С какво Ви дразнят най-много СВЕКЪРВИТЕ - 3 част?

  • 66 510
  • 760
  •   1
Отговори
  • Мнения: 379
Цопвам се първа в новата тема,макар че не общувам с моята и нямам с какво да се "похваля".Пожелавам на всички да се дразнят по-малко.

# 1
  • Мнения: 824
И аз да се запиша,въпреки че вече не обръщам внимание на свекърва ми и всичките и глупости ги приемам като смешки

# 2
  • Мнения: 10
Ех,явно темата е безкрайна.....И аз не общувам с моята,но това не са нормални ваимоотношения.До кога така???Лошото е,че на нея не и пука,само на мен,но скоро и това ще престане.

# 3
  • Мнения: 379
Рано или късно спира да ти пука - повярвай ми. Peace

# 4
  • София
  • Мнения: 93
хахах минахме ли в новата тема вече,явно много са ни изнервили напоследък...
аз имам какво да кажа,ама много е дълго и ще изпадна в нервна криза.Така че само със запис ще мина този път.

# 5
  • Мнения: 10
То и аз ако взема да изпадам в подробности,не в нервна криза ще изпадна,ами ще откача направо.А за спирането да ми пука-много обичам мъжа си и не искам да ми развали отношенията.Ужасно е лепкава.Ако се разболее,ведага праща колети,сякаш аз ще го оставя без грижи.Но както и да е.Въпросът е има ли смисъл човек да се покаже благороден или с това само ще си вкара автогол?

# 6
  • Мнения: 1 749
Бързам,бързам да се запиша. Mr. Green След известно затишие буря назрява пак.Ще видим дали скоро няма да имам какво новичко да напиша.

# 7
  • София
  • Мнения: 93
То и аз ако взема да изпадам в подробности,не в нервна криза ще изпадна,ами ще откача направо.А за спирането да ми пука-много обичам мъжа си и не искам да ми развали отношенията.Ужасно е лепкава.Ако се разболее,ведага праща колети,сякаш аз ще го оставя без грижи.Но както и да е.Въпросът е има ли смисъл човек да се покаже благороден или с това само ще си вкара автогол?
ами то има смисъл ако насреща човека е благороден,иначе няма смисъл да се пънеш.Мене ако питаш по добре да се стои настрана и да не показваш нито любов,нито омраза,та да не знаят с какво да те погнат.И като дойде времето,да ги сложиш на място.Аз от толкова добро,сега си събирам нервите като счупено огледало,ама няма да излезнат по силни от мене.

# 8
  • Мнения: 148
Не мога да не направя запис. Съвсем скоро ще има какво да пиша, и при мен май отново е затишие пред буря...

# 9
  • Мнения: 51
Записвам се и аз тук. Peace.Друго си е като споделиш, пък после ти олекне.

# 10
  • Мнения: 82
Айде и аз да се запиша, пък че видим кога ще я опиша!

# 11
  • Мнения: 4 401
И аз съм сродна душа.Живеем отделно.Постоянно дава ''мили'' съвети на съпруга да не ми помага нито у дома нито за малката,защото било напълно достатъчно че носел заплата.Веднъж не пожела да ми помогне с малката когато съм болна,а аз имам жестоки бъбречни кризи които се повтарят през няколко месеца .Вярно че не е и длъжна.И като дойде да види малката не пропуска да ми натякне ,че не ходя на работа и мързелувам по цял ден.То не че се налага от финансова гледна точка ,защото материално сме добре и напълно независими но...
Не си заслужава да се опитвам да обяснявам,че да гледаш дете+ домакинство без помощ е доста трудоемко и отговорно  на жена дето е дала и двете си деца на по 6 месеца на баби през няколкостотин километра и е хукнала да гони кариера.Не я упреквам,но и се дразня че се бърка.
Един единствен път я помолих да стои с малката 10 мин но на определена дата ,защото  се нуждаех да ида на гинеколког и не исках да влизам вътре с детето.Отряза ме....за да се възползва от изгодна оферта за о.Корфу в последния момент две седмици след като бе цял месец на нашето море на почивка и два месеца след друга  10 дневна почивка пак в Гърция но на друго място.Под да играе с детето разбира да се снима с него и после кой знае за колко ангажирана се представя пред приятелки.
Няма по-грижовна и по-всеотдайна баба    Sick#Crazy ooooh!
Доре че е свекъра.Малката много го обича.А и той все и обръща внимание,знае как да я заиграе ,гушка я,разглеждат книжки....нищо общо със свекървата.


# 12
# 13
  • София /Абсурдистан
  • Мнения: 11 687
 Simple Smile

# 14
  • Мнения: 10
Мамамари,напълно ти влизам в положението.Това,което прочетох според мен е ужасно и знаеш ли,едно нещо не мога да разбера.Ок,теб не те харесва свекито,ама детето какво и е виновно?Тя определено е пълен егоист и един ден ще съжелява,защото собственото и внуче няма да я чувства близка и истинска своя баба.И от това ще я заболи,но още не е дошъл момента.
А пък при мен нещата са такива,че след като две години се тръбеше колко много съм обичана от свеки,като родна дъщеря,изведнъж избълва срещу мен ужасни обиди с много злоба.Докара ме до нервна криза,но на нея окото и не мигна.От тогава не съществуваме една за друга.Тя общува само със сина си и толкова.Той самият беше страшно шокиран от станалото и застана на моя страна.Но тя си е такава и не може да се промени.Много пъти е интриганствала и го е настройвала срещу моите родители или няой друг,като видите ли,тя е най-всеотдайната и безгрешната.Извини се в един момент,но не на мен,а на сина си.Аз не го приех,защото според мен ако човек иска да се извини,се обръща директно към човека.
Сега обаче поради това,че живеем далеко едни от други и тя след този скандал не е идвала,се пак майка и син трябва да се видят,на мен ми е съвестно.Мъж ми предлага една седмица докато мен ме няма,тя да дойде-било най-добре и за двете.Аз обаче не съм убедена-някак не ми е приятна мисълта тя да се разполага в дома ми докато мен ме няма.От друга страна не съм чудовище,та да не разбирам,че все пак са майка и син.Макар че мъжът ми твърди,че не изгаря от желание да я види,аз не му вярвам.
Та според вас да го допусна ли това,да се направя ли на благородна или може да си навлека само неприятности?

Общи условия

Активация на акаунт