Звездни компромати - 58 част

  • 70 110
  • 738
  •   1
Отговори
# 1
  • До морето
  • Мнения: 7 065
да се включа по темата с Андреа и песните.Андреа изпълнява масово песните на Десислава от периода й когато беше в Пайнер. Грозното в случая е, че Андрейка направо ги е записала наново, с паузи посредата ( за да вика " Айдеееееееее", " Тука ли стеееееее" и т.н.) и ги пее на пълен плейбек (щото тя и на челна стойка да застане, пак не може да изпее нещо на Десислава). Тя Андреа и собствените си песни не може да изпее, дето са два тона и всичко минава през компютърни програми, пък камо ли чужди  NaughtyВсичко това става с благословията на Пайнер! Лошото е, че по този начин песента се налага като такава на Андреа и 13-14 годишните фенове (основна част) въобще незнаят за какво иде реч.

Срещу това се бонтува Камелия, иначе всяка певица на участие пее хитовете на колежките си, ако публиката пожелае и АКО МОЖЕ ДА СЕ СПРАВИ!!!!!!!!

# 2
  • Мнения: 7 474
Изпуснала съм 50 стр.  ooooh! , лошото е , че сега няма линк към новата тема  .

# 3
# 4
# 5
  • някъде там
  • Мнения: 1 466
Андреа и Десислава? та те нямат нищо общо newsm78

# 6
  • Мнения: 413
Изпуснала съм 50 стр.  ooooh! , лошото е , че сега няма линк към новата тема  .
Ще ни намерят, клюкарките са упорити Mr. Green

# 7
  • Мнения: 660
Tака е веднага ви намерих аз дъртата клюкарка,сега чакам и матря'л,да зяпам Wink

# 8
  • София
  • Мнения: 23 096
Като стана дума за Сури и лакирането на ноктите - моята кокона е на годинка и осем месеца и е с лакирани нокти  Crazy Лакът не е голямо прегрешение, виж яркочервеното червило не ми стои добре на толкова малко дете  Peace
П.П. Не беше ли по-добре Лео да си пусне новата тема, все пак заслугата за тази хубава тема си е нейна  Peace Нищо лично спрямо Кристал!

# 9
# 10
  • Мнения: 7 474

П.П. Не беше ли по-добре Лео да си пусне новата тема, все пак заслугата за тази хубава тема си е нейна  Peace Нищо лично спрямо Кристал!

Няма проблем, щом са заключили старата и ме е нямало все е трябвало някой да я пусне Laughing
Другия път ще гледам Laughing

# 11
  • Мнения: 4 435
Записвам се.  bouquet
Нямам снимки, затова с мнение за скандала Камелия-Андреа-Преслава. Crazy
Камелия много взе да се превъзнася и да се прави на голяма певица. Две ноти не може да изпее правилно. Много е лошо като забравиш от къде си тръгнал. И също така е много лошо, да се правиш на пееща певица, при положение че до преди 2 години пееше само и единствено на плейбек.  ooooh! Камелия за разлика от Преслава не проби с галаса си, и не се държи толкова години там с него, а с циците си, и т.н. И много хубаво, че Преслава най-накрая даде своя коментар за случая, и й каза с две думи, че тя не може да има претенции към това което изпълнява, при положение че самият изпълнител на песента, и я е дал. И е смешно тя да говори за пеене на плейбек.

# 12
# 13
  • Мнения: 428
Лив е като малко момиченце тук.
Харесвам екстравагантноста на Риана.

# 14
  • Мнения: 4 785
Нещо за запис:

Agyness Deyn пада 2 път … 77;вю

Накратко само ще спомена, за тези които не знаят коя е (като мен например  Mr. Green), че е английски топ модел и певица, спрягана е за следващ супер модел. През 2007 се снима на корицата на английския Воуг, после на италианския. Участвала е в реклами за Anna Sui, Blugirl by Blumarine, Burberry, Cacharel, Gianfranco Ferré, Moussy, Maison Gilfy, Shiseido, Giorgio Armani, Mulberry, Paul Smith, Reebok and Vivienne Westwood.

Общи условия

Активация на акаунт