама знам че ще е момиче.Може да ви прозвучи налудничаво, но го сънувах.Лек ден на всички!

# 707
  • Мнения: 25
Добро утро милички  Grinning

mamadesita много съжалявам за това което ви се е случило  Cry пожелавам ви отсега нататък да ви сполетяват само приятни емоции и когато си готова да се включиш в отчетните  Hug  Hug  Hug

момичета аз днес съм на фетална морфология във Фемина при д-р Славкова (някой чувал ли е нещо за нея) дано да е добра, а вчера се записах и за втората ФМ за 19 април , тогава ще съм 20г.с и ще е при д-р Марков

дано всичко да е наред, че така се притеснявам  Sad

на всички вас лек ползотворен ден   bouquet

Ivelina_Sh - поздравления за новата работа и прекрасния преглед, дано все така да те радва бебчо  Joy

# 708
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Добро утро!

Тъкмо се измъквам от леглото и умирам от глад (нищо, че преди 5 часа си хапнах доста обилно), та се "отбивам" само за малко Simple Smile
Днес най-сетне съм на преглед и снощи ме хвана параноята... Чвно при мен ще е така - и предният месец точно преди прегледа не можах да спя newsm78

Ivelina_Sh, честита нова работа - много парички да изкарваш и малко нерви да оставяш там Simple Smile

Айде от мен чао засега, ще пиша следобед по някое време като се прибера Hug

# 709
  • Bulgaria
  • Мнения: 369
mamadesita направо сърцето ми плаче, мила, прегръщам те силно  Hug  Hug  Hug Радвай се на малкото си съкровище и бъди сигурна, че скоро ще си има братче или сестриче, а може би и двете  Praynig  Hug  Praynig Дано бързо да се възстановиш физически и психически и всичко лошо да е зад гърба ти  Hug

# 710
  • Мнения: 3 637
Момичета,хайде за лек и спокоен ден и само с хубави новини да напълним НОВАТА ТЕМА

# 711
  • Мнения: 3
ехо ето ме и мен септемврийски мамчета

# 712
  • Мнения: 3
някои ще ми каже ли какво е жк

# 713
  • Мнения: 3 637
Лати ЖК е женска консултация! Хайде сега ела в новта тема да ни се представиш  Hug ! http://www.bg-mamma.com/index.php?topic=476757.0

Общи условия

Активация на акаунт