Отслабване със Сиофор - тема 2

  • 116 966
  • 751
  •   1
Отговори
  • Мнения: 2 898
ТАЗИ ТЕМА Е ПРЕДНАЗНАЧЕНА ЗА ХОРА СЪС ЗДРАВОСЛОВНИ ПРОБЛЕМИ, КОИТО НЕ МОГАТ ДА ОТСЛАБНАТ БЕЗ ЛЕКАРСКА ПОМОЩ

ЛЕКАРСТВОТО СЕ ПРИЕМА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ПО ЛЕКАРСКО ПРЕДПИСНИЕ!

Сиофор 850 е лекарство за понижение на високи нива на кръвната захар при възрастни пациенти с диабет (захарен диабет тип 2 при възрастни); особено благоприятен ефект има при пациенти с наднормено тегло, при които само с диета или с физическа активност не може да се постигне задоволителен контрол на кръвната захар. Сиофор 850 може да се използва самостоятелно (монотерапия) или в комбинация с други лекарства, понижаващи кръвната захар или с инсулин.
След неуспех от диета при пациенти с наднормено тегло и диабет (захарен диабет тип 2), лечението с metformin като средство на първи избор е демонстрирало понижение на усложненията, свързани с диабета.

Таблетката се поглъща цяла, по време или след хранене, с достатъчно количество течност.
При приложение на две или повече таблетки, приемът им трябва да бъде разпределен през деня, напр. по една филмирана таблетка след всяка закуска и вечеря.

# 1
  • Мнения: 2 898
 Момичета, нека в началото на новата тема да споделим за какво и как ни е помогнал Сиофор. Аз съм първа: нормализиране на кр. захар и отслабване с 24 кг. Вие сте!

# 2
  • София
  • Мнения: 1 423
Не мога да се похваля с резултатите, тъй като аз съм съвсем от скоро на Глюкофаж, заради ПКЯ. Чета ви и тук се казва, че метформинът понижавала петита, обаче моят никак не е понижен...Може би е рано.

# 3
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Аз отслабнах, свалих инсулина до нормални граници и най-важното забременях, нещо което не се случваше цели три години

# 4
  • Мнения: 13 768
Леле, Рогче, какъв шрифт си избацала Shocked Не мисли, обаче, че някой ще ти го прочете, освен нас, дето и без него си ги знаем нещата  Joy

Когато го пиех, за 3 месеца свалих близо 10 кг и доста см от талията. Обаче ми дразнеше много стомаха и по тази причина го спрях. И малко по малко си ги върнах. Сега умувам дали пак да го почвам и чакам докторите да се настачкуват Laughing

# 5
  • Мнения: 2 111
Когато го пиех, за 3 месеца свалих близо 10 кг и доста см от талията. Обаче ми дразнеше много стомаха и по тази причина го спрях. И малко по малко си ги върнах. 
Това все едно аз съм го писала,точно така беше и при мен   Simple Smile

# 6
  • Мнения: 903
И аз не мога да се похваля. Равносметката е 12кг смъкнати, 10кг върнати и камък в жлъчката. Много странични ефекти, сега го спрях и ще правя профил. Тогава ще кажа какво е положението.

# 7
  • София
  • Мнения: 1 423
А камъка в жлъчката от къде се взе...т.е има ли общо с хапчетата.

# 8
  • Мнения: 2 898
Леле, Рогче, какъв шрифт си избацала Shocked Не мисли, обаче, че някой ще ти го прочете, освен нас, дето и без него си ги знаем нещата  Joy

 Е, пък нека се похваля, че мога  newsm62 Пък знаеш ли, може някой да реши... за обща култура    bambam Пък ние си се знаем , вярно е.

# 9
  • Пловдив
  • Мнения: 14 065
Момичета, има правила на форума и ще ви помоля да се съобразявате с тях:

Отчетните теми вече ще се заключват след 50 страница

Разбира се би могло да има изключения, ако има причини за това. Но точно в случая не виждам такава.

# 10
  • Мнения: 10
Аз също пия Сиофор заради висок инсулин. Пия го от 9 месеца и успях да отслабна само 10 кг, а колко имам още smile3511. Сега смених диетата и ще видя какви ще са резултатите. Момичета споделете вие за колко време отсбанахте като пиете Сиофор.

# 11
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
katia_85, аз свалих 12 кг за месец и половина и забременях.Общо трябваше да сваля около 30 кг, но док даваше съвети повече от два кг на месец да не отслабвам.С бременността дойдоха други проблеми, все още кърмя и не мисля за метформин.Но при мен най-добре се случиха нещата с много движение и метформин.

# 12
  • Мнения: 903
А камъка в жлъчката от къде се взе...т.е има ли общо с хапчетата.
Според докторите, най-вероятно Сиофора е причината. Естествено никой не може да каже със сигурност. Аз водя доста заседнал начин на живот и това също може да е причина. Лошото е, че в комбинация с прогестерона получих световъртежи и замъглено зрение. Наложи се да спра Сиофора, ама сега не са много добре нещата, освен големия апетит и цикълът ми закъснява Cry Вече не виждам надежда да живея нормално.

# 13
  • Пловдив
  • Мнения: 3 711
Сиофора е много коварно лекарство и  трябва наистина под лекарски контрол да се приема.Лошото , е че нашите доктори го предписват и без изследвания Naughty

Didip , разбирам те напълно.И аз се въртя в някакъв омагьосан кръг, от който излизане няма(най-гадното е , че наистина не се чувствам добре , а джипито  приема малко на майтап оплакванията ми)

# 14
  • Мнения: 903
И моята JP си мисли, че си измислям. Когато получих световъртежите и замъгленото зрение от комбинацията между Сиофора и прогестерона личната ми каза, че трябвало да ми лекува нервите. Честно казано моного се разстроих.Единственото нещо което ме изнервя е здравословното ми състояние, всичко друго, което искам на този свят си го имам,само здраве ми липсва.

Общи условия

Активация на акаунт