За феновете на тениса!

  • 21 932
  • 738
  •   1
Отговори
  • Мнения: 23
Има ли фенове на тениса тук?

Аз съм активно гледаща тенис (но никога не съм хващала ракета Embarassed). В момента по БНТ 1 излъчват срещата от купа Дейвис между отбора на България, Григор Димитров и Цветан Михов, срещу двойката на Монако. Нашите момчета за момента добре играят, браво! След вчерашните мачове на сингъл резултатът е 1-1 (загуба на Тодор Енев и победа на Гришо).
Другата седмица започва силния турнир в Индиан Уелс, ще има какво да се коментира.

п.п. - и други теми за спорт има в раздела, затова си позволявам да направя тази, тъй като постоянно има тенис турнири... повечето големи се излъчват по Евроспорт и други БГ канали, а има и сайтове за онлайн гледане. Дано да има интерес и да обсъждаме мачовете Simple Smile

edit: печелим първия сет 7:5!  Simple Smile

Последна редакция: сб, 06 мар 2010, 16:06 от bugsy

# 1
  • Мнения: 489
Няма много фенове, май  newsm78

Гледах и аз Дейвис къп, браво на нашите момчета!   bouquet
Само дето мача на Тошко реших, че е ясен след втория сет и се отплеснах, а той паднал накрая.  Sad

# 2
  • sofia
  • Мнения: 7 477
Имааааааааааааааааа Party

Гледам когато имам време(опитвам се да не пропускам Twisted Evil).Играех до преди две години доста сериозно(по4ти 20 год.),но спрях поради лекарска забрана #Cussing out

Бях в4ера в зала София и се наслаждавах на победата на Гришо HugКогато играе в Сф не му пропускам ма4ове Peace
Мисля,4е един спортен подфорум няма да е излишен Praynig

# 3
  • Мнения: 23
Еее, цели 3 сме в темата, навалица направо Wink значи може да си обсъждаме...

Григор е играл с контузия на мачовете в Сф, и затова сега 3 седмици поне ще е извън корта.

На силния турнир в Индиан Уелс Цвети Пиронкова мина квалификациите и се класира за 1ви кръг, като мачът й е утре вечер наше време...да й пожелаем успех!
При мъжете стискам палци на Рафа!  Peace

Ако случайно не сте попадали на този сайт http://tenniskafe.com/ - разгледайте го. Много бързо реагират и винаги има последни новини.

# 4
  • Мнения: 631
Записвам се при вас! Редовно гледам тенис без  някога да съм играла. След Агаси любимец ми е Рафа! И на всеки турнир съм си за него!

# 5
  • София
  • Мнения: 5 334
10 години съм тренирала тенис, после спрях, заради сериозна контузия в ръката. Един от любимите ми спортове, без съмнение. Wink
Любимец ми е Рафаел Надал, харесвам много и стила на Новак Джокович. Wink От жените - Динара Сафина. Simple Smile Наблюдавам и развитието на Григор Димитров, който имаше летящ старт, сега малко е в застой.

# 6
  • Мнения: 23
А гледахте ли последния клип на Шакира, където участва и Рафа?
Ако не сте:
http://www.youtube.com/watch?v=qjY3-XYv1N8

В момента играе Цвети, тъкмо взе първия сет 6:3, браво!

еdit: Цвети би с 6:3, 6:2!  Sunglasses В следващият мач играе с Алиса Клейбанова.

Последна редакция: пт, 12 мар 2010, 01:20 от bugsy

# 7
  • Мнения: 23
За феновете на тениса:
Днес е голям ден Laughing, довечера Рафа и Федерер се срещат за първи път от точно една година насам!  Peace Ел Класико, както му викат на сблъсъка между тях! Нямам търпение да гледам мача им!



Мастърса в Мадрид иначе ми хареса, хубави мачове станаха!

Vamos Rafa!  Hug

# 8
  • София
  • Мнения: 5 334
Vamos, Rafa! Peace Peace Ще размаже Федерер, вярвам аз в него! Heart Eyes Heart Eyes

# 9
  • Мнения: 23
Опа, темичката отишла назаде, странно при такъв голям интерес Wink Simple Smile
Да са му честити на Рафа 3-те Мастърс титли на клей в един сезон - рекорд!

От днес започва Ролан Гарос, ще пада голямо гледане!

 

http://www.rolandgarros.com

Vamos!  Sunglasses

# 10
  • Мнения: 640
bugsy , аз също съм любителка на тениса ,но харесвам играта на
Федерер, въпреки ,че и неговия стил не ме задоволява напълно. Peace
За мен в годините фаворити са ми били всички тенисисти играещи
сервис-мрежа. Първи от тях беше Едберг , след това бяха и
Филипусис и Патрик Рафтър ,но най- велик за мен е Пит Сампрас.
Сега интересни са само мачовете между Надал и Федерер, а преди бяха много . Имаше по десетина горе долу на едно ниво.

Последна редакция: нд, 23 май 2010, 16:16 от pavlinaio

# 11
  • Мнения: 631
Рафа на финала утре! Ама като гледам няма да му е никак лесно! Не че има лесен финал, де!

# 12
  • Мнения: 640
Забелязала съм ,а предполагам и всички любители на тениса, че срещу най- силните всички се раздават до край. На фаворитите винаги им е най- трудно.

# 13
  • Мнения: 631
Така е. Ама като гледах Сьодерлинг как играе - майко мила, а срещу Рафа и на финал - представям си!

# 14
  • Мнения: 640
Рафа има нужда от победа.

Общи условия

Активация на акаунт