Клуб "Без грим, без токчета, без ролки" 22

  • 59 451
  • 728
  •   1
Отговори
  • Мнения: 1 547
Двадесет и втора тема, ехей!, първата от които пусната преди точно две години. Цяло удоволствие за мен е да отпочна поредната ни виртуална сбирка с инициираната от Felicidad неформална среща на кежо клуба:

на 31.03, от 19.00 часа, в Чайната на "Бенковски"11. За резервациите отговаря споменатата любима наша дама  Heart Eyes

Убедена съм, че това ще е страхотно, лежерно и ненатрапчиво мероприятие, което по един небрежно-елегантен начин ще отбележи втория ни рожден ден. Просто усещам атмосферата и знам, че ако не успея да се материализирам навреме в таз Чайна, ще се треса дълго от яд.  Mr. Green

Традиционно ми се иска да направя кратка ревизия на клубното кредо, за всички онези, които отскоро поглеждат насам:
"Без грим" ще рече свежест и естествен вид, независимо как постигнати.
"Без токчета" означава това или това, или пък това.
"Без ролки" изглежда по този начин, а също и този, и този.

Моля, не приемайте примерите ми буквално - за съжаление виртуалът не ни позволява много изразни средства - защото това са само примери. Вариантите са безкрайни, няма задължителности, няма правила, няма закони. Важно е вътрешното усещане, а интересни са неговите интерпретации. Затуй сме се и събрали, да обменяме идеи и лични пресъздавания на стила, наречен casual. Комфорт, дух, детайл, съвремие, естественост. Не само външни, но и вътрешни.  Flutter


Използвам случая, за да напомня - иде пролет, 2010 е! Ако искате да сте опиянени от чувство на невероятна актуалност и хората наоколо да са проглушени от модния ви пищеж, не забравяйте да си набавите цветна чанта или сандалети с китки. Обезателно се снабдете с поне един куп етно гривни или гигантски гердан. Какъв ти гердан, то цяла блуза  Mr. Green


Нека момичетата, които харесват темата и искат да се включат, хич да не питат приемаме ли, не приемаме ли - всеки, който се разпознае, е добре дошъл! Да пише, да поства, да споделя и... да не очаква незабавен и директен ответ. Тук протича всеобщ поток от мисли и информация, и рядко има лични дебати. Ей ви по едни пролетно-летни клубни чехли, да не кажете после, че ми се свиди.

Край на трансмисията, благодаря за търпението.  tooth

Последна редакция: вт, 16 мар 2010, 00:38 от crazy chick

# 1
  • Мнения: 217
Най-обичам така да ходя ;това е моят стил Crazy Flutter
  bouquetБлагодаря за новата тема!!!  bouquet

# 2
  • Мнения: 4 290
 за да не е само запис да кажа, че няма да мога да присъствам, но чакам подробно инфо и снимки! Да не се налага да пращам папараци, че те може да не снимат предпочитания профил Joy

# 3
  • Бургас
  • Мнения: 3 079
Да не е и от мен "запис", благодарности на Дива жена, че показа тази рокля . Нямам търпение да дойде лятото и да се накипря в нея.  Flutter


crazy chick , възхищавам се на умението ти с малко думи да "казваш" нещата и откровено ме е яд, че съм във Бургас и няма как да присъствам на събирането ви, мили ми, кежуъл дами!

# 4
  • На точното място
  • Мнения: 298
Крейзи  newsm20

# 5
  • Мнения: 718
О, Крейзи, какво любезно и свежо начало на темата Heart Eyes

Поздравявам ви с една чудна рокля!

# 6
  • Мнения: 1 324
Крейзи, мерси за зареждащия старт!Вместо букет!  Laughing

Мър-Мяу

LaDiDa, гледай да не те срещам с тази рокля, че ще си ходиш по гащи  Mr. Green.

# 7
  • Belgium
  • Мнения: 7 731
Крейзи , чудна и зареждаща тема, да ни е честита  Grinning

LaDiDa, къде има такава рокля, искам и аз  Flutter

Поздравче с тази слънчева дрешка:

# 8
  • Мнения: 3 521
Алоха!

Крейзи, благодаря  bouquet

Лу, ама тази рокля вярно е сънчева Grinning.

# 9
  • Пловдив / София
  • Мнения: 1 287
Тъкмо да се намъкна да пиша в старата тема и гледам нова. Simple Smile
Отново благодарности на Крейзи за увода.  bouquet

Мери Попинс с червения чадър е невероятна.
Ретро количките бяха бая на мода в Холивуд по едно време. Може още да са. В нета някои модели вървяха по 2000 паунда. ooooh!

Искам вече да се затопля и да си изкарам по-тънките дрешки. Омръзнаха ми тези ботуши и якета.

От мен това за днес.

http://theshoedish.com/wp-content/uploads/2009/09/us-open-shoes.png

# 10
  • Мнения: 31 212
От мен малко деним. Благодаря за новата тема.  bouquet

# 11
  • Мнения: 718
Хо, имам същия колан като от първата снимка на Денси, само че с 2 катарами Wink Само дето талията ми я няма още, ама карай Joy Третата снимка е с чуден силует, може би само сакото вълнено, че така много деним става.

# 12
# 13
  • Мнения: 1 547
Първите две денимни комбинации не са особено популярни сред мен, обаче втората и третата, и последната, ме впечатлиха особено. Може би и аз като Felicidad бих внедрила допълнителна материя, за малко повече свят. Гащеризонът определено ме грабна, мда... Но пък какво се чудя, от петилетки се знае, че D&G рядко излъчват класни съчетания, друго си е Ralph /не че имам каквото и да било от двете марки, хохох/ Crazy

Ей, тази моряшко-червена роклетка била и на приемлива цена! Колко жалко, че изобщо не ми стоят добре такива  Crossing Arms


P.S. fam, на този аватар ми приличаш на Линда Еванджелиста...  Flutter

Последна редакция: вт, 16 мар 2010, 10:50 от crazy chick

# 14
  • Мнения: 3 154
Хубав ден на всички пишещи и четящи в темата!

Баба Марта ни се усмихна най-накрая - небето над София (поне в момента) е докарало почти летен цвят  Grinning



Общи условия

Активация на акаунт