Клуб Бургаски Ветренски мами-3

  • 19 505
  • 736
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 25
Вале, а в продавалника погледна ли , има доста подобен модел такива, а и  почти не са ползвани , има даже и нови, поне преди като съм гледала Simple Smile

# 721
  • у дома
  • Мнения: 965
За там не се сетих...Ся ше погледна.

# 722
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
Добро утро момичета !
Едни бонбонки ще сервирам тази сутрин ,че днес Диманка си има първа месечинка !



Честита първа месечинка и на Боряна на By The Sea! Виде, да ти е жива и здрава малката сладуранка !  Hug

# 723
  • Мнения: 95
Добро утро! Heart Eyes
Честити месечинки на Димана и Боряна да слушкат и да папкат и бързо да порастнат smile3525 smile3525 smile3525

# 724
  • Мнения: 60
 Честити месечинки на   Боряна на By The Sea и на Димана на SuNnY SkY да са ви здрави, щастливи и послушни  Tada

# 725
  • Мнения: 25
Добро утро и от нас и честити месечинки на двете малки куклички, да са ви живи и здрави и да слушкат много  newsm51

# 726
  • Бургас
  • Мнения: 258
Много, много благодаря за пожеланията Hug Hug Hug

Голямо празненство беше, сега ставам  Flutter

Честити месечинки на Диманка и Борянка,  много да папкат и да радват мама и тате   bouquet

# 727
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Сис, да ти е жив и здрав мъжа и дълги години да си живеете в хармония!  Hug

Накупихте ли мартениците?  Mr. Green

Аз изкарах уреда за приготвяне на пюрета и утре смятам по повод баба Марта да дам на Бобчо 2-3 лъжички картоф. При мен захранването със сигурност ще стартира с досада.  Tired Ама няма начин. Време му е на младежа да му разнообразя менюто.

Вале, за гимнастиката-наистина- в Продавалника днес гледах доста хубави на много прилични цени.
Аз си заплюх от там един стол на Чико за у майка ми, че стария нещо не го виждам, а ние често ходим у тях.

# 728
  • Бургас
  • Мнения: 420
Ахой! И ние бяхме на разходки до одеве;-)

И аз от утре почвам да давам пюре (под формата на морков с малко кърма). Смятах днес, амам реших да е от Понеделник ( че то и 1ви март).
Гери, каква е тази пюреправачка? яяя сподели, моля:-) Heart Eyes

Честити месеченки на всички бебоци  bouquet
п.п. Дани, Вили - утре часът и мястото за известни? Дават го по-топло от днес и пак слънчево Hug

# 729
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
Ето го:


Цък

В Ибей излизат много изгодни подобни машинки на Beaba, ама късно се светнах.

Утре ще се разбере върши ли работа или ще стои при другите купища ненужни бебешки продукти. Уж си го поисках за Коледен подарък да не харча пари за пюрета, пък от boots накупих храна за 3 месеца напред.  Tired

# 730
  • Пловдив
  • Мнения: 4 518
Ето го:


Цък

В Ибей излизат много изгодни подобни машинки на Beaba, ама късно се светнах.

Утре ще се разбере върши ли работа или ще стои при другите купища ненужни бебешки продукти. Уж си го поисках за Коледен подарък да не харча пари за пюрета, пък от boots накупих храна за 3 месеца напред.  Tired


Ако си доволна- засили пюретата към нас  Hug

# 731
  • Бургас
  • Мнения: 3 077
 Mr. Green
Понеже се знам ще за стока съм, рекох да се подсигуря!  bowuu

С количествата в шкафа мога да ви поканя на един организиран форумско- бебешки обяд у нас.  Joy

# 732
  • Мнения: 83
Благодаря! Hug
Пораснала е наистина, май не се събира на повивалника  Laughing
Днес не можах да намеря в целия град Нан сензитив, щот съм завеяна и оставих за неделя  ooooh!. Сега порасналата Боряна ще яде Нан 1 - дано да и понесе не по-зле от другото.... бездруго има огроомни бузи вече...
Утре сме на консултация ще се похваля с резултата от 1 ви месец и много АМ. Joy baby_neutral смуче здраво

Днес следобед се наспах - ей това е празненство - при мама, да я гледа и тежък сън за мен  Peace

# 733
  • Бургас
  • Мнения: 2 041
И аз благодаря за пожеланията  Hug
Маип скоро не е писала? Дали всичко е наред?   Praynig

# 734
  • Мнения: 1 403
А, има го навсякъде Нан Сензитив или поне аз улу4вам така   newsm78

Общи условия

Активация на акаунт