Снимки на вашата коса

  • 119 333
  • 655
  •   1
Отговори
# 135
  • Мнения: 84
Как си поддържаш косата кажи  Praynig издай тайната

Ами нищо кой знае колко специално не правя-след всяко измиване слагам маска,балсам използвам единствено преди да измия косата,за да я среша по-лесно/от постоянните прически и тупиране много ми се заплита  Tired/ и на чиста и влажна коса слагам серум за подхранване,блясък и заздравяване на косата.Това е всичко Peace От близо 2 години спрях да я филирам и косата ми коренно се промени,вече почти не цъфти,моята фризьорка ми казва,че имам нужда от вземяне на връхчетата 1 път на 2 месеца,точно защото нямам почти никакъв цъфтеж  Peace

# 136
  • Мнения: 179
Здравейте, не знам дали точно в тази тема трябва да питам, но нали е за косата... Напоследък забелязвам, че ми излизат бели косми, а изобщо не искам да си боядисвам косата. И въпроса ми е, знаете ли и ползвали ли сте някакво средство, с което да се третира косата и да се спре /или поне да се забави/ процеса на побеляване и ако някоя от вас е ползвала има ли резултат? 
Ето и снимки :
http://vvvvv.snimka.bg/other/kosa.535855.20720296
http://vvvvv.snimka.bg/other/kosa.535855.20720297
http://vvvvv.snimka.bg/other/kosa.535855.20720295
Никога не съм правила нищо на косата си, не съм ползвала боя или други оцветители, маски, балсами и подобни средства, само я мия на 2-3 дена и то с най-обикновен шампоан за не повече от 5-6лв., на 2-3 пъти съм купувала по-скъпи шампоани, но тъй като разлика не видях, пак си карам с евтините. Харесвам си цвета на косата и въобще не искам да се боядисвам, а и не мисля, че ще намеря боя, която да отговаря точно на естествения ми цвят. За сега не са много белите косми и не си личат, но за в бъдеще ще се увеличат и затова ми се иска да предприема мерки от сега /ако изобщо има средство срещу този проблем/.

# 137
  • Мнения: 2
V_ N_G, косата ти изглежда много добра Peace.Аз за такова нещо не съм чувала, но може някоя съфорумка да е по-запозната.

# 138
  • Мнения: 6 713
Страхотна коса,  V_N_G! И аз искам да науча за нещо такова, защото имам 2 бели косъма и много ме дразнят, а не ми се боядисва цялата коса заради 2 косъма! Rolling Eyes

# 139
  • Мнения: 2 229
Здравейте, не знам дали точно в тази тема трябва да питам, но нали е за косата... Напоследък забелязвам, че ми излизат бели косми, а изобщо не искам да си боядисвам косата. И въпроса ми е, знаете ли и ползвали ли сте някакво средство, с което да се третира косата и да се спре /или поне да се забави/ процеса на побеляване и ако някоя от вас е ползвала има ли резултат? 
Ето и снимки :
http://vvvvv.snimka.bg/other/kosa.535855.20720296
http://vvvvv.snimka.bg/other/kosa.535855.20720297
http://vvvvv.snimka.bg/other/kosa.535855.20720295
Никога не съм правила нищо на косата си, не съм ползвала боя или други оцветители, маски, балсами и подобни средства, само я мия на 2-3 дена и то с най-обикновен шампоан за не повече от 5-6лв., на 2-3 пъти съм купувала по-скъпи шампоани, но тъй като разлика не видях, пак си карам с евтините. Харесвам си цвета на косата и въобще не искам да се боядисвам, а и не мисля, че ще намеря боя, която да отговаря точно на естествения ми цвят. За сега не са много белите косми и не си личат, но за в бъдеще ще се увеличат и затова ми се иска да предприема мерки от сега /ако изобщо има средство срещу този проблем/.

Уау, моята коса е подобна, но по-тъмна и малко по-къдрава. Simple Smile
Знам че има различни дражета за коса, които са И за забавяне на побеляването, но ми звучат като кремовете за бръчки - не вярвам да действат наистина.

# 140
  • Мнения: 3 675
Ако имах 2 бели косъма, бих ги отрязала само тях в близост до корена, за да не ме дразнят, но не бих си боядисала косата само защото имам 2 бели косъма  Simple Smile
Виждала съм продукт на Schwarzkopf, които възвръща естествения цвят на побелялата коса, но не съм го ползвала и не знам дали наистина действа.

# 141
  • Мнения: 6 713
При последната фризьорка, при която бях, категорично ми забрани да ги скубя белите косми! Много се учудих, каза че така щели да растат или израстат още повече (не помня какво точно каза). Shocked Може би, ако се отрежат ниско до корена, е различно? newsm78

# 142
  • Мнения: 179
При последната фризьорка, при която бях, категорично ми забрани да ги скубя белите косми! Много се учудих, каза че така щели да растат или израстат още повече (не помня какво точно каза). Shocked Може би, ако се отрежат ниско до корена, е различно? newsm78

Аз точно така правех, докато бяха няколко - режех ги до корен. Но за съжаление вече не са 2-3 бели косъма в моя случай  Sad , излизат нови, освен тези, които ги режа, даже на няколко пъти откъснах няколко, защото ги видях на повърхността на косата ми и се забелязваха... въобще много неприятна история.

elinor1985, Лурдес благодаря за комплимента, косата ми в момента съвсем не е в най-доброто си състояние, по краищата е суха и чуплива, но като се има в предвид, че от близо 2г. не съм се подстригвала е обяснимо, пак съм доволна, че не ми цъфти, единствено ме тормозят тези бели косми.
B & C, този продукт на Schwarzkopf къде си го виждала? Juiciness, ако знаеш какви точно са тези дражета, кажи... бих пробвала каквото се предлага в тази насока, само да се отърва от досадните бели косми!

# 143
  • Мнения: 1
А защо не пробвате с отвара от люспи от лук (за кестенява коса) или от кори от орехи (червеникав отенък)  Simple Smile Аз лично не съм пробвала,но знам от майка ми,че боядисват.А и всичко е натурално и няма възможност да ви навреди  Peace

# 144
  • Мнения: 3 675
Ето това е продуктът от Schwarzkopf, който съм виждала да се продава навсякъде във Виена, а в България не знам дали го има. Аз до сега не съм го виждала, но и не съм го търсила по магазините.
Не съм го ползвала и не знам какъв ще е резултатът от него, но мога да погледна, какво са написали за този продукт хора, които са го тествали.

По въпроса за отварите, не мисля, че е решение. Не съм ползвала отвара от люспи на лук, но имам опит с орехите и резултатът не ми хареса, а и ореха е подходящ за мазна коса, а моята е суха. Къната и всичките видове отвари от билки и други натурални продукти са много хубави, но не могат да покрият белите косми добре и винаги си личи, че дамата е побеляла.
Най-дългите, красиви и здрави коси, които съм виждала са били боядисвани с къна, но това според мен не може да реши проблемът ми с белите косми.

# 145
  • Мнения: 179
Ето това е продуктът от Schwarzkopf, който съм виждала да се продава навсякъде във Виена, а в България не знам дали го има. Аз до сега не съм го виждала, но и не съм го търсила по магазините.
Не съм го ползвала и не знам какъв ще е резултатът от него, но мога да погледна, какво са написали за този продукт хора, които са го тествали.

Мерси много , за съжаление не съм го виждала това у нас, но ще съм ти благодарна ако попаднеш на отзиви за продукта да споделиш, ако има ефект ще намеря начин да си го набавя.

# 146
  • Мнения: 3 675
Ето тук намерих няколко мнения на хора, които са го тествали.
За съжаление едни твърдят, че са очаровани от продукта, а други са доста разочаровани.
Аз лично съм доста скептично настроена към подобни продукти.
Преди, когато имах малко на брой бели косми ги режех с ножица, но в момента трябва доста коса да отрежа  Laughing и за това се боядисвам.
След няколко дена ще се боядисам с Inoa и много се надявам тя да е по-щадяща от обикновените бои.

# 147
  • Мнения: 7
По въпроса за отварите, не мисля, че е решение. Не съм ползвала отвара от люспи на лук, но имам опит с орехите и резултатът не ми хареса, а и ореха е подходящ за мазна коса, а моята е суха. Къната и всичките видове отвари от билки и други натурални продукти са много хубави, но не могат да покрият белите косми добре и винаги си личи, че дамата е побеляла.
Най-дългите, красиви и здрави коси, които съм виждала са били боядисвани с къна, но това според мен не може да реши проблемът ми с белите косми.

Абсолютно съгласна ! Peace Аз също имам един много лош опит с отвара от орехи. Направо щях да си изгоря очите ,защото ми потече малко към тях. А скалпа имах чувството че гори. Косата суха  ooooh!
Косите боядисани с къна са здрави и силни ,но белите косми светят в оранжев цвят никак не могат да се покрият. Същия е ефекта и с билковите бои.

# 148
  • Мнения: 3 317
ето какво намерих случайно - Коректор за коса Gray Hair Touch-up stick  Laughing    

# 149
  • София, център
  • Мнения: 3 455
Безамонячните бои покриват белите коси на 100%.

Общи условия

Активация на акаунт