На рок-концерт - от каква възраст?

  • 12 929
  • 137
  •   1
Отговори
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
Синът ми е на 8 години и е фен на AC/DC. Може би знаете, че през май те идват в София.
Дилемата ми е следната - да го заведа ли  или не!? Зная, че е малък, но докато порасне едва ли ще има шанс да ги види на живо...
Споделете вашето мнение по въпроса!
Каква е според вас подходящата възраст за подобно мероприятие?  Thinking и на колко са били най-малките деца, които сте срещали по стадионите?

# 1
  • Мнения: 3 376
На концерта на "Мейдън" имаше и по-малки  Grinning Аз лично не виждам нищо вредно в това да заведеш детето.

# 2
  • Мнения: 156
бих го завела на твое място Simple Smile

# 3
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
това, което ме спира е голямата навалица и мнението на останалите, че едва ли ще може да види нещо, т.к. е мъничък, а концерта няма да е в зала, където всички тихо и мирно ще си седят по местата..
иначе, миналата година го водих на формулата в Турция, където не е по-малко стълпотворението от хора и нямахме проблеми..

# 4
  • Мнения: 230
синът ми е на 6 и го водя по концерти.А на АС-ДС непременно ще е там и на Веном, и на РАМЩАЙН и  сие.Но имай предвид ,че е голяма тарапана

# 5
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
синът ми е на 6 и го водя по концерти.А на АС-ДС непременно ще е там и на Веном, и на РАМЩАЙН и  сие.Но имай предвид ,че е голяма тарапана
е, ти съвсем ме нави! дай ми някой съвет. къде да взема места, кога да влезем и да излезем и пр. каквото се сетиш... Peace

# 6
  • Мнения: 230
ако имаш възможност,има едни места(водят ги ,ложи(е минали покрай тях)) срещу сцената ,там е по спокойно и изобщо гледам да сме по на високо ,за влизането-когато и да идеш е блъсканица ,но ние излизаме горе- долу 5 минути преди края....изобщо ако може първи да се измушим.Има охрана,полицаи,следи си за реда...но гледай да сте седнали ,ако можеш  на импровизираните ложи.Това правя аз,като е с мен малкия ....но като е е с татко си е долу!!!!

# 7
  • под шипковия храст
  • Мнения: 858
 Grinning е, не, за долу даже не съм си и помислила! Hug да, така ги виждам и аз нещата! Thinking

# 8
  • Мнения: 287
 Как няма да го заведеш!! На 8 той си е един малък мъж! Ще му направиш прекрасен подарък, който,повярвай ми ще помни цял живот.

# 9
  • София
  • Мнения: 39 876
Имаше тема за каква музика слушат нашите деца. Към края на темата се зачекна и въпроса за рок концертите Simple Smile
Тази година мисля да заведа дъщеря ми. Ще се постарая да купя билети за седящи места.
Миналата година имахме желание да ходим, но синът ни беше малък.

# 10
  • Мнения: 212
Мисля,че това което са те посъветвали е добре. Щом си с малко дете трябва да сте на седящи места. Аз на концерта на Кенибъл Корпс се шокирах от факта,че имаше едно бременно маце там,а в Каварна на Exodus i Overkill имаше бая бременни жени и тук там някое мъниче.
Но наистина детето ти цял живот ще помни подаръка,който си му направила.

# 11
  • Мнения: 18
Много зависи къде се намирате, схемата на публиката е разделена на кръгове, пред сцената (най-голяма тъпканица, обикновенно нищо не се вижда, ако си под 190, също и спуканите ребра са много), сребърен кръг, там положението е още по-зле колкото и да си висок нищо не виждаш и заради примамливите цени има още повече хора и тъпканица. Има зона точно до колоните, много е гадно там и задължително трябва и възрастните да са с тапи за уши. След тази зона идва за мен най-добрата, вижда се сцената отлично, билети се продават според местата и има къде да се седне. И най-евтините зони, те са много далече от сцената, но цените са ниски.
 За деца най-добре е да са на трибуните, тъй като няма да пречат. Задължително е да се носят тапи за уши, щом стигнала на телефона които е с една от най-мощните честоти се разсейва от колоните, ушите на децата няма да издържат.
 Една вметка билетите за концертите на Металика, Рамщайн и т.н. за деца под 10 години са безплатни.

# 12
  • Мнения: 2 037
Моят син има проблем с децибелите, дано твоя няма.  Peace

# 13
  • на терасата
  • Мнения: 675
На 15 май сме на AC/DC. Взех билети на трибуните, на края на реда, точно до входа. Синът ми е на 11. Дано му хареса.

Благодаря за съвета за тапите   Peace

# 14
  • София
  • Мнения: 2 361
И аз моята (7-ми клас) ще е пращам на концерта на Металика с едни приятелки. Аз съм фен на Рамщайн и ще ходя на другия ден. Много ще ми станат 2 концерта от по 8 часа един след друг. Мразя тълпите.
А тя е толкова щастлива. От миналата година ме врънка за фестивала в Каварна. А така се получи още по-хубаво.

X Реклама

Общи условия

Активация на акаунт