ГОЛЯМ проблем с ноктите на ръцете

  • 47 483
  • 207
  •   1
Отговори
# 195
  • Мнения: 426
Благодаря за отговора   bouquet

# 196
  • Мнения: 12
Не мога да пропусна да се похваля - от няколко месеца ползвам заздравителя и ноктите ми почти окончателно спряха да се белят и съответно да се чупят. Даже днес ги скъсих, защото се възмутих колко дълги съм ги пуснала.  Crazy

# 197
  • Мнения: 2
И аз да се похваля! От както го ползвам наистина спряха да се белят и цепят  Shocked
Много е икономичен, ползвам го 2 пъти седмично, още ме е страх по на рядко. Като свърши пак ще си взема, дано до тогава да го заредят нейде из Варна..  Crossing Arms

# 198
  • Мнения: 202
Аз също съм доволна от заздравителя Peace Ползвам го вече втори месец и бях пусналааа много хубав и дълъг маникюр, но заради едно лекичко разслояване/може би заради пилата/ реших да ги намаля...но определено са по-здрави,по-твърди и не се цепят... мацам се 2 пъти седмично,но мисля да мина на 1 път...

# 199
  • Мнения: 1 167
И аз да се похваля! От както го ползвам наистина спряха да се белят и цепят  Shocked
Много е икономичен, ползвам го 2 пъти седмично, още ме е страх по на рядко. Като свърши пак ще си взема, дано до тогава да го заредят нейде из Варна..  Crossing Arms

А иначе от къде си го взе?

# 200
  • Мнения: 2
Една приятелка ми го взе от София

# 201
  • София
  • Мнения: 1 370
аз също искам да се похваля вече със здрави нокти.мазах се 2 седмици с микро цел 2000 и нещата вече са наред.сега ноктите не ми се цепят не пожълтяват имат страхотен блясък и като се лакирам държи минимум седмица.няма обелване люпене на лака всичко е ок.много съм щастлива. Heart Eyes
Микро сел 2000 продава ли се в аптеките.Намерих го в онлайн магазините, но с доставката идва доста. Ползвах и Мавала, но при мен ефекта не е особено голям Sad

# 202
  • Мнения: 77
аз също искам да се похваля вече със здрави нокти.мазах се 2 седмици с микро цел 2000 и нещата вече са наред.сега ноктите не ми се цепят не пожълтяват имат страхотен блясък и като се лакирам държи минимум седмица.няма обелване люпене на лака всичко е ок.много съм щастлива. Heart Eyes
Микро сел 2000 продава ли се в аптеките.Намерих го в онлайн магазините, но с доставката идва доста. Ползвах и Мавала, но при мен ефекта не е особено голям Sad
продават го в магазини драка.в нашия квартал има такова магазинче и оттам си го взех.даже имат и сайт.ако си от софия виж къде са им магазините ако ли не мога да ти го поръчам в нашето магазинче.

# 203
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Не успях да намеря по-нова тема. Има ли нови впечатления?

# 204
  • Мнения: 1 669
Има... Спасих цепещите се нокти с арганово масло на Икаров и кокосово масло. Правя масажи в основата на нокътя и по цялата плочка. Резултатът - здрави нокти и красив маникюр. Но междувременно промених поради здравословни причини и хранителния режим. Тъй като имам анемия, започнах да приемам храни богати на желязо.

# 205
  • Варна
  • Мнения: 1 916
Благодаря bobkas!
Аз си взех заздравителя на Мавала, капсули Геритамин, които ще редувам с маслото на Икаров.

# 206
  • София
  • Мнения: 35 950
Благодаря bobkas!
Аз си взех заздравителя на Мавала, капсули Геритамин, които ще редувам с маслото на Икаров.

Има специални добавки за Коса, Кожа и Нокти - може да си вземеш от тях

А иначе - Биотин, МСМ, Силика,  вит. В-к-кс, C, A, E ,D, Са, Цинк, Йод, Желязо, както и Протеини /АК/

# 207
  • Мнения: 1 099
И аз имам този проблем, главно защото си чопля ноктите от нерви.  ooooh!
Оправят се маслото на Икаров и Макси на Биотрейд и то доста бързо.
Въпреки като че ли Макси беше по- хубав в старата опаковка.  Tired

Общи условия

Активация на акаунт